Кой е модният аксесоар на българката?

  • 3 691
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 782
Аксесоарите за които се сещам.

Шнола за коса -
Гривна -
Шапка -
отново,но по-официални
Часовник -
Брошка -
Чанта с портмоне в същия десен -

# 46
  • Мнения: 5 103
Мога да отговоря за себе си това са очилата и бижутата. Всичките а ми маркови и стилни.
Като стил имам 5-6 марки от които пазарувам и това е. Повечето ми обувки са от Ферагамо/обожавам ги/.
Почти не пазарувам от БГ, имам си мой стил, семпъл и изчистен , не обичам кича и прекалено "модерните дрехи" може би съм много консервативна в това отношение.

# 47
  • Мнения: 738

Колко от нас започват своя тоалет именно от чантата? На мен лично ми се е случвало,имам си любими чанти и гледам въз основа на тях да съчетавам дрехите си.
Без слънчеви очила през лятото да-съгласна съм, ама зимата колко от нас се сещат да носят?
Имам си копче, приший ми балтон. Ще излъжа, ако кажа, че не ми се е случвало.
Аз ходя със слънчеви очила зимата. Защото съм шофьор, защото очите ми се чувствителни, и защото съм гъзарКА.


И аз, вече ми е навик...И плюс тва никой не те вижда къде гледаш newsm08

# 48
  • Мнения: 3 782
Имам си копче, приший ми балтон. Ще излъжа, ако кажа, че не ми се е случвало.
Аз ходя със слънчеви очила зимата. Защото съм шофьор, защото очите ми се чувствителни, и защото съм гъзарКА.


И аз, вече ми е навик...И плюс тва никой не те вижда къде гледаш newsm08
E,честно това ми е много гадно. Редовно когато говоря с някой, който е с очила той не си ги маха. За мен това е липса на уважение, когато разговаряш с някой е добре да го гледаш в очите.

# 49
  • Мнения: 249
обичам всичко БЕЗ: диадеми,шноли,обици и шалове

# 50
  • Мнения: 738
Имам си копче, приший ми балтон. Ще излъжа, ако кажа, че не ми се е случвало.
Аз ходя със слънчеви очила зимата. Защото съм шофьор, защото очите ми се чувствителни, и защото съм гъзарКА.


И аз, вече ми е навик...И плюс тва никой не те вижда къде гледаш newsm08
E,честно това ми е много гадно. Редовно когато говоря с някой, който е с очила той не си ги маха. За мен това е липса на уважение, когато разговаряш с някой е добре да го гледаш в очите.

Е ако имаш разговор естествено, че ще ги махнеш. Обаче като съм с гаджелъка що да не погледам? Като съм си поръчала  не може ли да разгледам менюто... Mr. Green

# 51
  • Мнения: 235
 Ама разбира се , скъпа!
При това гледането е без пари!

# 52
  • Мнения: X
Не може да се нарече аксесоар, но доста българки са "луди" по черния цвят - гарваново черни коси,...,черни дрехи(особено зимата).  Rolling Eyes

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Май са на мода постоянно слънчевите очила и надутите физиономии и джуки Joy

# 54
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
За мен са слънчевите очила newsm08

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 415
valeria81, а това за джуките е 100 % вярно...и аз съм го забелязала и ме дразни ужасно много ... мислят си че са много хубави и секси като се нацупят  #Crazy

# 56
точно определен аксесоар май няма , по скоро за всеки е индивидуално, на мен лично от скоро ми харесва много един часовник,много стилно ми стои, съчетан с колието примерно

# 57
  • Мнения: 3 782
Не може да се нарече аксесоар, но доста българки са "луди" по черния цвят - гарваново черни коси,...,черни дрехи(особено зимата).  Rolling Eyes
Наистина съм го забелязвала това, странно е. Е вече мисля,че на мода са блондинките. Колко от форума са блондинки и колко с черни коси?

# 58
  • Мнения: 6 038
Модният аксесоар на българката е този които е актуален за сезона  и момента...малцина са тези който имат свои собствен стил и го поддържат...така че  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 782
Модният аксесоар на българката е този които е актуален за сезона  и момента...малцина са тези който имат свои собствен стил и го поддържат...така че  Laughing
Аха, за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт