КОЛА МАСКА

  • 150 066
  • 675
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Как така откъде да си ги купиш - нали има дадени линкове  в темата ?
и за патрони и за нагревател



 а относно големите кутии незнам - във всеки магазин за професионална козметика задължително има

# 61
  • Мнения: 1 925
Аз имам машинка за кола маска и понякога ми се е налагало като ми е почти на привършване едния патрон, а имам още за махане да сложа нов в машинката, а стария да го извадя да го доизмажа, но си е неудоно. В смисъл много бързо изстива като не е в машинката и най-вече пари.

# 62
  • Мнения: 3 830
Интересен е този апарат, но не виждам много смисъл от него. newsm78

За краката си използвам епилатор, за бикини зоната - студена кола маска "Кара",  за мишниците - бръснача. Peace

# 63
  • Мнения: 1 540
От началото на годината имам такава нагревателна машинка и я ползвам с патроните с ролката. Изключително съм доволна, страшно нещо са! Много е удобно, чисто, лесно (може би не много бързо, като си правя сама  Wink )

Искам да питам относно лентите за кола маска - кои ползвате? Аз имам една ролка лента, която е много твърда. Върши работа, но не мога да ползвам една повърхност няколко пъти. Ако наложа вече ползваната лента втори път, първия слой залепва върху крака ми, вместо да дръпне втория със себе си. В козметичния салон, където ходя, използват някаква по-мека, но не ми е удобно да питам как се казва вида на лентата...

# 64
  • Мнения: 28


Искам да питам относно лентите за кола маска - кои ползвате? Аз имам една ролка лента, която е много твърда. Върши работа, но не мога да ползвам една повърхност няколко пъти. Ако наложа вече ползваната лента втори път, първия слой залепва върху крака ми, вместо да дръпне втория със себе си. В козметичния салон, където ходя, използват някаква по-мека, но не ми е удобно да питам как се казва вида на лентата...

хихи Simple Smile  тя по меката я водят по евтинка  и по смотана уж  за хубава се смята твърда и плътна и  по скъпа разбира се

ето ленти и патрони :
http://fc.fastbg.com/?p=p_23

ето и машинки :
http://fc.fastbg.com/index.php?p=p_20

# 65
  • Мнения: 1 529
Кажете как се ползват в микровълновата-на какви W и колко секунди.Не искам да взривя патрона в печката,плс!

# 66
  • Мнения: 251
Аз моята я затоплям на 600 W  за около 2 минутки. Колата ми е в кутия която е 150 гр. Peace

# 67
  • Мнения: 134
Аз си бях купила само пълнител и го затоплях в микровълнова, но ми писна - докато си почистя единия крак и трябва пак да загрявам.
От едно магазинче на Чаталджа(Варна) си купих и апарата за загряване - 45   лева е при тях, лента на руло - 100 метра(нямаха по малка) - 16 лв. и някаъв спрей за обезболяване и да не излизали пъпчици след това.
За сега съм доволна от всичките продукти.

# 68
  • Мнения: 1 529
Значи лентите вършат работа?
Защото ако са като онези ,които слагат към колата Сара.....

# 69
  • Мнения: 1 540
Значи лентите вършат работа?
Защото ако са като онези ,които слагат към колата Сара.....

О, не, не са като тях  Simple Smile
Но въпреки, че вършат работа, аз все пак не съм 100% доволна от тях. Поне не от тези, които аз имам, купих лентата 100 метра, за 18 лв. Води се "плътна". Гледам, че продават и някаква италианска (или нещо подобно), която е по-скъпа.

Някой може ли да каже откъде да купя ленти, каквито използват в козметичните салони? От онези, с които може спокойно може да се дръпне няколко пъти кола маската (като тя без проблем се наслагва върху лентата)?

# 70
  • Мнения: 88
Аз си бях купила само пълнител и го затоплях в микровълнова, но ми писна - докато си почистя единия крак и трябва пак да загрявам.
От едно магазинче на Чаталджа(Варна) си купих и апарата за загряване - 45   лева е при тях, лента на руло - 100 метра(нямаха по малка) - 16 лв. и някаъв спрей за обезболяване и да не излизали пъпчици след това.
За сега съм доволна от всичките продукти.
Кое точно магазинче?   bouquet

# 71
mnoogo po lesno e da se nagrqvat patron4etata na ventilatorni pe4ki o4udva6to no stava ideal 4aka6 da se zagree 10 min i e gotova bez voda bez ni6to mnogo po lesno stava ....i mersi za adresa na magazin4eto az dosega si q vzimah ot arena na krasotata i sum mnogo dovolna ...

# 72
  • Мнения: 34
Аз си купувам от тук патрончетата и съм много доволна сега си поръчвам и машинката за загряване,която много ще ме улесни.Ноооо трудното ми е само за триъгълника  newsm78 там трудно се справям сама и немога да измисля начин как сама всичко да изчистя,ако някой е открил метода да сподели моля  Praynig
http://hair2007.bg/index.php?cPath=33_34

# 73
  • София
  • Мнения: 980
за патрончета, ленти и машинката за кола маска
знам че продават на вашингтон зад халите в един апартамент представителство на някаква фирма
ходих един път с една приятелка и цените ми се сториха доста евтини

# 74
  • Мнения: 4 916
за патрончета, ленти и машинката за кола маска
знам че продават на вашингтон зад халите в един апартамент представителство на някаква фирма
ходих един път с една приятелка и цените ми се сториха доста евтини

Някакъв телефон пазиш ли? Понеже мисля да си взема машинка за патрончетата, които имам.

Общи условия

Активация на акаунт