Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 546
  • 256
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 358
Iliana_ дано не те домързи.Ще чакаме снимчици Hug

# 226
 newsm78 продавах нейните дрехи, имам собствен магазин. Като си разработи пазара, взе да се изживява като голяма марка, а всъщност доста оплаквания имах от клиенти-завалват се панталоните, не отговарят размерите ,у платовете са зле и т.н.А цените вече са височки за това качество, и дрехите не са шик, просто ги шие панталоните доста плитки и на младите тва им харесва. СТилните момичета никога не са припадали по Стела Белчева

# 227
  • Мнения: 60
zina70, а сега продаваш ли?
преди не беше толкова зле откъм качество.

и все пак 
СТилните момичета никога не са припадали по Стела Белчева
мисля че имам стил, дори и да не съм момиче, така че   bouquet

# 228
  • Мнения: 1 529
Под стил не разбирам само модела, трябва и изработката да е добра, и плата, копчетата, хастара и т.н.

# 229
  • Мнения: X
Има някой не чак толкова зле, но като цяло и мен така ми се струва, че платовете са лоши, незнам ризките сякаш са по - добри Simple Smile

# 230
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз пък днес си купих ризка,много сладка за лятото Party
Снимах я за да ви я покажа:



За първи път купувам нещо на  Stella Belcheva......дано се окаже качествена Praynig

# 231
  • Мнения: 1 540
Много е сладка ризката  Simple Smile Аз миналото лято си купих този модел, но в друга разцветка. Много хубава материя, кройка, въобще модела е супер. TiFoNi, ти на каква цена си я купи? Цената при мен беше 40 лв... Сега сигурно е повече, но и тогава трудно платих толкова пари за една ризка... Не мисля, че една ризка, колкото и да е хубава, трябва да струва толкова. Виж, панталоните си заслужават парите. Имам един от три години и повече, не е мръднал (е, не е като чисто нов, де). Единствените поражения върху него са котешки драскотини  Heart Eyes Такива поражения понасям  Mr. Green

# 232
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ще пиша на лични
 Naughty

# 233
  • Мнения: 3
сподели за ризите...аз във Варна намерих само 1 магазин с ризи....ми бяха на райета , сиви и убити цветове----това било модерно отговора на продавачката.....знае ли някой къде във Варна има други магазини/този който посетих е до ЖП гара/?! Извинявам се ако е коментирано преди това.    за панталони не видях малки номера....предполагам е от магазина

Техни дрешки има в тези магазинчета, отбелязани с червени точки на визитката:  Rolling Eyes

Казват се "Сезон настроение" и днес от там си купих една ризка!!!  Smile Надявам се да е наистина добро качество, както и предишните дрехи, които съм купувала от тази марка!!!  Innocent

# 234
За всички които искат да си купят Панталони, Ризки, Поли, Сака и всичко което предлага модна къща "Стела Белчева"
 Вече има магазин на самата модна къща в София: Адрес: ул. Коста Лулчев 52 " Скай Сити МОЛ

# 235
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз имам доста неща на Стела Белчева и съм много доволна от всичко. Последно си купих рокля от лятната им колекция. А тези, които имат и клиентски карти, получават и отстъпки.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 535
Нещо този сезон съм разочарована от колекцията на Стела Белчева. Нито платовете са качествени нито пък моделите са кой знае колко интересни....пък за цените да не говорим, че са доста завишени. Същото забелязвам е и при друга моя до скоро любима марка - Кенсол. Дори и на разпродажба са доста скъпи, пък платовете нямат нищо общо  с тези да кажем от преди 2 години. Масово са полиестерни, което за мен не е удачно за лятна дрешка.

# 237
  • София
  • Мнения: 2 271
За всички които искат да си купят Панталони, Ризки, Поли, Сака и всичко което предлага модна къща "Стела Белчева"
 Вече има магазин на самата модна къща в София: Адрес: ул. Коста Лулчев 52 " Скай Сити МОЛ
Радвам се, че вече има фирмен магазин.

# 238
  • Мнения: 2
Доста момичета питат за магазини в София.Аз открих такъм на ул Коста Лулчев - това е една уличка зад хотел Плиска. Има и 2 фризюорски салона на нея.
В магазинчето продават и други неща ,но има и панталони, поли и роклички на тази марка.Последно си купих една много симпатична рокличка точно за този сезон Peace
За протокола моята рокля е 50 лв. - не знам въобще скъпо ли е евтино ли е. Както се казва имала - дала hahaha
Аз работя в близост до Коста Лулчев, знам двата фризьорски салона те са един до друг, до тях има кафене ... на скоро откриха и магазин за дрехи може би пред месец, но не съм срещала дрехи на тази марка. Може ли да дадеш къде по точно на Коста Лулчев Simple Smile

# 239
  • Мнения: 2
Бъни, в коя част на ул"Коста Лулчев" - по към Плиска или по към Sky city, че хич не се ориентирам така с тия фризьорски салони  Blush
По към Плиска.В самото начало на улицата от страната на Плиска  не към Скай сити- след едно малко базарче до хранителния магазин май беше нещо си 435 newsm78
Днес ще проверя дали има в този базар.

Общи условия

Активация на акаунт