Как най-добре ви върви приказката...

  • 2 270
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 172
По телефона най-ми върви приказката Wink

Факторът "добра компания" е много важен, без значение дали на маса, в парка, по телефона, или в коридора на офиса Wink

# 46
  • Мнения: 1 113
Щом компанията е добра, приказката ми върви навсякъде - на софра, на кафе, на разходка, по телефона. Всъщност най-малко ми върви в интернет - мързи ме да пиша, по-точно отегчава ме. Затова и почти не ползвам ICQ, предпочитам Скайп.

# 47
  • Мнения: 2 070
Ох и аз по телефона много бърборех преди, но отдавна я няма тази опция..взе скъпо да става, БТК не прощават. В следучилищните години с един приятел сме гледали и МТВ и филми по телефона, ходим взимаме нещо за хапване, насам-натам - и пак почваме...той у тях, аз у нас.. по тир часа сме откарвали. сега посмъртно не може да ми се случи, май ме изнервя телефона вече, това от офиса може би ми остана.

Довечера ми идва приятелка от София и се предполага, че ще изпробваме всички варианти на бъбренето - по всяко време на денонощието и навсякъде. Пък тя хич не е мълчалива.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз съм професионална обядваща и вечеряща!

# 49
  • Мнения: 494
Най-добре ми върви приказката когато съм в приятна комапния и се чувствам спокойна.Дали е на маса,по телефона,в скайпа ,със или без алкохол,със или без кафе-все ми е едно.Тръгне ли ми веднъж приказката...като фуражомелка съм Laughing.Мога да започна от разговор за памперси и да го докарам(по малките часове) до екзистенциалните проблеми на човека от всички времена и епохи... Laughing.

# 50
  • Сопот
  • Мнения: 165
Важен е събеседника!Когато е кофти колкото и алкохол да изпиеш приказката не върви!
Но виж когато е приятен: с/без алкохол лаф да става.Понякога си мисля че мога да говоря безкрайно Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 070
На мен не ми е важен събеседника толкова, колкото някаква моментна нагласа, натроение. Е, ясно, че и човека отсреща, но има моменти, в които и с перфектния събеседник не ти се занимава.

# 52
  • Мнения: 750
Винаги ми върви приказката.... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 6 164
Мога да си откарам и 6 часа да си дрънкам и няма да ме хване секлето. А пък пийна ли си, не можеш да ми затвориш устата... Laughing

# 54
  • Мнения: 3 674
Няма проблеми...приаказката винаги върви.. Sunglasses  Обичама контактите  с  много хора и местата където има  много смях и веселие.... Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 849
На маса повече от час трудно се задържам,хваща ме нервата .Ставам,разхождам се ,ако сме на гости ,гледам да помогна на домакинята .Виж на кафе или в бар с приятна музика ...друго е .Пък си зависи с кого си говориш ,има хора с които не усещам времето .

# 56
  • София
  • Мнения: 3 421
 На мен всякак ми върви приказката - по-скоро трябва да се замисля, кога не ми върви.
 Много съм приказлива, но ако ми  се развали настроението понякога не ми се отваря устата независимо с кой и къде съм.
 Снощи бяхме с едни колеги намъжът ми, та ми се наложи малко да се стегна и да намаля приказката, че хората да могат да вземат думата - ами те не ме познават и културно ме изчакваха да свърша...само дето не знаят, че мога да си говоря постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт