Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 756
Честит рожден ден на Герка!   bouquet
Честито бебче на Арвен!  bouquet
Мери Джейн на мен ми предизвикаха раждането с хапче и след това ме включиха на система,мога да кажа че родих мноооогоооо... лесно Simple Smile   Peace Имам само един вътрешен шев външни никакви  Peace  Party Мисля си че е идивидуално  за всеки!
За кърменето Пери и ние много се мъчим но въпреки всичко не спирам да го слагам на гърдата дори за 5 мин. и след това се дохранваме с шише! Важното е че е кърма  Peace
Искам да ви питам 80 мл. малко ли са за папкането му??? Понякога дори и толкова не иска и хапва 50 и до там! Confused Много ме е страх дали наддава и ще се успокоя чак в сряда когато сме на пробно мерене! Rolling EyesСмятам обаче че щом ака и пишка и е спокоен че му стигат и че наддава!


# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Добро утро!

ЧЕСТИТ АЛЕКСАНДЪР НА АРВЕН!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГЕРА!!!

Днес нашата джвъчка става на 1 месец, така че черпя всички бебчовци от нейно име!!!




# 272
Здравейте и от нас!
На 11.08 родих момиченце 3.500кг. 49см.казва се Росица.
Включвам се чак сега тъй като се наложи да постоим 10 дни в болницата.Сега и аз и Роси сме добре и се гледкаме в къщи.
Нямах време да изчета всичко което сте изписали но се надявам скоро да успея.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ!

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА АРАВЕН И НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО ДА Е МНОГО ЗДРАВ И ДА РАСТЕ СИЛЕН И ЩАСТЛИВ
Гера честит рожден ден бъди здрава и много щастлива с двете куклички
Гита,честит ви първи месец ,на Емма здраве и щастливо детство

# 274
  • Мнения: 507
Здравейте мамчета!
Аз нямам никакво време и не мога да се добера до комп. Иначе с бебка сме добре -гледаме се  ееее малко църка най-вече нощем. Станала е малко нервна милата цока по 50-60мл. и май не и стига и ще се дохранваме само вечер по препоръка на лекарката. За моето раждане какво да кажа. Приеха ме на 10-ти за преносване с 2 см. разкритие , лекарят който беше на смяна ме доразкри -4см. , и така до 13-ти без промяна в разкритието ме вкючиха на система в 10 часа , в 14часа започнаха напъните , а в 14и10 се появи на бял свят моята бебка Дани.
Нямам разкъсвания , съответно и нито един шев, всичко мина благополучно.
Това е накратко от нас. Hug

# 275
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!!!!

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!!! СТАНА МИ МНОГО МИЛО, ЧЕ СТЕ МЕ УВАЖИЛИ!!! БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА!!!   bouquet

Понеже и аз не знам как се слагат картинки  Embarassed, ще сложа най-обикновенни, но се чувствайте много почерпени  Laughing

 Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle за бебковците!

 newsm38  party023  cook за мамите!

# 276
  • Мнения: 998
Хери, секрета се взима от нослето със специална клечица, кажи н педи и тя ще му вземе, после се носи в бактериологична лаборатория.   bouquet А физиологичния разтвор се слага в нослето за да размкне секрета и да можеш да почистиш с помпичката.
Аз утре ще нося на Калина.

# 277
  • Мнения: 507
Ето го и моето съкровище Дани!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166937

# 278
  • Мнения: 200
Голям сладур този Дани бе! smile3504

 Ох и Rebus е още с коремче. Не съм самичка  Laughing

# 279
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
За статистиката да дам бърз отчет след консултацията - Ния е наддала точно килограм и вече сме 3850 см /а някои се раждат толкова  Mr. Green /, всичко в норма, предписаха ни по 1 капка дневно вигантол и ни биха противохепатитната ваксина. Малката само проплака и толкова  Simple Smile Питах педиатъра ни за Пентаксина и той каза, че е желателно да купим точно тази ваксина, а не другата, което смятам и да направим  Peace

Гита, честит ви 1 месец   bouquet Ние вчера го навършихме, но за съжаление не можах да ви почерпя  Embarassed

Рошлито не иска да спи и в момента е на краката ми и ме ритка с нейните крачета по корема и гърдите  Flutter Ококорено маце и това е  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 423
Ребус, това да не значи че новият компютър е налице?

M,da Laughing
Ama az si go zaslujih de, cqla sedmica ve4e ne hodq na rabota Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 216
Mentina, Гита Ог - да са ви живи и здрави едномесечните мишки!!!
Кажете моля, нали в Пентаксина има за хепатит Б, но е след 2рия месец. А сега на 1 месец се слага също ре на хепатит Б. Как се процедира?

Venievi, честитО!!!

tedi_eneva, красота голяма сте сътворили с таткото!!!

Леле с тази торта ми потекоха лигите. Така ми се дояжда сладко, че не мога да се контролирам. Опитввам да хапвам само натурален шоколад, но не става като видя сладичко и не мога да се спра.  

Ребус, иееееееееееееееееееееееееееееее!!!

# 282
  • Мнения: 423


Ребус, иееееееееееееееееееееееееееееее!!!


Ta dikato opravq kirilicata-4erpq za novia laptop, i za godi6ninata ot svatbata ni dnes -

# 283
  • Мнения: 200
 [b]Ребус[/b] вие със съпругати май имате празник днес. Честита годишнина! Пожелавам ви още дълги години семеен щастлив живот. Хобав подарък ще му направиш тези дни.[/color]

# 284
  • Мнения: 1 216
Май и последното родено августовско бебе беше родено като подарък за годишнината на мама и татко!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт