Ботаническата градина в Балчик пред унищожаване?

  • 2 403
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585




Само за конкретния случай да кажа. Болно ми стана за професорите от Су.
Да ти е драго да ги слушаш, всяка дума на мястото си и тежи, и не може да
бъде заменена с друга. Поставени на колене пред търгаши и продажници.

# 61
  • Мнения: X
Истината е че приходите са наистина големи, а всеки знае че където има пари или хубави жени има конфликти. За повечето от вас градината са кактусите и магнолията и джамията, но малко от вас са обикаляли из цялата територия на двореца. Евентуалния хотел нямаше да бъде на местото на кактусите или пък ще тръгнат да събарят джамията. Местото му щеше да е в едни генгерлици, които са на територията на градината, но са доста далеч от кактусите. Мисля, че истината е проста - не всички от ведомството са си получили "хонорарите" и затова се дигна толкова шум. Да не би някой да е питал мен или някой от вас дали хотелите на отстояние няколко метра от брега да ги има? Мен не ме е питал никой. Реално по закон тези територии са наши (на държавата де) и е редно да не се продават и застрояват, поне така звучи закона. Та ако искаха да постоят хотел щяха да го направят - истината е тази.
Сетих се една интересна случка свързана с двореца - един приятел беше там охрана и казваше, че смените били леки и т.н. Обаче като изтървали питона от терариума не смеел да задреме за секунда...

# 62
  • Мнения: 20
Защо винаги,когато дойде време за избори се започва масово плюене по адрес на този на онзи,започват се масово дискусии и се за-баламосва народа с врели некипели #Cussing out,вместо да се обясни по същество за какво става въпрос!Според мен всичко това е поредния политически трик!Сега няма да се учудя ако се появи някой "кмет-Супермен", който да даде обещания,че тази ботаническа градина ще бъде превърната в уникат!
А Биолчев,нечия пионка..незнам защо,изведнъж смени посоката на вятъра,когато министерството го субсидираше  и той си ходеше по Антарктида,защо тогава нямаше нищо против Министерството,а сега се присети?  newsm78 Да не говорим,че колко години вече не е инвестиран и 1 лев в градината!

# 63
  • Мнения: 4 736
 Чух да се говори, че може да я преместят край Созопол Peace

# 64
  • Мнения: 984
Бях в Градината през юли. Беше омайващо красиво, китно, невероятно цветно...
От избата взех за подарък петнадесетгодишна Тамянка, ароматна като лятото...
Притесни ме, че виличките на тепето се ползват от хора по чехли и бели мръсни чорапки...Дано да се оправят нещата и Градината с Двореца да се запазят в такъв вид, в какъвто беше този юли!

Общи условия

Активация на акаунт