Какво значи във feng shui # 23 (поредната американска)

  • 11 798
  • 325
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 351
Tandoori, жалко, да, вечерта е, ние съ6то 6те сме с малкия, но пък при вас е много пътя, ние имаме час, час и половина, което се ядва
benson, честита годи6нина! О6те много по 5 заедно!

# 301
  • Мнения: 940
Дженна забравих да коментирам твоето СОНИ ,кой модел имате Алфа-та ли?Хубавото при тях е че има тази “anti shake” редукция дето при нас я няма. Сигурна съм че ще правиш трепач снимки!  yes

# 302
  • Мнения: 1 800
Аз предлагам новото заглавие да е нещо за "24" с Кийфър Съдърланд Simple Smile

Аааа недейте така ами за феновете на Лост нищо...така ли Crossing Arms .....ами   грейс анат. , отчаяните съп. , хаус ,хироус.......шегувам се разбира се Laughing ,само за лост не се шегувам ,честно него го очаквам с голямо нетърпение ,много обичам такива мистики.

Предлагам(шега):
24( hours) Lost in the House of Desperate housewives ( American favorite) Mr. Green

Вики и Аia, мерси Hug

# 303
  • Мнения: 1 783
benson, Честита годишнина! Много любов, щастие и здраво хубаво дете!

Мерси на теб и Виктория за съветите, косата ми е по-скоро суха и много се изсушава от често миене. Хареса ми препоръката за hair heat protector за сешоара, аз гледам да не го ползвам много, но в Минесотската зима няма как. Макар че сега отивам на Варненската, ама все пак и там ще ползвам, а и със сешоар, по-добре се получава нещо като прическа.

за косата на Мартин...може би му я подкъсявай просто косата ,пак да му е дълга не не прекалено дълга ,иначе и мене ме кефи - виждала ли си снимки на сина на Кейт Хъдсън,май до кръста му беше косата...ама той и таткото така.
Айде финалето на биг лов Simple Smile ,незнам вчера ли беше или днес- ако си го гледала не издавай факти аз още не съм.
Значи сега се разтърсих из нет-а и видях, че не я режела заради някаква еврейска традиция да не режат косата на момчетата до 3 година.

Аз харесвам нещо от рода на това, момченцето със сивия пуловер


или това



Чакам биг лов с нетърпение, вчера беше ама аз не го гледах

# 304
  • Мнения: 7 091
Нашата докторица нали е отпускарка тази седмица, та пак бяхме при разсеяната. Правиха изследвания, гледаха, каза вирус било, щото не можело от зъби да вдига темепратура. За справка няма нито зачервено гърло, нито течащ нос, нито разстройство, нито болни уши, само има 3 ( вече, бяха 2) поникнали зъба за 2 дена.  Rolling Eyes
Както и да е, важното е, че сме добре, че ще бухаме Тайленол с нова сила и да се надяваме, че няма всичките останали 18 зъба да се появят в следващите няколко дни, щото направо трябва да пия с шепата успокоителни  Laughing

Бенсън, мерси много за линкчето!!!
А шампоаните колко струват, че не видях цена?

Айя, вие ще сте с малкия, ама няма да сте го вързали почти 4 часа в седалка преди това Wink Аз затова казвам, че ние не ставаме в случая. Много ме е яд, ей го на дойде есента не успяхме да се съберем НЙ мами...
Дайте да измислим нещо за някоя събота и неделя? newsm78

# 305
  • Мнения: 3 478
Леле, изтървала съм РД на мома Елена. Тандурич, с малко закъснение, но да ти е жива и здрава хубавелката  bouquet и по-малко да боледува. Тората за съжаление не се отваря, но ще дебна дали ще се оправи страницата, нямам търпение да я видя, като знам какви ги твориш.

Бенсън, честита ви годишнина, още много такива да празнувате и все така да е един от най-хубавите ти дни  bouquet

Въпросчик: Някой има ли bebePOD, удобен ли е на бебчовците, вие доволни ли сте, че го имате, чакам отзиви. Хвърлила съм им око и го искам за новото бебе. А има ли оригинал и дженерик от тези седалки или е все едно и също това, което гледам по различни магазини. Кутиите май не са еднакви, но пък името навсякъде едно и също, та се зачудих ако  има разлика, кое е най-най?

# 306
  • Мнения: 940
Мис З...как изкарахте в Чарлстън ,нищо не казваш?


Предлагам(шега):
24( hours) Lost in the House of Desperate housewives ( American favorite) Mr. Green

Много ме кефи това заглавие  Joy

Кой ще пуска нова тема,време е вече!

# 307
  • Мнения: 1 800
Таndoori, ще ти пиша на лични за цените.

MissZ аз имам Bumbo seat, което е същото(само няколко долара по- скъпо):

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2324072&c … parentPage=search

 За bebePod четох, че средата се отлепвала(бялата част или какъвто е цвета) Peace. А.J. не обича никакви други седалки и люлки, но bumbo seat му е любим.

# 308
  • Мнения: 940
Таndoori, трябва ти hair heat protector. Това ще пази косата от сешоари, маши и преси. виж тези:

http://www.folica.com/Heat_Prote_452_1.html

На мен любими са ми тези- шампоан, балсам и силк флуид за сухи, изтощени коси)):

http://www.goldwellusa.com/products/haircare/kerasilk.asp
 
  Да донесеш добри новини от лекарката Praynig

Тандури и Aнетт, мерси за пожеланията Hug


Ооооо да шампоаните и кондишън  на Голдуел са страхотни , търсете ги обаче във фризьорските салони ,мисля че не съм ги виждала по другите магазини

# 309
  • Мнения: 3 478
Бенсън, верно че  и такова бях видяла, значи викаш те са по-добри? Ами аз за това питам, щото ако не го получа туй чудо на шауър да знам аз кое да си взема Mr. Green

Вики, изкарахме мн. добре. Намерихме ананаса в парка, малката дивя и там и на другия фонтан в него парк. Пуснах я по памперс, беше пълно с деца, и аз барабар с нея  Mr. Green.

Возихме се и на каручка (разходката беше страхотна, в една прохладна сутрин) и на лодка ( водиха ни на необитаем остров). Видяхме Маркета и на Фармърс Маркет ходихме в събота сутрин и в Бъба Гъмп обядвахме, само от ДрейтънХол не бях особено очарована, ама то такава жега не се дишаше. Мъжът ми и малката не издържаха и излязоха още в началото. На плаж ходихме на Палмовия остров, че ни беше по-близо. Въобще всичките ти препоръки бяха взети под внимание. Щях да ти благодаря на лични в интерес на истината, но като се върнахме и се наложи да остана в къщи с малката 10 дни, пък от къщи ми е голям зор да ползвам нета и така си и остана Embarassed. Но определено ни хареса там. Малката пощуря на плажа, така не я бяхме виждали, в БГ като си ходихме я беше страх, а тук коренна разлика. Благодаря ти за всичко Hug.

# 310
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бенсън, честит годишнина! Здрави и щастливи, да донесете сестричка на АДж!

Бистре, имаме подобна на вашата снимка, с на татко блузата:


И нашия рошльо го мислят непрекъснато за момиче, аз снощи го пооклъцах, но не заради коментарите, а защото нон-стоп му е потна тиквичката... харесвам го с дълга коса и есента ще му я "пускам".  Laughing

По-късно ще се включа по другите теми

# 311
  • Мнения: 3 491

*
блажка,мерси за идеята за поставките за книги; цапцаросах едни стендове в к продават тетрадки в таргет,баш влязоха в библиотеката,радост голяма..4 обаче не ни оправиха,днес пак ще ходя да моля..
има ли книга к следват тв.колежки за проджекст в библиотеката или както дойде?
*

Уфффффф, бяхме за 3-4 дена на море в южно Ню Джърси е ето на, не мога да ви насмогна.  Simple Smile
Анет, има за програмите книжки, да, нали за chidren's programming питаш? Пише в тях за всяка възраст, колко да е дълга програмата, какво да включва, модели, планове, примерни песнички, текстове, книги за четене, проектчета, и т.н. Естествено, винаги има поле за доукрасяване. Колежката сега е измислила някакъв discovery club за по-големи деца, разни експерименти правят, но още не съм водила моите там. Не знам всъщност дали е изцяло нейна идея, или пак е от някакви гайдове.
Благодаря на адвокатките срещу обвинението на MrsG, че не съм си показвала децата.  Simple Smile Аз наистина не съм много по снимките, а на MrsG пиша червена точка за пропуска (т.е., че все пак не е толкова пристрастена, та допуска и пропуски. Simple Smile )
Ето ни набързо, поне да ми е чиста съвестта:

http://good-times.webshots.com/photo/2228157750081188239LptrHZ

# 312
  • Мнения: 7 837
Блажка, твоите мъже последно ги помня от снимките от Дисниленд, бяха малки тогава. Ти ли си на снимката? Не беше ли с дълга коса преди  Blush

И аз подстригах Сами наскоро, колкото и да се дереше. От жегите се косата му ставаше мокра на петата минута.

# 313
  • Мнения: 3 491
Блажка, твоите мъже последно ги помня от снимките от Дисниленд, бяха малки тогава. Ти ли си на снимката? Не беше ли с дълга коса преди  Blush

Аз - с дълга коса? Освен ако сме се виждали, когато съм била на 20 години ...  newsm78 (Хайде да не казвам преди колко време би било това. Stop )
Растат мъжете, Кейси. Ето на, малкият сега ме гони от компютъра и ме праща на кино в другата стая. Май ще се възползвам.  Simple Smile

# 314
  • Мнения: 7 837
Може и да бъркам  Grinning Аз така си те представям де  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт