Кои от дечковците наближават 2-та годинка?

  • 4 167
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: diviana
Дъщеря ми е овен, все е с рога напред...

Тоже.... Grinning
ОФФ: Дивианка, Велин4ето на 12ти април ли е или бъркам...Нова супер снимка сте направили,направо ми е супер лЮбима Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 644
Макс е на границата на Телеца и Близнака...3 в 1...не ме питайте,какс е оправям #Silly
Таткото е Лъв #Crazy ,а аз Везна...Иде ми да се метна от 6тия етаж доста 4есто... #Puppy dog

# 77
  • Мнения: 654
Grinning Краси е на годинка и половина,Лъв със собствено мнение и желания и без капка милост към нас с баща му.Става в 6.30 ,а вечер заспива към 11.00.Яде почтио всичко,но понякога не обича големи късчета месо и ги плюе.Давам мляко на Нестле за селд годинка,но не всяка вечер,а когато аз преценя,вече пие много по-малко,но то е част от ритуала при заспиване.Бърбори си на бебешки все ощеХодеше на гърне без проблем допреди 2 месеца,но изведнъж без причина отказа и сега вършим работата в памперса.В чудо съм се видяла и незнам какво да правя с това гърне,засега не го насилвам и мисля да му купя друг модел Grinning
Толкова за сега! Grinning

# 78
  • Мнения: 4 390
Цитат на: mcdirock
Цитат на: diviana
Дъщеря ми е овен, все е с рога напред...

Тоже.... Grinning
ОФФ: Дивианка, Велин4ето на 12ти април ли е или бъркам...Нова супер снимка сте направили,направо ми е супер лЮбима Heart Eyes


Благодаря, Миленич. Laughing
Купих й тази шапка за предстоящата почивка, едва я прилъгах да я снимам. Twisted Evil Точно я хвана в кадър и тя свали шапката, диването му с диване...

 Grinning На 8-ми април е родена Рогачевска. Grinning

# 79
  • Мнения: 4 390
Цитат на: LIDYA
Grinning Краси е на годинка и половина,Лъв със собствено мнение и желания и без капка милост към нас с баща му.Става в 6.30 ,а вечер заспива към 11.00.Яде почтио всичко,но понякога не обича големи късчета месо и ги плюе.Давам мляко на Нестле за селд годинка,но не всяка вечер,а когато аз преценя,вече пие много по-малко,но то е част от ритуала при заспиване.Бърбори си на бебешки все ощеХодеше на гърне без проблем допреди 2 месеца,но изведнъж без причина отказа и сега вършим работата в памперса.В чудо съм се видяла и незнам какво да правя с това гърне,засега не го насилвам и мисля да му купя друг модел Grinning
Толкова за сега! Grinning


Остави го, не го насилвай с гърнето. Ще му дойде пак музата. Twisted Evil
Слагай го на видно място и му го предлагай ненатрапчиво. Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 597
Момичета,а успявате ли да изкопчите информация от малчовците.Питав ви по повод на това-моя Влади го гледа свекито и аз много се притеснявам,защото честно казано й нямам никакво доверие на тая жена-не се долюбваме много с нея.И аз по цял ден се притеснявам-Влади как е ял,как е спал,слушал ли е,да не го пляска,да не му се кара...И като се прибера и останем насаме го питам якажи какво прави баба.....а той само ми се усмихва и нищо не казва:((
Нока ще мога да се информирам и да изкопчвам информация.При вас как е?

# 81
  • Мнения: 4 390
Цитат на: anidimova
Момичета,а успявате ли да изкопчите информация от малчовците.Питав ви по повод на това-моя Влади го гледа свекито и аз много се притеснявам,защото честно казано й нямам никакво доверие на тая жена-не се долюбваме много с нея.И аз по цял ден се притеснявам-Влади как е ял,как е спал,слушал ли е,да не го пляска,да не му се кара...И като се прибера и останем насаме го питам якажи какво прави баба.....а той само ми се усмихва и нищо не казва:((
Нока ще мога да се информирам и да изкопчвам информация.При вас как е?


Ами аз съм през цялото време в къщи, но я хващам как се оплаква и "топи" баща си. Grinning
Пример.
Пера в банята. Чувам я да плаче. Излизам и отивам в хола. Успокоявам я и питам - "защо плачеш", а тя почва да хлипа - "тати, тати"...и с думи, и жестове обяснява какво е направил татко й.
Мисля, че е много рано за вида информация, която ти имаш предвид. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 244
Определено е много рано.
А като имам предвид че и двамата не говореха на тая възраст (разбирай - малкия още не говори), то каква информация можеш да получиш
Не отричам че сина ми е страхотен мим и с жестове и физиономии така обяснява,че ти е ясно кой и какво е направил, ама все пак с думи трудно могат да изразят мнение
Вярно е също че още не могат да лъжат, ама знае ли човек?

# 83
  • Мнения: 89
Ние 19 април ще направим 2г  cook .Сега сме на фаза БОЙ. Каквото и да му кажа ме удря, така изразява несъгласието си . Тръшка се. Подбира храната по цвят. Не си харесва детското столче седи на моя и т.н. В пълно отрицание сме. Дано мине по бързо тази фаза, че почвам да губя търпение. smile3514 Вече казва че има аки след като е свършил работата в памперса. Не говори много с думички.Да използва максимум 15.Но бебешки не му се затваря устата. smile3532

http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=1282

# 84
  • Мнения: 597
И аз си мисля,че е още рано,ама така ми се иска да се информирам повече......защото като питам свекито-ооооо всичко е наред-ял,спял,слушал...ама мен си ме човърка отврътре.Дали не изперквам???

# 85
  • Мнения: 463
Цитат на: boo
Е, крайно време е да се разпиша по-подробно.
Сега е на 1г 8 месеца. Не знам колко е висока, тежи към 12 кг - 12 и нещо.
Приказва страшно много. Учудват се всички колко активно говори. Занапред не знам как ще я караме, нон-стоп бърбори и обяснява  Grinning
Умее да се храни сама, но обикновено комбинирам - давам аз и тя яде с нейната лъжица, иначе храненето се проточва безкрайно и завършва с полезна хранителна маска за цялото тяло Wink Има 16 зъба и е като малка акула. Яде всичко, каквото готвя - храня я от нашата храна.
Гледам я аз, след няколко месеца евентуално ще я пускам на ясла.
Много е общителна и бързо завързва контакт с всеки, дете или възрастен. Много е слънчева и засмяна.
Има и смяна на настроенията, общо взето, сме в началото на "ужасните две", но за момента всичко е добре...или пък моите нерви са по-здрави  Grinning
Играе с рзлични играчки, но бързо губи интерес. Танцува, свири (на ксилофон и детска китара) и пее с голям ентусиазъм.
Много помага, когато върша нещо - носи, чисти, бърше... Grinning
В самото начало на учене на гърне сме, засега - горе-долу успешно. С голям ентусиазъм иска да махаме гащите и пампата, пишка на гърнето и го хвърляме заедно -- но е на настроения. Общо взето, не бързам и смятам лятото по-решително да я насърчавам за сваляне на памперса.
Вечер заспива между 20:30 и 21:30, зависи сутрин кога е станала и кога е спала следобяд.


Абсолютно същото и за Лора, родена на 15.07.2003г с малки разлики:
Заспива само и единствено сама, ако има друг в стаята смята, че е време за игра.Не говори правилно, но бърбори постоянно, напр.- Палик - палечка, Ляк- Слави, Бубак - боклук, Тау - чао и т.н.
Тежи към 15кг, а не й личат

Общи условия

Активация на акаунт