д-р Владимиров?!

  • 6 505
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319
Всеки път се чудя, защо изобщо се захващате да коментирате кой е по-по-най Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Естествено е да има и доволни и недоволни от даден лекар. Няма да ви давам примери, защото ще се развихри нов "скандал". Просто има търсачки, четете и решете къде да отидете. А най-добре поне при 2-ма доктори да сте по-сигурни Wink Късмет на всички   bouquet

# 31
  • Мнения: 20
Благодаря на всички включили се в темата!
Съжалявам, че с въпроса си предизвиках такива ожесточени спорове кой е по-по-най... Аз все пак реших, че ще отида при д-р Владимиров и ще разбера дали е моя лекар!

Желая успех на всички момичета... и кураж!   bouquet

# 32
  • Мнения: 531
bendjiwilli, въобще не съжалявай за въпроса си. Тук и в Зачатие често се е стигало до подобни дебати, това е защото всеки е доволен от "неговия" си док. Много добре си направила, като си взела час за Владимиров, ако аз трябваше сега да чакам 8 месеца за първичен преглед също бих търсила алтернатива.
Желая ти успех, както и на всички, и тук, и в Зачатие, и навсякъде! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 422
newsm51

п.п. Много ти е хубаво аватарчето!  newsm47

Благодарение на теб мило коте

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Джам, единственото, което ще ти пожелая е да намериш сили и да спреш да търсиш лошите страни на хората.
Научи се да цениш труда им и когато ти постигнеш нещо такова, каквото те са постигнали (тук имам предвид всички лекари, които се борят за нас) тогава можеш да даваш оценки.
А това, което си написала - ами няма да му обърна внимание  Grinning
Бъди щастлива и се усмихвай повече.  С усмивка се живее по-лесно Peace

bendjiwilli, Успех! newsm32

# 35
  • Мнения: 7 716
Аз все пак реших, че ще отида при д-р Владимиров и ще разбера дали е моя лекар!

Хайде и аз да се включа макар и с малко закъснение, защото бях отпуск и нямах интернет. Wink

Д-р Владимиров е едни добър лекар, Вendjiwilli, надявам се да успеете заедно. Тих, внимателен, не говори много, но ако му задаваш въпроси се оживява и отговаря охотно. Добър специалист. Не бърза да те претупа, обаче най-добре си запиши всички въпроси предварително на лист, защото човек в такива ситуации се притеснявма и забравя.

Д-р Персенска е добър лекар и също е добър избор.
 
Човек отива там, където го води сърцето му, много е важно доверието в лекаря. Това е част от успеха.
Вярвам много в положителната нагласа, в доверието, както и в интуицията на сърцето.


# 36
  • София
  • Мнения: 6 363
Д-р Персенска е добър лекар и също е добър избор.

откакто една нейна бременна в 7-ма седмица пациентка ми сподели, че Персенска й е предписала по телефона антибиотик поради оплакване от леко зачервено гърло и температура 37.2 градуса... нещо не съм склонна да вярвам в това твърдение.

# 37
  • Мнения: 7 716
Усмихни се

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 21:14 от wa_wa

# 38
  • Мнения: 2 422
предписала по телефона антибиотик и температура 37.2 градуса

 smile3527 Ill smile3527 smile3556

# 39
  • Мнения: 148
Здравейте момичета. Аз съм новак във форума, включвам се малко със закъснение в темата, но мисля, че имам доста за споделяне. Минах през 12 годишно ходене по мъките (и по всевъзможни доктори), за да се сдобия преди малко повече от 2 месеца с прекрасно здраво бебче - родено от замразен ембрион след направено през 2005 год. ICSI в клиниката на д-р Владимиров. Мисля, че той и целият му екип са чудесни специалисти. Преди да "попаднем" (почти случайно) при него, бяхме обходили доста лекари, включително една частна (на д-р Табакова) и една държавна клиника за лечение на стерилитет. Мисля, че всеки, който се насочи към д-р Владимиров, може да е сигурен, че е във възможно най-добрите ръце.

# 40
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Д-р Персенска е добър лекар и също е добър избор.

откакто една нейна бременна в 7-ма седмица пациентка ми сподели, че Персенска й е предписала по телефона антибиотик поради оплакване от леко зачервено гърло и температура 37.2 градуса... нещо не съм склонна да вярвам в това твърдение.

Аз пък не съм склонна да вярвам на клюки.
И на мен Владимиров преди да ми провери тръбите и да направи спермограма на мъжа ми заключи, че проблема 100% е в мен и само инвитро е възможността, ама взе че сбърка.

# 41
  • Мнения: 7 716
Усмихни се!

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 21:01 от wa_wa

# 42
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
stork-boy stork-girl

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 20:54 от Diana

# 43
  • София
  • Мнения: 6 363
много ти се моля, клюка няма. може да ти се иска, но няма.
пазя си личните съобщения от потребителката, която се допита до мен във връзка с предписания й от Персенска антибиотик.

продължаваш да ме обиждаш, Диана. сега пък ме изкара клюкарка. дали за вече 2 и нещо години познанство някога си ме уловила в клюкарство?

колкото до спермограмата, нека ти припомня една азбучна истина, че състоянието на спермата при мъжете варира силно. това, че преди 2 години е била наред, а преди 4 - още по-наред и си забременявала от тази сперма, не значи, че не може да се влоши дори и драстично.

# 44
  • Мнения: 7 716
Усмихни се и ще успееш. Laughing

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 20:47 от Lali

Общи условия

Активация на акаунт