Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 583
  • 256
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 628
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty
Качеството на шева ли?

# 181
  • Мнения: 456
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty
Качеството на шева ли?
[/qu


Ами и качеството и на материите и на изработката,това са най големите боклуци на които съм попадала.А пък знаеш ли може и късмета  ми да е бил такъв.Но определено не ми допадат Naughty

# 182
  • Мнения: 1 919
За материите незнам.
Но моделите са уникални.Новите ризи всичките са.... Crazy

сподели за ризите...аз във Варна намерих само 1 магазин с ризи....ми бяха на райета , сиви и убити цветове----това било модерно отговора на продавачката.....знае ли някой къде във Варна има други магазини/този който посетих е до ЖП гара/?! Извинявам се ако е коментирано преди това.    за панталони не видях малки номера....предполагам е от магазина

# 183
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Това лято си купих панталон,риза и рокля от лен с тази марка.Много съм си доволна от дрехите,удобни са,материите не са мръднали въобще.Тази седмица,мисля,отново да посетя магазина.

# 184
Много съм доволна от тази марка Simple Smile Миналата година си взех един костюм (сако и пола) страхотна кройка, влюбих се в него още като го видях и си го взех Embarassed помня, че не беше евтин, но за сметка на това се оказа много качествен, от тогава не е мръднал просто  Simple Smile

# 185
  • Мнения: 1 733
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty

Готова съм да споря за качеството, освен ако си нямат ментета  Crazy
Иначе въпрос на вкус, аз им харесвам официалните неща и всичко тяхно което имам ми е като ново - не е мръднало...макар да ги "скъсвам" от носене  Peace
Подкрепям казаното от Val!

# 186
  • Мнения: 541
Преди малко си купих панталон и риза от тази марка. И двете са страхотни. Ризата е интересен модел и се носи вместо сако. И цените бяха приемливи. Панталона-42 лв., а ризата 35 лв. или общо 77 лв. Един страхотен костюм стана.

# 187
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди малко си купих панталон и риза от тази марка. И двете са страхотни. Ризата е интересен модел и се носи вместо сако. И цените бяха приемливи. Панталона-42 лв., а ризата 35 лв. или общо 77 лв. Един страхотен костюм стана.
Да са ти честити!
Можеш да се снимаш с тях и да ни ги покажеш  Simple Smile

# 188
  • Мнения: 2 035
Преди малко си купих панталон и риза от тази марка. И двете са страхотни. Ризата е интересен модел и се носи вместо сако. И цените бяха приемливи. Панталона-42 лв., а ризата 35 лв. или общо 77 лв. Един страхотен костюм стана.
Честито и от мен със здраве да си ги носиш!   bouquet

# 189
  • Мнения: 389
Ох, вече костюмите от новата им колекция са на цена 150 лв, поне тук в Русе! Иначе материите им са страхотни,както винаги!
В Русе в момента има в единия от фирмените им магазини ризи на разпродажба от 12 до 29 лв от минали колекции!

# 190
  • София
  • Мнения: 11 774
Аз вчера си купих риза с тази марка.Цената беше ужасяваща /все пак е българска/,но бях на зор и не ми се обикаляше в дъжда.
Много добре пасна цветово за костюма,за който я купих и е ефектна.
Успокоението е,че няма да я виждам често върху други мацки.

# 191
  • Мнения: 2 035
Ali&Meli, честито и със здраве да си я носиш!  Hug

В Русе в момента има в единия от фирмените им магазини ризи на разпродажба от 12 до 29 лв от минали колекции!
В кой точно, тоя в Евас ли?  newsm78

# 192
  • София
  • Мнения: 11 774
Ох, вече костюмите от новата им колекция са на цена 150 лв, поне тук в Русе! Иначе материите им са страхотни,както винаги!
В Русе в момента има в единия от фирмените им магазини ризи на разпродажба от 12 до 29 лв от минали колекции!
Два магазина на тази фирма ли има в Русе?Миналия месец открих само единия,който е на Чайка.И нямаше нищо съществено за съжаление.

# 193
  • Мнения: 619
За материите незнам.
Но моделите са уникални.Новите ризи всичките са.... Crazy

сподели за ризите...аз във Варна намерих само 1 магазин с ризи....ми бяха на райета , сиви и убити цветове----това било модерно отговора на продавачката.....знае ли някой къде във Варна има други магазини/този който посетих е до ЖП гара/?! Извинявам се ако е коментирано преди това.    за панталони не видях малки номера....предполагам е от магазина
Зад градската поща точно има в една кооперация два магазина един до друг за конфекция .В този от дясно продават много техни неща.СЪщо по "Мария Луиза" като тръгнеш от катедралата към пощата в дясно .. мисля се падата пресечката за адвокатската градина има пак един магазин там също ги има.Както в тъмните цветове така и с светли основно бяло Simple Smile.

# 194
  • Мнения: 147
аз преди 2 седмици си купих костюм на тази фирма - пола и сако, съвсем случайно бях в силистра и си го взех от там за 135лв. Simple Smile Евтино ми се стори, защото в софия нищо под 200лв за такъв тип костюм не видях. Кройката е страхотна, материята също, ама още не съм го обличала, пазя си го за защитата на 5ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт