Днес скайпа изчезна !

  • 10 610
  • 242
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 028
и аз нямам скайп, а съм здраво пристрастена  Cry
Искам си скайпаааааа!

мдааам, нямам какво да добавя, и аз съм от пристрастените...

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Явно наистина има някакъв проблем със скайп.В процес на свързване съм постоянно,а имам абонати,които виждам онлайн и като им пиша,изписва,че съобщението не е доставено  newsm78,а пък ги виждам.Уф....

# 77
  • Мнения: 118
И аз  си нямам цял ден е в процес на свързване.
Чакам го с нтърпение. smile3512

# 78
  • Мнения: 11 607
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!

# 79
  • Мнения: 5 622
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 113
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!

Ееее Мама Цоцоланка,добре си ти,а аз след час ми е важния разговор и не мога да го проведа Sad,от мобилния ще ми излезе много солено на стационарен в Швейцария да звъня

# 81
  • Мнения: 11 607
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

Ама имам само един логнат,който не ми и отговаря, но е с отметка и зелен, и реално не мога да проведа ни един разговор......

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 113
На мен още не ми е дошъл. Скайпа де...  Crossing Arms

Ама имам само един логнат,който не ми и отговаря, но е с отметка и зелен, и реално не мога да проведа ни един разговор......

И аз имам 3-ма ама и те не ми отговарят и не получавам съобщенията  newsm78

# 83
  • Мнения: 4 111
Хич го няма моят.  Crossing Arms

# 84
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 и  моят  скайп цял ден го няма.,  върти като луд и нищо Sad . Дано скоро да дойде Praynig

# 85
  • Мнения: 2 673
и аз сега видях че нямам, на обяд имах

# 86
  • Мнения: 3
Абе хора имате ли някаква допълнителна информация зя скайп? Не мога да влезна цял ден..Тъкмо се впиша и след няма и 1 минута ме отписва! По едно време си помислих че проблема е от мен,но не е защото днес всички мои приятели се оплакаха че не могат да се впишат.Постоянно излиза "В процес на свързване...." и до там !!

# 87
  • Мнения: 2 229
Не бачка. Ще стане като с ICQ. Прекалено много юзъри станаха. Като всички започнаха да използват ICQ започна да забива, сега и със Скайп ще стане същото........ Outta Joint
Hello MSN...

# 88
  • Мнения: 61
 cryИ АЗ НЯМАМ..

# 89
  • Мнения: 11 607
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

Общи условия

Активация на акаунт