Има ли ги още?

  • 2 484
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
От години не съм виждала... Но щом казвате, че още ги има, явно не представлявам интерес за тях и не ме спират ...

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тези с ризките ги знам ... и с робите също ...онези с Ганеша на тениските и тях ... но има и такива, които са съвсем обикновени на вид ...

# 17
  • Мнения: 3 423
Дали това е само прикритие.. Яко е така да си обикаляш Източна Европа и да сваляш мацки.
Едва ли целта на занятието е да свалят мацки!

# 18
  • Мнения: 4 392
Видях наскоро от онези с колежанския вид. Чак се учудих, че още ги има.

# 19
  • Мнения: 2 386
Имам приятел гей-мормон.Чудничко.
Има си ги и още как..

# 20
  • usa
  • Мнения: 2 113
Чувах, че така отбивали военна
служба. Пращали ги като проповедници.
Не знам, дали е истина.

има нещо такова, за военната служба имам предвид. само дето армията е на христа. някои църкви, мормоните например, си пращат задължително младежите да набират други будали, нещо като пирамидните структури - ако искаш да си мормон, трябва да набереш подчинени... и колкото повече нови членове привлечеш, толкова повече се издигаш в йерархията. спомням си един случай ми разправяше приятелче за негов приятел от младежките години, мормон, който го изпратили във великобритания на такава мисия и той къде, къде, та се ориентирал в една психиатрична клиника, почти всички пациенти вкарал в правия мормонски път... бил станал голяма работа в църквата си, ама като го разкрили, го разжалвали.

# 21
Само веднъж са ми идвали на гости. Най учтиво попитаха имам ли време да си говорим на религиозни теми.  Grinning Аз им казах , че имам достатъчно време, и може да си говорим неограничено, но първо искам да знам колко плащат на час.  Money Те пък се разбързаха и си тръгнаха, и оттогава не са идвали.  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 849
Има ги или поне ги имаше до съвсем скоро .И тук се срещат ,спирам да си поговорим ,да си пробвам английския  Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Има ги още, да. Аз често виждам покрай нас.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 465
Последно преди две години минаха двама такива, дадоха ми разни книжки и листовки, кучето лаеше, внука ревеше и за да се оттърва от тях ги взех, после ги пуснах в кофата за боклук.Но явно те бяха решили ,че могат да ме зарибят, щом съм взела книжлетата и след една седмица цъфнаха пак , защото съм била проявила интерес, да ми дадат още литература.Тогава разбрах, че няма да спрат да ми досаждат и ясно им заявих, че съм православна Християнка и нямам намерение да си сменям религията, защото тази си ми харесва.Повече не дойдоха.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз им викам СС-овци. Приличат на генетично подбрани екземпляри за продължаване арийската раса - еднакви по височина, руси, светли... като представителна рота.
Никога не са ме спирали, явно не се вписвам в еталона. Но навеждат към мисълта за конспирация.

# 26
  • Мнения: X
Има си ги. "Църквата" им, или каквото е там, се намира на Марин Дринов, офиса ни е наблизо и ми се налага редовно да минавам от там, виждала съм и момичета от същия тип. Впечатлението ми е, че таргета им са възрастните хора.. виждала съм ги да носят пазарските чанти на някои съседи. Ултра любезни, чак тръпки те побиват, нещо толкова изкуствено има в тях..

# 27
  • Мнения: 2 407
Има ги, редовно ги мяркам по центъра.

# 28
  • Мнения: 4 447
ИИИма, има, мчи как?

Само, че сега са само по ризки с вратовръзки.
Жега е все пак.


# 29
  • Мнения: 4 451
Аз съм ги засичала в градския транспорт в Бургас. Говорят си двамката и на никой внимание не обръщат. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт