Дупчици на ушите , къде?

  • 2 269
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 542
А къде водите децата за пробиване на ушите? В козметичен салон, на лекар? Аз също искам да пробия ушите на дъщеря си, но така и не съм избрала място.
Моля, споделете.

# 31
  • Мнения: 3 268
В козметичния салон май по-си знаят работата.Струва 15 лева с обеците/временните/ дето се слагат.

# 32
  • Мнения: 7 723
А къде водите децата за пробиване на ушите? В козметичен салон, на лекар? Аз също искам да пробия ушите на дъщеря си, но така и не съм избрала място.
Моля, споделете.
И двете ми деца съм ги водила в клиники.
Цената е същата като в салоните.

# 33
  • Мнения: 6 164
В поликлиниките дупчат. А аз не виждам снимката..  Confused

# 34
  • Мнения: 7 723
...... А аз не виждам снимката..  Confused
Моля авторката да ме извини, но си позволих да я покажа...



нарочно "отрязах" само ушенцето на детенцето Wink Hug

# 35
  • Мнения: 6 164
Мерси, Руска!  bouquet

Добре си е дупчицата, наистина.  Peace

# 36
  • Мнения: 10 758
А къде водите децата за пробиване на ушите? В козметичен салон, на лекар? Аз също искам да пробия ушите на дъщеря си, но така и не съм избрала място.
Моля, споделете.
На щерката ги пробихме в клиника.

# 37
  • Мнения: 542
Благодаря на всички - ще потърсим и ще пробиваме... Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 4 496


Не смятам за необходимо да се пробиват ушите на малки момиченца. Според личните ми наблюдения това правят предимно майки, чиито момиченца приличат на момченца. И заради това- бам, обеци. Плешиво бебе с обеци пък направо ме изкъртва  Whistling
Няма да го приемам лично. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 567
Аз също не го приех лично, защото моята на годинката беше с вързана коса. Заради буйните и косища, никога не е имало съмнение момче или момиче е  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 800
Kotanka, ако мислиш, че са навън и не ти харесва махни ги.  Ще зарастнат и след няколко години няма да си личат. На децата ушите още растат. Един месец не е толкова дълго време. Моите дупки са  навътре. Никой не се е сетил да ми ги махме конците  тогава. Сега след токова години няма да зарастнат, а така искам да си пробия нови, и да не приличам на маймуна с халки. Понеже имам този проблем, аз също съм за изчакване за обици на малки деца. Peace

Общи условия

Активация на акаунт