Какво значи във feng shui # 23 (поредната американска)

  • 11 807
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 783
Jenna, аз покрай кърменето забравих да се изкажа за йогата - с две ръце препоръчвам пренаталната. Аз ходех 1 седмично и след това направо летях  smile3535
Ако можеш иди сега в последните месеци, страшно добре е. Ако имаш въпроси за кърменето, питай, с удоволствие ще отговаряме. Аз не съм преполагала, че ще стана такава пропангадаторка за него. И аз се готвех за 6 месеца, ама отпрах година, без проблем, като работех от 3 месец. Ако ще си в къщи до 6 месеца, след това с работата и помпенете става по-лесно.

# 286
  • Мнения: 7 091
Ох аз вече няма да се разписвам в темата, че последните дни само за болести приказвам. Ели пак вдигна температура... Cry
Вече не знам и аз какво става, честна дума. Утре казаха, че ще ни пратят на изследвания. Благодаря на всички за пожеланията за оздравяване!! Heart Eyes  bouquet

Анет, големи са ти сладкиши децата! Пък ти ги криеш от толкоз време!!! Hug

MrsG, тя Блажка ги е показвала нейните Wink

# 287
  • Мнения: 2 257
Хааааааааааа, малките anette-чета са точно каквито си ги представях - весели, засмяни, любопитни сладури! Мерси, Анет, че ги видях.
блажка си е показвала момченцата и те са......мечта.
Jeanne също има разкошни синове.
Кхъм, аз се изнасям, щото нещо много почнах да хваля, ама си знам аз, не говоря празни приказки, ще видите! Naughty

# 288
  • Мнения: 1 393
Тъй ли, показвала ли ги е Блажка, че аз къде съм бляла.. newsm78
Тандури, стискаме палци на Ели, а и на теб!  Hug
Според мен е от зъбките.
И ние сме на подобен хал, но с пустия дайпер раш. След като трети ден правя какво ли не и още няма и грам промяна, аз почти съм се предала да започвам двете шишета антибиотик, които ни предписаха онзи ден. И това доживяхме- антибиотик (че и два!) за дайпер раш.  Rolling Eyes

Дженна, и аз така като теб се гласях за кърменето- 6мес, но стана като Bistraz- почти съм закръглила годинката вече. Но пък и наистина смятам да спирам съвсем скоро (Тандури, не се опитвай да ме разубеждаваш  Laughing).

victoria, Ами аз съм Nikon girl, така че за Канон много не смея да се изказвам.
Знам, че не е лоша камера като за начало, нещо като стъпало първо нагоре. Имам приятелка фотографка, която преди три години почна точно с такава (по- стария модел), помня, че беше доволна.

За депилаторен крем не знам, аз въздишам по тези пусти лазарни епилации, дето гледам, че чак и в БГ са станали почти масови вече, но все още се назландисвам. Пък и май много пари струва тук..

Лека нощ от мен.

# 289
  • Мнения: 1 783
Тандури-и-и, да се оправяте с тези температури. Дали не е от зъби?
Нали знаеш, като не се знае от какво е при бебетата и казват че е от зъбите. Аз изобщо заключих, че много малко се знае за заболяванията на много малките деца, те затова до скоро изписваха антиб. за щяло и не щяло, защото е оправял всички симптоми...
Марти също си стои с диарията, без да му пука, макар че от 3 дена е само на хляб, моркови, картофи и вода с лимон. А му се яде и ми вика месо-месо, и какво да правим му даваме по малко това онова, днес напипа едно грозде, ами не мога да го спра да не го яде... И така че последно една позната ми каза, ами то на тази възраст растат кътници, от това е разстройството. Пак до зъбите опряхме... newsm78 Поне дайпер раша му мина.

Анет, и аз да кажа - сладурски са ти децата!

Ето го и моя синковец, как позира облечен във фанелката на баща си. Вчера ми казаха че приличал на момиче, че май ще трябва да му режем къдрите Sad, а на мен така ми харесват момчета с дълги коси...


# 290
  • Мнения: 1 800
Вики, и нашата камера е същата Grinning. Аз не я използвам много, имам евтинка за мен. Имаме и Nikon от истинските(така казва мъжа ми, защото може сам да си промива снимките)
  Свеkъра се е запалил яко, ходи мечки и орли в Аляска да снима, алигатори и птици във Флорида ooooh!...Най вече снима футболни мачове с ония огромните ленс. Миналата година имаше дислокейтед рамо от носене на камери и обективи Shocked. Свекървата от нямане на къде научи и тя всички бърдове и тя ходи с него за кеф. Не, че някой ме пита де, ама аз да си разкажа семейната сага. Embarassed
 
Абсолютно съгласна съм, че българчетата на американска земя  големи бонбони са Hug

Ивона, аз съм използвала тези капки на Little Tummys(?) и на нас ни действаха добре Peace. На опаковката пише по колко да се използват и  са достатъчно safe да ги използваш до 6 пъти на ден.Също му помагаше да изгладя  ресивинг бланкет и докато е топло му го сложа на стомахчето и го гуша. Така се успокояваше най-бързо. Аз мойто човече не съм го събуждала за хранения. Ние сме на формула също. Така от 2.5 месеца спи по 6-8 часа. Сега и повече.

Таndoori, айде бързо да минава на Ели и повече да нямате такива преживявания  bouquet

Бистре, на мен също ми харесват момчета с дълги коси. На Марти много му отива   Hug

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 07:32 от benson10

# 291
  • Мнения: 1 593
Бистра, и на мене ми е много чаровен Марти с тези руси къдрици - порадвайте му се още малко, пък като стане на две годинки да речем, тогава режете... чак пък да прилича на момиче...

честно казано, ако не беше доказана ползата от кърменето, мислех и по-малко, но 6 месеца ми се вижда хубаво и кръгло и природносъобразно... за повече смисъл не виждам, който каквото ще да казва по повод колко здрави са кърмените деца, ама моите наблюдения са други  #Silly

Вики, тези на Sally Hanson са хубави, но аз съм по кола маската.

МрсГ, аз сега като се прибера в БГ съм намислила да пообиколя лазерните салони, че белким спестя някой лев от процедури тука. Ще видя обаче дали е така добра техниката, както тука...

нашата камера е ентри-левъл (не знам какъв е модела) на Сони (бивша Минолта), мъжът ми чете много ревюта и същият левъл на Канон, Никон и Сони бяха рейтнати еднакво. Иначе като марки той ме е светвал, че Никон били най-добри, но ние, както казах, сме ентри левъл още, и стикнахме с познатото...

айде, аз ви изоставям - за утре мислете заглавие от сорта на "24 часа бла бла.." (calling all неизявени поетеси!  smile3521), и някой да помоли Дивиана, да ни копне заглавната страница, че сме много "голи" така.  А аз живот и здраве, като изляза в отпуска, може да се пробвам да ни спретна някое по-така оформление (мигащи неонови светлини в лилаво розово и движещи се буквички  Joy Joy Joy sounds good?)  smile3502

# 292
  • Мнения: 351
Момичета от НЙ, на 22.09. в ресторант Булгара 6те гостува Георги Мамалев, искате ли да си чукнем една сре6тичка там вечерта?

# 293
  • Мнения: 1 783
Честит ви понеделник на всички.

Аз имам един въпрос към съфорумките ни с фризьорски умения и опит - какво мислите за честото миене на косата? Аз не я мия всеки ден, но тук знам че пада голямо миене. Как мислите, дали е просто следствие на обсебенността на американците с къпането или е по-добре за косата? newsm78

# 294
  • Мнения: 1 800
Бистре, аз мисля, че не е необходимо да се мие всеки ден. Косата отделя естествени масла(мале каква бг терминология извадих ooooh!), те подхранват косъма. При всекидневно миене те не могат да стигнат до краищата(затова е хубаво косата да се реши вечер поне 5 минути). Ако се мие всеки ден- по-голям шанс косата да е суха. Разбира се има професии, при които трябва да се мие след смяна. При такива случаи трябва маски и т.н за да се подхранва допълнително. Това съм научила в бюти скула Peace. Иначе май зависи как си свикнал.

Днес е нашата 5-та годишнина от както се оженихме с моето слънце! Един от най-хубавите дни в живота ми!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 19:31 от benson10

# 295
  • Мнения: 7 091
Аз предлагам новото заглавие да е нещо за "24" с Кийфър Съдърланд Simple Smile

Бистра, аз гледам да не си мия косата по-често от веднъж на 3 дни, но ако не се изкъпя през деня, просто не съм човек Simple Smile Затова ползвам шапка, като се къпя по-често и не си мокря косата Simple Smile


Айя, с удоволствие бих дошла, ама ние сме скачени съдове с децата, а пък в ресторанта хората ще отидат да гледат Г.Мамалев, не как ни пищят децата, та ние май ще пропуснем ,за да не разваляме преживяването и на другите Wink. Пък и то сигурно ще е вечерта, а ние имаме 3.5 ч път до вкъщи....

Бистра на мен много ми харесват къдриците на Марти Wink

Ивона, Бенсън ти споменава, че тя не е събуждала за хранене, но имай предвид, че бебетата със жълтеница трябва да се събуждат, защото от жълтеницата ги успива и не се хранят достатъчно, за да изхвърлят бързо билирубина. Малко е варварско, но дава ефект при справянето с жълтеницата! Като се оправи жълтеницата можеш пак да си го кърмиш на поискване, без да събуждаш.
 Peace

Джена ти така приказваш за кърменето, ама слушай MrsG, тя знае Wink

След половин час сме на лекар, ще ви кажа как е Ели. През деня няма температура, ама през нощта пак вдигна 38.5.  Confused Цяла нощ рева, не съм спала вече втори ден, вярвайте ми като пияна ходя.  Crazy

MrsG, хич няма да те разубеждавам, защото ако баткото ни не тръгваше на прискуул и аз щях да се ориентирам към приключване, защото много ме изтощава, а от витамините не се чувствам добре. Та сега се надявам да откараме до към декември, януари..и после и ние мислим за отбиване. По-добре е ранна пролет и късна есен като цяло, лято и зима не са добри сезони за това.  Peace

Като заприказвахте за фризьорски историй, Бенсън, препоръчай с какво да си мазотя косата, защото всеки път я суша със сешоар и се изтощава много.  Peace
Честита ти 5-та годишнина!!! Да сте живи и здрави и да се обичате още дълги, дълги години!!!  bouquet

# 296
  • Мнения: 3 367
..мерси на всички за милите думи за маймунетата..на вид сме ги докарали,сега работим усърдно върху вьтрешността:)
*
Бистра,хич да не ти пука кой какво казва за къдриците.,ако на вас ви харесват си ги кътай; аз лично не обичам момчета с дълги коси,и нямам време/енергия за поддържането им..намерих разгеле добър салон тук,верига за детско фризьораство,много съм доволна..
*
Тандури,изискай си копие от резултатите,да имаш ( да не повтарям как на Ния и пропуснаха хронична болест 2 години наред и колко народ беше пред уволнение заради немърливост); пиши какво са казали!
*
бенсън,честито ви!здраве и хармония!

# 297
  • Мнения: 1 800
Таndoori, трябва ти hair heat protector. Това ще пази косата от сешоари, маши и преси. виж тези:

http://www.folica.com/Heat_Prote_452_1.html

На мен любими са ми тези- шампоан, балсам и силк флуид за сухи, изтощени коси)):

http://www.goldwellusa.com/products/haircare/kerasilk.asp
 
  Да донесеш добри новини от лекарката Praynig

Тандури и Aнетт, мерси за пожеланията Hug

# 298
  • Мнения: 940
Бистре ....бенсон е обяснила много добре  ,но все пак ако ти е мазна косата и зависи от степента на омазняване може да се мие всеки ден,но ако  е по суха просто трябва да се ползват овлажняващи продукти за на де се изсушава скалпа и самия косъм прекалено много .
за косата на Мартин...може би му я подкъсявай просто косата ,пак да му е дълга не не прекалено дълга ,иначе и мене ме кефи - виждала ли си снимки на сина на Кейт Хъдсън,май до кръста му беше косата...ама той и таткото така.
Айде финалето на биг лов Simple Smile ,незнам вчера ли беше или днес- ако си го гледала не издавай факти аз още не съм.

бенсон Честита годишнина пожелавам ти много любов романтика и още нещо  Wink.  bouquet
..ние и колежки по фото се извъдихме значи photo ,и аз имам от по любителските и него ползвам като е по спешност и за видео филмчета-определено е по удобно .Ние нашия папараци фотоапарат като го извадим на публично място и събираме погледите на тълпата,имам чувството че почват да се чудят кои са тези селейбрити  Laughing . Наистина е много багаж , а свекър ти е трепач ,много ме кефи това което разказваш! thumbsup

MrsG...с Никон работят повечето професионалисти ,не се учудвам че си с такъв -казват че любителите на Никон са нейчър фотографи а Канонците са спортни фотографи .И двата са добри според мен ,просто Компанията Никон е на 1во място оптична компания и след това инжинерна  а обратното важи за Никон.Може би по натам ще пробвам с Никон,имам още да се учааааа ooooh!

 

# 299
  • Мнения: 940
Аз предлагам новото заглавие да е нещо за "24" с Кийфър Съдърланд Simple Smile

Аааа недейте така ами за феновете на Лост нищо...така ли Crossing Arms .....ами   грейс анат. , отчаяните съп. , хаус ,хироус.......шегувам се разбира се Laughing ,само за лост не се шегувам ,честно него го очаквам с голямо нетърпение ,много обичам такива мистики.

Общи условия

Активация на акаунт