Феноменът Градски транспорт

  • 3 458
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 537
Аз докато бях бременна не съм пътувала често с автобуси, то и в Севлиево няма, но в Габрово, когато и да съм се качила винаги са ми отсъпвали място, може би съм имала късмет. Но сега като съм с количката трябва да ви кажа, че НИКОЙ не ти спира, ама никой. На няколко пъти на светофар, на зелено щяха да минат още малко през количката.  #Cussing out Ама и аз съм нахална и тръгвам въпреки, че го виждам, че завива. Не мога да разбера, ако изчакат 2 сек. какво ще стане, за къде бързат. #Cussing out И най - вече жени го правят този номер.  Rage

# 76
  • Мнения: 1 321
И аз го мразя тоя транспорт.Кошмара като знам че трябва да се кача е пълен.
Когато бях бременна много малко хора са ми правили място.Веднъж се качих в трамвая и ми стана толкова лошо че не се стърпях и клекнах понеже щях да припадна.Една жена си четеше книжката и се правеше че не ме забелязва Shocked.Тогава един мъж явно му стан неудобно и стана за да ми отстъпи мястото си.Просто съм потресена от нашето население.Такова чудо сигурно наистина няма никъде.Много прост народ.А сега и с детето положението не е по-розово.Отстъпват в много редки случаи. #Crazy #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт