Един въпрос относно изписването?

  • 2 492
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 724
Мъжът ми и родителите ми

# 61
  • Мнения: 37
Първия път дойдоха-родителите ми,свеки,кумовете и разбира се  таткото.Сега бяха двете баби,каката и таткото и кумовете/кумата ми е приятелка още от учиника и винаги е била до мен на всички важни събития/.Всики доидоха в къщи за малко и после ни оставиха сами.Иначе и двата пъти татито беше сабрал всички приятели да ги почерпи още на другия ден след раждането.Така че сега немисе налага посрещам и изпращам гости.

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 197
На нашето изписване имаше доста хора-моите родители и на мъжът ми,снаха ми с племенника,кръсниците ни и 3 приятели.На мен ми стана много приятно чесно казано.Имаше и малко хора в къщи от тези които изброих,но след час си тръгнаха и вече имаше малко спокойствие да си се порадваме на детенцето си

# 63
  • Мнения: 1 269
предпочетох да дойде само мьжа ми (родителите ми живеят в чужбина и си дойдоха около седмица след раждането) а и баш изписване не е имало,просто донесоха бебка в стаята ми и си трьгнахме тримцата.

# 64
  • Мнения: 260
Дойдоха всички роднини-но предпочитах да беше дошъл само съпругът ми. Peace

# 65
  • Мнения: 1 877
И на двете изписвания бяхме съвсем малко хора - на първото бяха само мъжа ми ,майка ми и кумата,а на вторто - само мъжа ми и кума ми.Просто категорично заявихме,че не искаме излишни дандании и всички ни влязоха в положение.У нас също нямаше сбирка!

# 66
  • Мнения: 2 723
Казваш си направо.
Аз казах, че не искам никакви баби, лели и братовчеди... хич не ми е и пукало дали някой ще се обиди. Изписват теб и твоето дете. Решението си е само твое. Друг е въпросът дали ти стиска да ги резнеш Naughty

# 67
  • Мнения: 4 621
На моето изписване дойде само мъжа ми, не исках други хора.

# 68
  • Мнения: 881
Когато ни изписваха дойдоха всички любими за мен хора-съпругът ми,брат ми и снаха ми с малката ми племенница,девера и етървата и естествено и свекървата.Майка ми не присъстваше защото е в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт