Препоръчайте ми кухненски робот

  • 7 464
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
И моят е Мулинекс-реже,пасира,прави сок-няма грешка! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 9 486
Моят също е на Мулинекс Модел 2000. Laughing
Имам го от нашата сватба още -1999г. Simple Smile
Не мога да си представя по-удобно нещо от него, за едно домакинство...

# 17
  • София
  • Мнения: 195
  Благодаря, момичета,

 помогнахте ми с мненията си много, защото по всичко изглежда, че явно и от пасатор ще имам нужда.

 Мерси още веднъж и бъдете здрави! Simple Smile

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Нашият е такъв и съм доволна от него http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116 (но не мога да кажа, че съм правила кой знае колко пюрета и каши - е когато се е случвало пускам всичко в каната за шейк и готово)

И аз имам този модел. Върши ми чудесна работа.
Но пюрета все още не съм правила.  Wink А и си имам и пасатор отделно.

# 19
  • Мнения: 6 958
Аз съм с Philips HR 7745 почти 2 год. много съм доволна! Препоръчвам ти го и гласувам с 2-те си ръце Simple Smile

 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
Имам този, но ми е прекалено неудобен за употреба, по-горе са казали защо. Преди няколко дни си купих това и съм страшно доволна. Огромния комбайн ще го дам на майка ми.
Реално за какво най-често ще ползваш подобна машина?! В моя случай - рязане на ситно на лук /най-вече/ и моркови и прочее зеленчук, разбиване с миксер и разбъркване /за крем супи и шейкове/. Мултикуик-а ми е идеален просто.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 486
Преди няколко дни си купих това и съм страшно доволна.
Да, аз също го имам това и го ползвам със страшна сила -за рязане на лук, правене на таратор, рязане на чесън, копър, магданоз, орехи и пр. и пр. дребни суровини. Grinning
Но комабайна не го давам на никой! Naughty
За рязане на прясно зеле, за бъркане на тесто-а сладкиши и пр.; за стъргане на моркови, ряпа, тиквичкии; рязане на коприви, лапади, пр. зелениии.-само него ползвам. Това Пасаторчето не го може... Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 195
Цитат
В моя случай - рязане на ситно на лук /най-вече/ и моркови и прочее зеленчук, разбиване с миксер и разбъркване /за крем супи и шейкове/. Мултикуик-а ми е идеален просто.
Точно за същото смятам да го използвам и аз. Важното е да е максимално упростен и лесен за употреба. А и за бебо да върши работа в бъдеще. Но виждам, че за него ще се насоча към добрия стар пасатор. Но ако мога да си помагам с робота при рязането на продуктите (например някои модели разполагат с приставки за рязане на картофки за пържене) и разни други такива екстри  Simple Smile, ще е страхотно! Абе изобщо- за рязане, кълцане на ситно, замесване на тесто, когато е необходимо, мелене на кайма (ако има такива функции)- всичко това са незаменими помощни функции.  Simple Smile



# 23
  • Мнения: 2 494
Моят е Сименс, доволна съм ,но си беше скъпичък  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Специално за рязане на картофки за пържене(10/10 или 15/15 мм) при Мулинекса няма такава приставка. Имай го предвид. Има ренде, но реже като за чипс. Другите неща, които си изброила може да ги свършиш с него.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 486
Специално за приставката за рязане на картофи- да, моят модел на Мулинекс я има! Simple Smile
Друг е въпросът, че ние не я използваме, защото стават много на тънички пръчици, а мъжът ми ги харесва малко по дебелички.
Та затова и само той държи да си ги реже. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 195
Какво излиза, май няма много смисъл и от тези приставки за рязане на картофи. Момичета, май ще излезе малко безсмислена покупка все пак този кухненски робот. Добре, че ще ми е сватбен подарък от майка ми и баща ми, та дори и да е леко неизползваем, все пак сватбен подарък е- не върви да го изхвърлиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт