Бургас е на морето, това го знае и детето

  • 15 386
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 763
Тук пише,че в края на 2рия месец се слага ДТК и полиомиелит (І прием).Но на Симеон му ги слагат в началото на месеца  newsm78Вашета педиятърка да не ги слага в края  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 546
незнам  newsm78 в болницата са ни правили 2 ваксини, значи като гледам таблицата,  може би ще са за хепатит В и полиомиелит . ДТК-то ли беше опасната ваксина?

# 17
  • Мнения: 164
Запис  jumpuu
И на нас ни ги слагат в края на съответния месец . А за странични ефекти,може температура да вдигне детето , но профилактично се дава Панадол. Може да му се зачерви и мястото,където е боцнато ,но това е бял кахър.

# 18
  • Мнения: 164
И браво на Шушончето за новата темичка! smile3501

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 7
Здравейте,най най края приключих всички задължения за деня пък и днес правим 40 дена и ходихме на църква после правихме и детско парти.
Нашите ваксини ни ги бият в средата на месеца, ама това няма значение дали е в началото или в края или когато и да е важното да е минало един месец от предната ваксина и детенце да не е болничко. Поне така ми обясни педито.
Лека нощ на всички и сладки сънища на бебоците.

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 763
Маги,Ето ги обещаните снимки  Wink

# 21
  • Мнения: 164
Мерси Рени!  HugОх, утре пак ще се мацаме  #Crazy Joy
Ама са големи сладури! Валери нещо само отсъства,утре ще го снимаме кротушко. Айде лека,че утре ще съм леко зомбясала!

# 22
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен Hug

Успешен ден на всички Peace

# 23
  • Мнения: 917
Маги,Ето ги обещаните снимки  Wink
Добро утро и от мен!
ех ама че сте готини мами, слабички и красиви, а аз време за второ дойде още не мога да си вляза във форма. Браво, на вас не ви личи да сте раждали

# 24
  • Мнения: 6 461
Маги,Ето ги обещаните снимки  Wink
Добро утро и от мен!
ех ама че сте готини мами, слабички и красиви, а аз време за второ дойде още не мога да си вляза във форма. Браво, на вас не ви личи да сте раждали
О.. Wink и аз ги разгледах Grinning
Много хубави снимчици

# 25
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 546
 Mr. Green

да издам Рени направо съм визхитена от статията в Моето дете.Като  четях разказа направо аз се развълнувах-невероятно дар слово браво и сте мого хубави на снимките.  Hug

аз наистина малко отцепка го давам но освен всичко и ще се местим та само оправям подробности а и си чакам Бъза  Mr. Green

# 26
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хайде и аз да се включа  Wink

GJK - за добър детски очен лекар спрягат Д-р Кузнецов, кабинета му се намира на ул. Рилска, работи по ЗК ... ако пуснеш името му в Търсачката ще ти излязат координатите  Peace

magika - ние преди 4тири месеца когато бяхме на 10 ... папкахме по 5 пъти /+ допълнително плод и сок  Grinning, май затова сме и такива дундьовци  Mr. Green/

herelina - едната трябва да е Hept B /2ри прием/ ...  ДТК върви с полиото /освен ако не е комбинирана ваксина, т.е. на едно, а са 2 инжекции - тогава ги бият поотделно  newsm78/:
Иначе ваксината за Хепт минава безпроблемно  Hug

# 27
  • Мнения: 917
Рени, какви са тия статии и снимки в списания, я кажи, че нещо съм изтървала

# 28
  • Мнения: 320
Здравейте, аз май хич не пиша тук, ама малката ми спира тока...... Shocked
Но става все по-лесно. Simple Smile
Малката е още почти изцяло на кърма, нещо не й харесва другата "мажджа". Само плодовите и донякъде месните пюрета. Всичко друго плюе все едно отрова й давам  Sick и ме гледа възмутено. Party
А последните 2 месеца качва само по 150 грама. Иначе си е пухкава още, ама заприличва вече на дететнце - бузките изчезват постепенно.
Хайде, ще гледам да следя вече темата....


http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=92411

# 29
  • Мнения: 1 564

Сега ви моля, да ми препоръчате добър детски очен лекар!

Аз съм много доволна от Кузнецов.Кабинета му е на "Рилска 34".Работи със здравната каса.
GSM 0888684897,  служ.824117
Дано съм ти била полезна.
Досега само ви четях,но ако може и аз да се включа към групичката.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт