За колко време се отслабва?

  • 4 352
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 264
След раждането имах да сваля 7 кг, за да си върна кг преди да забременея. Върнах ги, когато Калоян стана 9 месеца. Сега вече съм с още 2 минус.  Mr. Green Вярно е, че се свалят за толкова време за колкото си ги качил.
Покрай бебо не ми остава много време за мен. Искам да кажа, че ако хапна 2 пъти на ден това си е постижение. Вече ходи и непрекъснато съм след него и това са ми най-добрите тренировки - от сутрин до вечер.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 081
Не ми говори, качих 25кг., като родих свалих десетина и после за един месец си ги върнах обратно. Вече 8-ми месец се старая, но ефекта е нищожен.

# 32
  • Мнения: 2 407
Качих 15,на 4 месец си бях на килограмите, аже и малко по рано!Но мисля ,че ще ти трябва около 6 месеца!

# 33
  • Мнения: 2 723
Бях 60 кг. Влязох да раждам 110   261uu
Сега имам да сваля още около 15 кг. Не спазвам диети, просто са ми в повече и явно организмът ми се бори с килцата...

# 34
  • София
  • Мнения: 593
Ако се кьрмите не се стресирай няма смисьл малко време е минало.Колкото повече се ритесняваш толкова по эле.Аз винаги 1кг. да имам отгоре над това на което се харесвам полудявах.като забременях пьлно споко и 36кг. отгоре нямах кьрма + много работещ татко и баби и аз баща аз майка CrazyРевове колики разходки и сега още 6кг. остават.На пук на майка ми която ме сьветваше да си подаря старите дрехи щото повече няма да ми стават SickАз не я послушах вадех си ги проветрявах си ги поплаквах си и се амбицирах да си нося любимите парцалки.Иначе разхоооооооооооооодки до откат и мускулна треска Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 191
Нали се сещаш, че на въпроса ти няма един отговор!? Всеки ще ти каже различен период от време за отслабване. Така че, въпросът малко или много се обезсмисля.
Ако кърмиш, това в момента не ти е най-големият приоритет.
Ака пък си модел и искаш бързо да се стопиш, знаеш начините.
Рано или късно...ще се разделиш с излишните килца. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт