Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Ванче сегашното заглавие твое ли е .... кой е автора?

Аз нямам възможност за повече украси, та който иска да се развихря Grinning ....само дето май няма желаещи до сега Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9
Честито на Петето  bouquet! Да са живи и здрави тя, малкото човече и цялото и семейство! Да се радват на бебока и много да го обичкат! Бързо възстановяване и желая и по-скоро да се отчете лично !

А ние с Петето сме записани една след друга на първата страничка и сега като прочетох, че е родила ми стана едно много миличко и в същото време и малко страшно.
Днес за първи път ще ходя за запис на тонове и ми е малко напрегнато.
И аз от няколко дни имам остри болки ниско долу в междукрачието, и имам чувството че бебка иска да си покаже вече краката от там, защото ние още сме седалищно  Sad . И по цял ден се протяга, без значение дали съм седнала или легнала. Само през нощта се кротва, но пък с това ставане да пишкам пак не успявам да си почина.  Ох, наоплаках ви се и сега ще ходя да си полегна малко.

Целувки на всички   love001

# 17
  • София
  • Мнения: 6 257
Ванче сегашното заглавие твое ли е .... кой е автора?
Аха, моя милост в бързината го съчини. Ако не ви харесва сменяйте. Wink

Ако няма желаещи мога да се заема с оформлението на тази тема, от другата седмица Емко ще си е на ясла, пък и имам време до термина. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 502
ани, мерси  Hug   обяснимо е Mr. Green , в тая еуфория сега с първото ни бебче   ylinfant  Hug

# 19
  • Мнения: 173
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ПЕТЕТО.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Как да не ни харесва бе Ванче, трепач си е.... питам, за да впиша автора.
И ти пускам лс с паролата и действай. Hug

# 21
  • Севлиево
  • Мнения: 491
И аз съм в едно такова приповдигнато настроение, заради новото ни бебче. Когато ми прати Петето смса щях да се разрева на улицата. Ние пък бяхме излезли да си купя памперси и мокри кърпички, че само тва остана. И да ви питам, понеже си взех Молфикс 3-6кг и си мисля че това е най-малкия размер.Но ми се наби едно 2 на пакета, та да ви питам да не би да имат тази фирма и по-малки размери?

# 22
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТО БЕБОЧЕ ,ПЕТЕНЦЕ,
 ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО
брей за два часа ви оставих че съм на работа естествено и гледай какво сътворихте -ново бебе ,нова тема -браво септемврийчета -купонджийчета   Crazy   Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 197
doci - има и по-малки - аз взех на Памперс от 2-5 кг и си пише #1 на пакета, ама и най-малките са има големи на фъстъците  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 295
ПЕТЕ МИЛА,ЧЕСТОТО БЕБЧЕ!!!!
  bouquetДано по-скоро се приберете вкъщи и да се гушкате заедно!


Ваня,можеш да пиеш Осцилококциум,на мен докитата ми казаха,че общо взето само това о парацетамол може да пием.Дори зимата профилактицхно си го пиех.Така че не се колебай.То на всички лекарства пише бременните да се консултират.

А някой може лид а ми каже примерни размери на пелени???Не за повиане ,а за други ползи около бебока.Че свеки ми измъкна от скрина топове тензух и бархет и ще си ги шием.

Ех,че се развълнувах и аз... Crazy

# 25
  • Мнения: 405
Ехаааа,суперЧЕСТИТ СИН НА ПЕТЕТО! Да са живи и здрави и двамата за радост на цялото им семейство.Бързо възстановяване Пете и те чакаме тук да разказваш.

Ванче,поздрави за страхотното заглавие Hug

Doci,не се тревожи че си взела памперси от 3-6кг.Стават прекрасно и тези! Важното е да сте живи и здрави двамата

# 26
  • Мнения: 165
 Laughing Laughing Laughing Party
ЧЕСТИТО НА ПЕТЕТО! Хайде мами, отсега само суперски емоции ни чакат Grinning

# 27
  • Мнения: 64
ЕЕЕЕЕЕ, че готина новина и аз днеска за малко да изляза на разходка като никога и гледай кво стана, ЧЕСТИТО БЕБЕ МЪЖ НА ПЕТЕТО ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ДВАМАТА И СКОРО ДА ВИ СЕ РАДВАТ ВКЪЩИ!!! И НА ВСИЧКИ НАС ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ТАЛИСМАНЧЕ ОТ ТАЛИСМАНЧЕТО.Направо ще си ударя дупето в таана от радост много ми вдигна настроението доброто щъркелче вестителче Доки мерси.

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 13:26 от cherry_spa

# 28
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО, ПЕТЕ   bouquet
Да ви е жив и здрав малкия юнак и много радости да ви носи в живота   bouquet  bouquet  bouquet

Почват да валят бебета и в нашия отбор  Wink

Аз да се оплача, че от 1 седмица се чувствам ужасно... с огромни болки в кръста и тазобедрената кост, почти не мога да се движа  Sad Доки е отпуска до 20 август и не знам дали мога да пия нещо...

# 29
  • Мнения: 690
Камелия, за други ползи около бебока - ще ти свършат пелени с размери 1м. на 1 м., или пък 90 на 90. Моита май са метър на метър ...

Общи условия

Активация на акаунт