Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 540
  • 256
  •   1
Отговори
# 210
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лятото си купих рокля от лен за 52 лв,малко скъпа ми се видя,но ми залепна от всякъде и  е много удобна.

# 211
  • Мнения: 4 358
Бъни, в коя част на ул"Коста Лулчев" - по към Плиска или по към Sky city, че хич не се ориентирам така с тия фризьорски салони  Blush
По към Плиска.В самото начало на улицата от страната на Плиска  не към Скай сити- след едно малко базарче до хранителния магазин май беше нещо си 435 newsm78

# 212
  • Мнения: 147
Благодаря, сетих се  bouquet 345 се казва магазина Simple Smile

# 213
  • Мнения: 4 358
Благодаря, сетих се  bouquet 345 се казва магазина Simple Smile
Ако ти е на тъп мини.Не е голям магазина, но...зареждат на тази марка неща.
Но да биеш път ако си далече newsm78 незнам дали си струва.
Май и по центъра имало техни неща.По напред в темата се споменава.

# 214
  • Мнения: 541
За Варна:
Вчера минах до М-тела на адвокатската градинка и под него магазина видях, че са заредили тази седмица много неща на Стела Белчева. Доста костюми, ризи, рокли, панталони, поли. Имаше 2-3 неща който засужаваха внимание.

За протокола моята рокля е 50 лв. - не знам въобще скъпо ли е евтино ли е. Както се казва имала - дала hahaha
И аз си купих червена без презрамки за под ризка
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=6425679
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=6425675
много боя пуска... Confused

Тази рокля също я имаше , но в черно.

# 215
  • Мнения: 4 358
Аз само да кажа, че моята рокля не е такава дето ги коментирате един пост по нагоре тези роклички Wink.Друга е Peace

# 216
  • Варна
  • Мнения: 138
Доста е увеличила цените си и в повечето магазини казват, че спират да зареждат нейни колекции.
Споменаха ми, че е открила фирмен магазин във Върна. Знаете ли къде е?

# 217
  • Мнения: 0
Къде във Велико Търново има магазинче , в което да продават облекла от Стела Белчева?

# 218
  • Мнения: 1 529
Мога само да кажа, 4е платовете на повечето дрехи са ужасни, но ризките стават.

# 219
  • Габрово
  • Мнения: 366
Да попитам и аз за Велико Търново къде има магазин на Стела Белчева?

# 220
  • Мнения: 60
radostina33 , за Велико Търново не знам да има магазин , но знам къде зареждат с нейни изделия.
В ГУМ след Пощата (на втория етаж - даже да не кажа, голяма част от дрехите са с нейната марка).
Друго място - срещу Театъра има магазин "Мария" - уж бутиков, но вътре има и на Стела Белчева...

Преди няколко години (2-3)  й бях голям фен - имам доста панталони и ризи, но първо много си вдигна цените, а качеството -  ooooh! намаля драстично...

Дано съм помогнала

  bouquet

# 221
  • Мнения: 422
Ето и сайта на фирмата :
http://stella-belcheva.com/site_bg.html

# 222
  • Мнения: X
Имат и хубави и лоши неща, аз си взех един панталон лятото нещо като сатен , но точно и е най - удобният ми и здрав панталон, но взех и един бял, който преди да се изпере беше много хубав, но след това заприлича на доста тънък чаршаф ...

# 223
  • Мнения: 369
Вчера си купих панталон и две ризки.
Уникални са. Joy Peace
  bouquet

# 224
  • Мнения: 6 618
Аз пък се сдобих със сатена пола с висока талия ,а надолу е като балон и с много сладка карирана ризка.
Ако не ме домързи довечера ще снимам.

Общи условия

Активация на акаунт