Как добавяте бисквити?

  • 1 161
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Трявна
  • Мнения: 174
Вчера си купих от натрошените бисквитките на Плазмон в кутия. Тази вечер сложих една лъжичка в млякото уж да заситя бебо, утре ще кажа резултата, но много трудно се нахрани. Пробвах с 3 дупки на Авент и Чико и с най-голямата на Чико, просто се измъчи детето.
Моята дъщеря е голямо чудо, още не иска да яде с лъжица и съм принудена и кашата да давам в шише - използвам шишета Чико , но дори и биберона на Чико за каши и пюрета със звездовидния отвор не я устройва, докато един ден една приятелка не се ядоса на мързеливото и дърпане и не клъцна върха на един биберон - сега понякога, като се дръпне рязко се пооливаме, но нямам никакви проблеми с яденето / но тя е от бебетата, които чакат да им тече в гърлото, а не да полагат усилия за храната си Laughing/
Та ако искаш пробвай първо биберон за каши и пюрета - те са с доста голям отвор, а после ако не го устройва бебчето - клъцни лека дупка и разширявай постепенно , до момента в който видиш, че отвора го устройва...
Дано съм ти била полезна Hug

# 16
  • Мнения: 1 294
Аз никога не съм разтваряла бисквитите в мляко, давам й ги да си ги гризка.Доставя й голямо удоволствие.

# 17
  • Мнения: 2 908
Бишкотите на Плазмон са около 2 лв в пакетче от десетина ако не се лъжа и са много удобни, както са ти писали и други майки. Слагаш млякото във водата, слагаш и 1-2 бисквитки от тях, раздрусваш и те се хомогенезират с млякото. Удобно и засищащо!
PeaceДавам ги с биберона с 1-2-3 позиции на Авент и нямам никакви проблеми,както имах с биберона с 3 дупки.

# 18
  • Мнения: 5 362
Давала съм само с лъжичка млякото с бисквити.
Иначе става като натрошиш хубаво бисквитите и ги пасираш с млякото.
Давала съм бисквити Закуска.

# 19
  • Мнения: 288
На дъщеря ми понякога вечер в млякото или сутрин и слагам бисквити и давам с биберона на Авент,който е с 3 позиции.Добре ми се разбиват и без да ги меля Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 1 207
Биберона който  е като знака на мерцедес е за каши и т.н. той става този 1-2-3 малко трудна работа при на с поне.

Общи условия

Активация на акаунт