Искам да си купя тези ботуши !Но искам да ви питам и вас харесват ли ви?

  • 7 567
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 17 409
НЕ ми харесват, но честито и със здраве да си ги носиш!

# 106
  • Мнения: 6 038
Вече са купени, не е необходимо да връщате стари теми на ново. Не мислите ли така. Момичето веме си ги е купило, то се разбра, едва ли иска още мнения, щом нашите не е взела под внимание....

# 107
  • Мнения: 17 409
Ами тя пита дали ни харесват.. Ти що се възмущаваш толкова?

# 108
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не са от плат ботушите - от кожа са, нарочно направена да изглежда носена. На мен ми харесват - класически моторджийски ботуши, за мен са скъпи, но на момичето са й паднали на сърце - да са й честити!

# 109
  • Мнения: 6 038
Ами тя пита дали ни харесват.. Ти що се възмущаваш толкова?
Не се възмущавам, просто се дразня че връщате толкова стара тема ноново, момичето вече си е купило ботушите, и повече мнения не са и нужни, редно е да спрете с коментарите.... Не мислиш ли?

# 110
  • Мнения: 3 316
svetilo   4акаме снимки  newsm53










# 111
  • Мнения: 294
Нямам  фотоапарат в момента а телефона ми не става.Сега ще си купя нов тел и ще мога да качвам снимки.Не съм ви забравила мацки. Peace

# 112
  • Мнения: 1 149
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Не давам 300 лв.Нищо лично.Просто харесвам друг стил Peace
Но щом ти харесват си ги вземи Hug

# 113
  • Мнения: 1 616
Нямам  фотоапарат в момента а телефона ми не става.Сега ще си купя нов тел и ще мога да качвам снимки.Не съм ви забравила мацки. Peace

Аз искам да те питам от Запос ли си ги поръча или в магазин си ги намерила? В България ли живееш? Не проявявам нездраво любопитство - питам, защото знам, че Запос не доставят до България, но ако живееш тук и все пак си открила начин да се пазарува от този магазин, ще съм ти благодарна да го споделиш. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 3 674
Дааааа..на снимката не ми харесват,грубички са ми. newsm78  Но може би на крачето ще стоят гот... Rolling Eyes Честито!  Heart Eyes
Еее,чакаме снимки.... Hug

# 115
  • Мнения: 1 952
Ботушите са страшни, моя приятелка ги има и са уникални.
Модерни са, освен това ботушки на Miss Sixty за 300лв си е направо находка.
Учудена съм колко много хора казаха, че са ужасни. Те са по- младежки, не са обувки за работа.
Явно обаче гадната мода на тънки токчета и остри връхчета все още върлува единствено сред българското население.

# 116
  • Мнения: 294
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 616
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet

Кажи, моля те, откъде ги купи - от Запос или от някой магазин? Иначе и на мен 300 лева не ми се струват много за ботуши, стига да ми харесват.

# 118
  • Мнения: 917
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

# 119
  • Мнения: 5 317
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet
със здраве да си тропкаш с тях.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт