Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 563
  • 256
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 33
Здравейте Simple Smile
Купували ли сте си панталони с тази марка ? Аз тъкмо се сдобих с един. Инетересува ме цената от 41 лева реална ли е или съм попаднала на недобронамерени продавачи (ама как го казах и аз)
Реална е горе-долу. Преди две години струваха около 30тина лева. Тази година не съм обръщала внимание на панталоните, но ризите струват около 32 лв. Защо бе? Какво те притеснява? Щом ти харесва носи си го със здраве.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 33
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty
Качеството на шева ли?
За материите съглнасна, обаче кройките нямат равни. На мен перфектно ми стоят.

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз съм доволна от кройките на панталоните Peace

# 198
  • Мнения: 304
 Peaceнося предимно дънки и са ми удобни

# 199
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте Simple Smile
Купували ли сте си панталони с тази марка ? Аз тъкмо се сдобих с един. Инетересува ме цената от 41 лева реална ли е или съм попаднала на недобронамерени продавачи (ама как го казах и аз)
Реална е горе-долу. Преди две години струваха около 30тина лева. Тази година не съм обръщала внимание на панталоните, но ризите струват около 32 лв. Защо бе? Какво те притеснява? Щом ти харесва носи си го със здраве.

Панталона,който си купих е на 41 лв,но ризата я купих за 43 лв.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 33
и аз съм доволна от кройките на панталоните Peace
Аз леееко се притесних относно марката Simple Smile(не леко, бях спряла да си ги купувам Wink) когато една приятелка, която разбира от платове, посочи панталона ми и казва, ей такива полиестерни са евтини (платовете де) И си викам божеее, не искам да изглеждам евтино. Ама много ми харесват и пак ще си купувам.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 443
Не знам вие какви платове сте гледали и хвалите,но вече в 3 магазина в града попадам на някакви лъскави и стоящи като брезент платове,направих си труда да погледна състава на етикета в последния магазин-еми повече от 50 % ПЕ и още 10-15 някаква си синтетика,не помня точно,за памук-да не говорим.Изглеждат точно евтино и грозно.За мене хубавият панталон освен като кройка,трябва да е ушит от хубав плат-предпочитам памучни платове.И още нещо-не мисля,че цената им отговаря на качеството.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 535
Нещо есенната им колекция и на мен не ми допада, а по принцип харесвам нещата на тази марка. Гледах едни костюмчета....ами да, един лъскав изкуствен плат...спор няма, че такъв тип материи са модерни в момента, но не и точно тези според мен. А цените....хм, 150лв костюм сако +панталон, нещо за Стела Белчева ми се вижда много. Наскоро си взех пола +ризка+ръкавки на една пловдивска фирма Е-фос или нещо такова, много ефектно, памучно и много качествено за 110лв.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 33
Не знам вие какви платове сте гледали и хвалите,но вече в 3 магазина в града попадам на някакви лъскави и стоящи като брезент платове,направих си труда да погледна състава на етикета в последния магазин-еми повече от 50 % ПЕ и още 10-15 някаква си синтетика,не помня точно,за памук-да не говорим.Изглеждат точно евтино и грозно.За мене хубавият панталон освен като кройка,трябва да е ушит от хубав плат-предпочитам памучни платове.И още нещо-не мисля,че цената им отговаря на качеството.
Не ги хваля, напротив. Просто дотогава не бях обръщала много внимание на платовете. А иначе плата беше нормален, не като брезент - черен с фино райе.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 443
Абе много я хвалят тази марка,доста незаслужено според мен (както и много други български).Не мисля,че има нещо кой знае колко оригинално като модели.Нещо много насериозно са се взели май. 60 лв.за панталон-брезент не бих дала никога.

# 205
  • Мнения: 389

В Русе в момента има в единия от фирмените им магазини ризи на разпродажба от 12 до 29 лв от минали колекции!
В кой точно, тоя в Евас ли?  newsm78
[/quote]

Не, в този на Чайка!


Два магазина на тази фирма ли има в Русе?Миналия месец открих само единия,който е на Чайка.И нямаше нищо съществено за съжаление.

Другият е в к-с Евас и всъщност той е по-зареден!

# 206
  • Мнения: 4 358
Доста момичета питат за магазини в София.Аз открих такъм на ул Коста Лулчев - това е една уличка зад хотел Плиска. Има и 2 фризюорски салона на нея.
В магазинчето продават и други неща ,но има и панталони, поли и роклички на тази марка.Последно си купих една много симпатична рокличка точно за този сезон Peace
За протокола моята рокля е 50 лв. - не знам въобще скъпо ли е евтино ли е. Както се казва имала - дала hahaha

# 207
  • Мнения: 147
Бъни, в коя част на ул"Коста Лулчев" - по към Плиска или по към Sky city, че хич не се ориентирам така с тия фризьорски салони  Blush

# 208
  • Мнения: 619
За протокола моята рокля е 50 лв. - не знам въобще скъпо ли е евтино ли е. Както се казва имала - дала hahaha
И аз си купих червена без презрамки за под ризка
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=6425679
http://www.bacuty.snimka.bg/album.php?album_id=262917&pid=6425675
много боя пуска... Confused

# 209
  • Мнения: 2 531
И аз имам същата рокля вярно е,че пуска много боя.Аз я нося без да слагам риза отдолу Simple Smile.Обаче роклята е на Монро.

Общи условия

Активация на акаунт