Има ли ги още?

  • 2 490
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 668
Преди години , когато тези са били актуални , мъжът ми ми разправя една случка - пъзвънили у тях  Laughing За лош късмет на проповедниците , обаче отворил свекър ми  Grinning Той се занимава с йога / даже в момента е председател на федерацията / , поканил ги , почерпил ги по една вода / защото той кафе не пие / и седнал в йогийска поза да ги слуша ...
Почнали те , ама и той извадил неговите книги и започнал и той да говори ... Взели да искат да си тръгват , но свекъра / той и физически не е за подценяване / казал - аааааа , не ! Сега ще стоите тук и ще слушате и вие  Naughty И така 4 часа примерно . Онези се измъкнали полуживи  Joy и доста

# 46
  • София
  • Мнения: 11 710
Има ги,дори преди около месец-два видях такива  "костюмари" и се чудех дали са от тях.Не носеха библии под мишница,иначе веднага щях да ги разпозная.
Всеки път,когато минавам покрай сградата на Свидетели на Йехова се чудя как може да е толкова лъскава,прилича ми на офис сграда,но не...ясно си пише кои са собствениците и.
Сега се сещам,че преди доста време бях засякла две девойчета на трамвайната спирка близо до въпросната сграда.

# 47
  • Мнения: 865
И тук ги срещам най-редовно.Спретнати ,чистички,учтиви- не са нагли!Не ме закачат ,май ги гледам лошо.Предлгат "безплатни" курсове по англ.

# 48
  • Мнения: 1 733
Има ги! В парка до нас ("Оборище") ги виждам всеки ден.

# 49
  • Мнения: 2 309
Това са "Мормони"...сектанти,има ги навсякьде ooooh!особенно,когато някоя секта има публи4на проява ooooh!
В Италия сьЩо се среЩат... ooooh!

# 50
  • Мнения: 3 423
Има ги! В парка до нас ("Оборище") ги виждам всеки ден.
Някой каза, че на Марин Дринов
им бил Центърът. Там не е ли и
Пето районно, бре?!
Добре, де, има ли файда да са у нас,
се питам. Май риторичен въпрос.
Наистина правят ненатрапливо впечатление.

# 51
  • Мнения: 753
Имаме такива съседи, под нас, 2 момчета - живеят близо 3 години вече; Рубен и Джордж, говорят перфектно български и писмен, за коледа, и за бебето получихме картичка от тях без нито една грешка на български,  .... с много добри впечатления са, те са единствените от съседите които са ми помагали и ми помагат с количката, винаги усмихнати, винаги поздравяват и винаги са готови да ти помогнат, ......знам че са евангелисти, така поне казват, и са страшно мили,....веднъж пощата им пристигна по погрешка у нас, така разбрах че са от Германия, или поне така мисля,

# 52
  • Мнения: 223
Аз не съм виждала скоро такива!

Общи условия

Активация на акаунт