Днес скайпа изчезна !

  • 10 601
  • 242
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 743
Добре, че погледнах за какво пишете. Цял следобяд съм в "процес на свързване". Дано бързо го оправят.

# 46
  • Мнения: 2 849
Аз вече имам Flutter

# 47
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
и при мен се появи  и пак изчезна Sad

# 48
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Моят чак сега се появи.Цял следобед се "свързва". Twisted Evil

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
И моят е "в процес на свързване".Цял ден.С малки включвания.
Ей го и сега се "свързва" Mr. Green

Най ме изкефи слухът, че ще го изключват окончателно.А така, че ми писна от тоя Скайп.Колко добре си беше в кю-то , кат' си кютах, а сега, всички искат в Скайп.
Да го махат!!!

# 50
  • Мнения: 1 334

Що бе, това е жизнено важно!
Едно време чакахме писмата със седмици по-пощата, сега скайпа зачезна за няколко часа...ми кофти си е. Технически прогрес му викат на това.

Надявам се скоро да го пуснат.

# 51
  • Мнения: 2 199
 И аз имам проблеми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • Мнения: 5 622
И моят скайп днес го нямаше. Обикновено по него се ориентирам дали имам нет, но след като изчезна и случайно реших да си отворя пощата все пак, се оказа, че просто няма скайп, но нет си има  Crazy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 841
UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Мацки, това пише в страницата им. Остава ни да чакаме

# 54
  • Мнения: 1 334
 Е, значи ще почакаме... Мерси за инфото.

# 55
  • Мнения: 220
Тази новина ми вдъхна надежда.  bouquet

# 56
  • Мнения: 2 180
A аз без да видя темата го деинсталирах и инсталирах наново, мъчих го, ядосвах се......а то каква била работата. Tired

# 57
  • Мнения: 1 380
Само аз ли имам проблеми днес със скайпа?До обяд идваше и спираше,а след това все е в позиция - в процес на свързване  newsm78
Към Евроком ми е интернета в къщи,а на работа БТК
И при мен е така. Мислях ,че в моя компютър е проблема.сега ти прочетох темата и се успокоих.Не е и от интернет доставчика.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Споко, сега разчитаме на техните инженери да ни върнат жизненоважния скайп  Praynig

# 59
  • Мнения: 220
A аз без да видя темата го деинсталирах и инсталирах наново, мъчих го, ядосвах се......а то каква била работата. Tired
И аз напарвих същото упражнение днес.И след това видях темата.А такъв смях ме напушва от тази всенародна треска -защо скайпа го няма.А едно време като нямаше и телефони,спомняте ли си как бяхме а?

Общи условия

Активация на акаунт