Днес скайпа изчезна !

  • 10 618
  • 242
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 417
Аз нямам нито Кю, нито Скайп. Край! Всички са уволнени!  smile3516

# 91
  • София
  • Мнения: 15 486
И моя цял ден е в процес на свързване.Що ли?

# 92
  • Мнения: 18
Аз също имам един абонат он-лайн, но върху зелената отметка има едно много малко телефонче, което значело, че е активирал някакво пренасочване???!!!  newsm78 т.е. не бил на линия

# 93
  • Мнения: 154
и моя скайп го няма ...Добре че поне нета не се е скапал Thinking

# 94
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

След като аз цял ден си имам скайп, дори в момента. Говорих с Хаити и там имаше ( сега няма ), значи ли, че нищо не се променя в моя скайп? Хронологията ми винаги е била такава каквато ти я описваш  Thinking

# 95
  • Мнения: 6 029
очевадно има проблем със самия скайп. моя също се смаза днес.

# 96
  • Мнения: 1 163
И тук цял ден ту го има ту го няма

# 97
  • Мнения: 2 199
Не завиждайте.....Моя пак започна да върти като бесен.......Обаче му променят интерфейса...При хронологията на разговорите към даден юзер има добавени вече и преди дни, седмици, месеци.....А при указателя - опции за търсене на ресторанти, фирми и пр. в страната...Ако правят такива промени...естествено,че ще им трябва време....

Това го имаше и преди 2-3 седмици с последната версия на скайп, ще дойде спокойно  Hug

# 98
# 99
  • Мнения: 2 386
Ramada, точно щях да пускам линка и се чудех как така толкова страници никой не го е направил  Grinning

# 100
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И при мен скайпа цял ден почти е в процес на свързване.В момента се оправи ,но докаога ли?Даже се накарах на 10годишният си син,че пак е направи нещо Embarassed

# 101
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 Момичета, как  е скайпа  при  вас ........завърна ли се  вече? При мен още  никакъв го няма- идва и си отива ooooh!

# 102
  • Мнения: 1 163
От 2ч.през ноща имам скайп Grinning

# 103
  • Мнения: 2 229
Аз още нямам...

# 104
  • Мнения: 11 607
аз имам скайп....дори си комуникирах с една позната.....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт