Искам да си купя тези ботуши !Но искам да ви питам и вас харесват ли ви?

  • 7 559
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
http://www.zappos.com/n/p/dp/25606659/c/91121.html и заслужават ли си 300лв за тях newsm78

# 1
  • Мнения: 1 733
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!

# 2
  • Мнения: 6 155
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Моето мнение е същото   33uu

# 3
  • Мнения: 6 020
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
И аз съм на същота мнение...
А на теб щом ти харесват си ги купи, всяка една от нас ще ти каже различно нещо ззатова аз мисля че е най-добре ти да си решиш сама

# 4
  • София
  • Мнения: 3 800
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Моето мнение е същото   33uu
И аз така Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 120
и на мен никак не ми харесват,но нали знаеш ''вкус приятел няма''

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
А какво значение има дали ние ги харесваме?  newsm78
Щом искаш да си ги купиш, очевидно ти харесват ...  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
и на мен не ми харесват. приличат на мъжки, много груби са.

# 8
  • Мнения: 294
направо ще ме разобедите.Аз харесвам по спортни ботуши равни за това се спрях на тях.Вие с токове ли ходите?

# 9
# 10
  • Мнения: 2 673
ееее  Shocked стига, бе...
от плат \сатен??? тафта???\ с тънка, равна подметка??? груби каишки???!

на какво ще ги носиш Rolling Eyes

въобще не ми харесват..и 20 лв да са..

# 11
  • Мнения: 263
И аз харесвам спортно-елегантни, ниски ботуши, но тези изобщо не ми харесват. Особено пък за 300лв  #Crazy

# 12
  • Мнения: X
На мен пък ми харесват.Но за 300 лева можеш да си купиш и по-хубави. Wink
И аз не обичам обувки с токчета.

# 13
  • Мнения: 1 540
Хич не ми харесват.

# 14
  • Мнения: 1 120
направо ще ме разобедите.Аз харесвам по спортни ботуши равни за това се спрях на тях.Вие с токове ли ходите?

предимно,но и аз нося понякога спортни обувки.но тези ми се струват прекалено груби,особено,ако ти си с по-нежна и фина структура  Peace

# 15
  • Мнения: 6 020
Вие с токове ли ходите?
Дам  Rolling Eyes , много по добре е с токове  Naughty , отколкото с тези...не си се представям с тия  Mr. Green ....ще приличам на котаракът вЧизми  Joy Joy  Joy

# 16
  • Мнения: 294
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace

# 17
  • Мнения: 4 202
Аз също харесвам и нося по-спортни обувки и ботуши, но тези не бих си купила дори и 30 лв. да бяха, а за 300 да не говорим...
Не ми харесват.

# 18
  • Мнения: 6 020
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace
Оффф щом си мислила още в самото начало да не си ги купуваш, защо изобщо си пуснаа темата... newsm78

# 19
  • Мнения: 294
Не не съм мислила да не ги купувам.Напротив мислех да отида да ги купя днес но реших да видя и други мнения.Няма лошо да попитам при полажение че са 300лв и ще е първата ми скъпа покупка не знам чисто женска суета исках да се уверя и във вас Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 563
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Моето мнение е същото   33uu

и моето също  Peace

# 21
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Определено не, ако държиш да са Мис Сиксти поразгледай, имат доста по-симпатични модели, но пък в крайна сметка ако точно тези ти харесват, к`во ти пука какво мислят другите Hug

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако ботушите ми харесваха и не ме притесняваше цената - хич нямаше да питам на другите дали им харесват.

# 23
  • Мнения: 6 164
Аз харесвам и с висок ток и без, и спорто-елегантни и елегантни. Но едно не харесвам - ей такава средна височина. До коляното ако не е, никакъв ботуш не е. Whistling  Mr. Green А и обичам да подчертава глезена, а това е широко, каишките го правят още по-грубо. Thinking А с какво мислеше да ги обуеш? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 231
И на мен не ми допадат тези ботуши...честно казано и да ми ги подарят не бих ги носила нищо, че са за 300 лв. примерно. Аз не нося обувки с токчета а преобладаващите модели са такива по мои си наблюдения, но определено можеш да си намериш къде-къде по хубави ботуши с равна подметка на по-малка цена  Naughty

# 25
  • Мнения: 4 585



А, хубавки са. С гадже рокер, с мотор чопър и прашки биват.
Купи си ги. И кожата им е добра.
Ако решиш да махнеш горните каишки, дай ми ги. Каишките де.
Едната за кучето, едната за козата ми.

# 26
  • Мнения: 7 186
На мен не ми харесват, твърде груби са за моя вкус. Така че не бих дала и стотинка за тях.
Но тук всички сме с различни вкусове, ако на теб ти харесват толкова много- вземи си ги. Може би ще са качествени, но визуално не са нищо особено, нищо че са Мис Сиксти, за тези пари можеш да си намериш къде по- интересен модел Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 202
И на мен не ми харесват но това няма значение . Важното е на теб да ти са по вкуса . И както са ти казали и другите мами купи ги ако ти харесват. Peace

# 28
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
И аз не нося винаги висок ток,но тези...прекалено много каишки и катарамки!Обаче за всеки влак си има пътници!Ако ти харесват и имаш излишни 300лв...

# 29
  • Мнения: 2 936
на мен също не ми харесват  Confused
Мис Сиксти имат много по-красиви ботуши с равна подметка...аз също ходя и с ниски,но и с токове-обаче тези не бих си купила!!!!

# 30
  • Мнения: 674
на мен също не ми харесват  Confused
Мис Сиксти имат много по-красиви ботуши с равна подметка...аз също ходя и с ниски,но и с токове-обаче тези не бих си купила!!!!

подкрепям  Peace

# 31
  • Мнения: 1 196
на мен също не ми харесват  Confused
Мис Сиксти имат много по-красиви ботуши с равна подметка...аз също ходя и с ниски,но и с токове-обаче тези не бих си купила!!!!
Соори,бейби! Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 496
Харесвам такъв тип ботуши,но точно тези не ми харесват.Прекалено груби изглеждат,широки около глезена,и натоварени с тези различни каишки... newsm78Аз не бих си ги купила. Grinning

# 33
  • Мнения: 656
И на мен не ми харесват Peace

# 34
  • варна
  • Мнения: 1 830
И на мене не ми харесват Naughty.По принцип и аз нося равни ботуши, но такива никога не бих си взела.А ако на тебе толкова много ти харесват, какво значение има нашето мнение newsm78.Важното е ти да се харесваш Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 491
На мен пък ми харесват. Бих си ги носила с дънки.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 277
АЗ пък ги харесвам-по-спортни са, ще стоят страхотно на дънки,както и на по-спортни и изчистени панталони, а защо не и на пола. Мен ме кефят по различни ботуши, а не черни с токче "пирон" например
Купувай си ги и им се радвай Sunglasses

# 37
  • Мнения: 663
Вобще, не ми харесват Naughty

# 38
  • Мнения: 619
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Embarassed
Съжалявам , не искамда те обидя, но съм на същото мнение!
Пък и за тези пари #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 534
Немога да разбера защо питаш дали ни харесват тези ботуши нали ти ще ги носиш, а не ние.Пък и вкусове много не можеш да се ръководиш от нашето мнение Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 14:24 от monica_bellucci

# 40
  • Мнения: 7 201
И аз харесвам спортно-елегантни, ниски ботуши, но тези изобщо не ми харесват. Особено пък за 300лв  #Crazy
И на мен-не.Съжалявам! newsm25

# 41
  • София
  • Мнения: 2 064
На мен ми харесват. Но ние не знаем стила ти на обличане, фигурата... пък и такова нещо е хубаво първо да се премери как стои на конкретното краче
За мен не бих си ги купила, защото са непрактични, задължаващи и адски скъпи, за това което виждам.

# 42
  • Мнения: 447
На мен ми харесват,но цената ми се струва прекалена за тях.

# 43
  • Мнения: 1 568
Не ми харесват! Въобще! Но ти ще си ги носиш!  Peace
А и цената е.... Whistling

# 44
  • Мнения: 1 207
Харесвам ги и бих си ги купила,но те препорачвам ако порачваш от този сайт да не го правиш,защото като правя сравнение с другите модели са доста по-скъпички от тук в Бг.

# 45
  • Мнения: 5 362
И аз не съм почитател на токчетата.
Харесват ми,но за толкова пари мисля,че можеш нещо по-добро да си купиш-хем женствено,хем по-неглиже:peace: Това бие по-скоро на мъжка обувка Wink

# 46
В интерес на истината май аз ще съм единствената която СЪМ ЗА тези ботуши.Според мен не са груби , но ще стоят по добре на по висок човек, не знам колко висока си , а също така и съчетани с едни дънки индиго мисля че ще са Ок.Ако си ги харесала защо въобще питаш, направо си ги вземи  Laughing

# 47
  • Мнения: X
Изобщо не ми харесват, приличат ми на гумени ботуши, които са отрязани до прасеца.............а за цената нямам коментар, и златни да бяха нямаше да дам 300лв.

# 48
  • Мнения: 2 229
Важното е дали на теб ти харесват, но щом се колебаеш, по-добре не си ги взимай, все пак 300 лв са доста. newsm78

# 49
  • Мнения: 1 616
И на мен не ми харесаха ботушите, но аз обичам елегантни обувки на висок ток, затова равни ботуши или обувки не биха ми грабнали окото. Между другото, ровейки се в сайтове за чепици съм попадала на такива недоразумения, че съм се чудела и маела кой би си купил например ето това:
http://www.net-a-porter.com/product/23610
 Shocked

# 50
  • Мнения: 1 975
Виж миличка, за 300 лв. можеш да си купиш наистина страхотни ботиши, но за мен тези не са такива, съжалявам, дано не се обидиш, но доколкото виждам мнението е всеобщо  Hug



Боже, дядо ми полива градината с такива  #Crazy #Crazy #Crazy

# 51
  • Мнения: 1 492
Между другото, ровейки се в сайтове за чепици съм попадала на такива недоразумения, че съм се чудела и маела кой би си купил например ето това:
http://www.net-a-porter.com/product/23610
 Shocked
Явно ще ходи на риба жената Laughing

По темата - не харесвам такъв тип. Особено пък и да си ги купиш, гледайки ги само на картинка  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 2 142
За съжаление, ще се съглася с повечето писали преди мен. Според мен са прекалено груби и безлични, но аз също харесвам елегантните ботуши, пък били те и без ток, а цената въобще не я коментирам. За мен са прекалено скъпи.

# 53
  • Мнения: 1 092
изобщо не ми харесват Mr. Green,надявам се че това не е тенденцията за зимния сезон

# 54
  • Мнения: 294
Момичета благодаря ви за отрицателното мнение за ботушите но вие сте прави.Всеки си има вкус.Мерси че си дадохте оценката. Hug  bouquet

# 55
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Не са по моя вкус,не ми харесват изобщо Confused

# 56
  • Мнения: 1 277
Не ми харесват изобщо.

# 57
  • Мнения: 3 622
Аз харесвам и нося ботуши на висок ток и не бих си купила такива.  Naughty  А и 300 лв. не са ли малко множко. Но на тебе щом ти харесват и ще ги носиш - купи си ги, а и парите са си твои ще си ги харчиш както намериш за добре

# 58
  • Мнения: 1 100
В жълто са по-приемливи, поне на снимка Sunglasses

# 59
  • Мнения: 372
По-скоро бих си взела дънки на Мис Сиксти...  Whistling

# 60
  • Мнения: 6 622
На мен ми харесват .

# 61
  • Мнения: 5 317
не бих си ги купила.

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изглеждат евтини. А не са.

# 63
  • Мнения: 2 414
На мен ми харесват. Grinning

# 64
  • Мнения: 6 958
Не не ми харесват и ми се струват доста парички за този вид ботуши точно  Rolling Eyes

В жълто са по-приемливи, поне на снимка Sunglasses

И все пак да  Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 858
На мен ми харесват,но ми се струват скъпички Rolling Eyes
За тези пари,можеш да си намериш и нещо по-хубаво Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 67
Много са яки

# 67
  • Мнения: 249
ужасни са ooooh!

# 68
  • Мнения: 401
харесват ми

# 69
  • Мнения: 2 849
И аз харесвам по-груби ботуши ,но тези не са ми по вкуса .Ама щом си ги харесваш ,ти ще си ги носиш .И все пак 300 лв ,за тези ботуши ? newsm78

# 70
  • Мнения: 1 800
Всеки човек има различен вкус. Аз познавам мадами, които се обличат с дрехи, които аз не бих носила но на тях винаги изглежда яко.  Иначе и аз харесвам спортни бутуши.Според мен не си заслужават парите Peace

# 71
  • Мнения: 1 339


Aко са качествени и ако на теб лично ти допадат като стил взимай ги веднага  Grinning

Аз казано честно небих дала 300 лв за тези, тъй като не са в моя стил.  Rolling Eyes  Но ако са в твоя - действай  Peace Peace Peace

# 72
  • Мнения: 14 495

да и ми приличат на ботушите на някой австралийски ловец ooooh!
а иначе мис сиксти по принцип са се пообъркали с цените, специално на обувките и ботушите. аз си харесах едни /в магазин/, намалени на 260 лева...от миналата зима. не можах да разбера колко са стрували - 500 ли, че да ги намалят на 260?!?

# 73
  • Мнения: 3 315
 Ужасни са    Sick  аз ли4но никога няма да си купя подобно не6то  Naughty    но 6том ти харесват... купи ги  Peace

# 74
  • Мнения: 14 495

на мен ми харесват - страхотни са за дъжд Peace

# 75
  • Мнения: 6 020
на мен ми харесват - страхотни са за дъжд
 Whistling Laughing

# 76
  • Мнения: 61
На мен ми харесват,падам си по по нестандартните моди.Но цената е доста висока.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Не ми харесват, но все пак няма аз да ги купувам, така че както си решиш.

# 78
  • Мнения: 27 524
Твърдо и огромно Не. И без пари не ги взимам, а ако ми даде някой  300лв може и да ги обуя веднъж на тъмно   Laughing

# 79
  • Мнения: 1 234
Като видях темата за ботуши ми се дорева-обожавам ботушите по принцип,направо съм болна по темата,искам ако мога само ботуши да нося и да имам стотици.Та си мислех че няма как да има модел,които да не ми хареса,ама тези са точно такива.Въобще не ми харесват,да не кажа че са ужасни направо  Sick (моля авторката да не се засяга,нямам за цел да я обиждам  bouquet )

# 80
  • София
  • Мнения: 35 994
Не са мой стил

# 81
  • София
  • Мнения: 1 176
Още ли ви вълнува тази тема  Grinning от два дни е на първа страница.
какво значение само не разбрах има, на коя дали й харесват?  Grinning

# 82
  • Мнения: 294
Момичета купих ги.Страшни са и седят супер.Ще покажа снимки Hug Peace

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 239
Айде да са ти честити. Явно негативните мнения са те стимулирали още повече.
И на мен не ми харесват, но покажи снимки да те видим.

# 84
  • София
  • Мнения: 289
Да са ти честити! Със здраве да си ги носиш. Важно е на теб да ти харесват, аз лично такива ботуши не бих носила.

# 85
  • Мнения: 1 234
Честито,мила  bouquet Бъди здрава и усмихната докато си ги носиш Laughing
Дали на нас ни харесват или не няма чак такова значение-нали знаеш,че както се чувства човек,така го възприемат и околните?Е,чувствай се красива и невероятна с новите ботуши  Hug

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Да са ти честити  bouquet

# 87
  • Мнения: 7 474
Момичета купих ги.Страшни са и седят супер.Ще покажа снимки Hug Peace

Докато кажа и ти си ги взела  Laughing
Айде със здраве да си ги носиш Hug

# 88
  • Мнения: 1 233
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Мдааа, и аз така

# 89
  • Мнения: 61
да са ти честити, ако имах възможност бих си ги взела без да се замислям.  bouquet

# 90
  • Мнения: 249
ЧЕСТИТО! Жалко само,че си дала толкова пари за тях... ooooh!

# 91
  • Мнения: 865
Момичета купих ги.Страшни са и седят супер.Ще покажа снимки Hug Peace
Еми честито!
Чакаме снимки,че ми е интересно с какво ги съчетаваш?

# 92
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Не са в мой стил ,  вече си ги взела - да са ти честити  Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 4 765
ЧЕСТИТО! Жалко само,че си дала толкова пари за тях... ooooh!
Що да е жалко? Ти каква си и коя си, че да определяш? Аман вече- не се спряхте да правите чуждите сметки  Naughty
Чакаме снимки на ботушите  Peace

# 94
Ако ти харесват си ги вземи, но аз не бих! Пък и да си купувам обувки по интернет... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 444
Не са лоши , не бих ги носила, защото просто нямам с какво да ги съчетая а и такъв широк и нисък модел не ми седи на крака  , но ми харесват -оригинални са ......да са ти честити , и  аз така като ми хване нещо окото и започна да се чудя да го взема ли или не и 100 отрицателни мнения не могат да ме разколебаят !!!

Може би златния вариант ....ще е още по интересен особенно сега , когато всичко златно е модерно  Thinking

# 96
  • Мнения: 423
Ужасни са ooooh!

# 97
  • Мнения: 217
Харесват ми.
Цената също е приемлива.  Peace
Честито и само на хубави места да те водят   bouquet

# 98
  • Мнения: 6 912
Не са чак толкова лоши, но и едва ли бих си ги купила.
Интересно ще ми е обаче да видя как стоят на снимките, може наживо да са по-хубави.

# 99
  • Мнения: 6 020
Еййййй не се спряхте бе.. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 7 474
Момичета купих ги.Страшни са и седят супер.Ще покажа снимки Hug Peace

Момичето ги е купило вече!
Коментарите май не са и необходими повече Wink

# 101
  • Мнения: 3 315
 newsm53  4естито

# 102
  • Мнения: 19 322
честито и покажи някой тоалет  с тях.ще е интересно да видим как стоят.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честито,мене ме кефят
Аз обичам ботуши и обувки и то в различни стилове според тоалета.Когато съм с малкия,определено се обличам по-спортно.А по екстравагантните неща направо ме подлудяват.
Така,че  Peace

# 104
  • Мнения: 3 830
Не ми харесват. Вкусът ми е различен. Харесвам елегантни и женствени, секси ботуши.
Тези ми стоят малко груби...  Whistling

# 105
  • Мнения: 17 407
НЕ ми харесват, но честито и със здраве да си ги носиш!

# 106
  • Мнения: 6 020
Вече са купени, не е необходимо да връщате стари теми на ново. Не мислите ли така. Момичето веме си ги е купило, то се разбра, едва ли иска още мнения, щом нашите не е взела под внимание....

# 107
  • Мнения: 17 407
Ами тя пита дали ни харесват.. Ти що се възмущаваш толкова?

# 108
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не са от плат ботушите - от кожа са, нарочно направена да изглежда носена. На мен ми харесват - класически моторджийски ботуши, за мен са скъпи, но на момичето са й паднали на сърце - да са й честити!

# 109
  • Мнения: 6 020
Ами тя пита дали ни харесват.. Ти що се възмущаваш толкова?
Не се възмущавам, просто се дразня че връщате толкова стара тема ноново, момичето вече си е купило ботушите, и повече мнения не са и нужни, редно е да спрете с коментарите.... Не мислиш ли?

# 110
  • Мнения: 3 315
svetilo   4акаме снимки  newsm53










# 111
  • Мнения: 294
Нямам  фотоапарат в момента а телефона ми не става.Сега ще си купя нов тел и ще мога да качвам снимки.Не съм ви забравила мацки. Peace

# 112
  • Мнения: 1 149
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Не давам 300 лв.Нищо лично.Просто харесвам друг стил Peace
Но щом ти харесват си ги вземи Hug

# 113
  • Мнения: 1 616
Нямам  фотоапарат в момента а телефона ми не става.Сега ще си купя нов тел и ще мога да качвам снимки.Не съм ви забравила мацки. Peace

Аз искам да те питам от Запос ли си ги поръча или в магазин си ги намерила? В България ли живееш? Не проявявам нездраво любопитство - питам, защото знам, че Запос не доставят до България, но ако живееш тук и все пак си открила начин да се пазарува от този магазин, ще съм ти благодарна да го споделиш. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 3 674
Дааааа..на снимката не ми харесват,грубички са ми. newsm78  Но може би на крачето ще стоят гот... Rolling Eyes Честито!  Heart Eyes
Еее,чакаме снимки.... Hug

# 115
  • Мнения: 1 952
Ботушите са страшни, моя приятелка ги има и са уникални.
Модерни са, освен това ботушки на Miss Sixty за 300лв си е направо находка.
Учудена съм колко много хора казаха, че са ужасни. Те са по- младежки, не са обувки за работа.
Явно обаче гадната мода на тънки токчета и остри връхчета все още върлува единствено сред българското население.

# 116
  • Мнения: 294
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 616
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet

Кажи, моля те, откъде ги купи - от Запос или от някой магазин? Иначе и на мен 300 лева не ми се струват много за ботуши, стига да ми харесват.

# 118
  • Мнения: 917
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

# 119
  • Мнения: 5 317
мерси на всички които ме подкрепихте за ботушите.На мен си ми харесват още повече че Мис сиксти ми е любимата марка.Грозни неща не правят.Така е на крака са много готини на снимката са малко груби но пък иначе са перфектни.Не съжалявам че съм ги купила първо защото ми харесват второ ще бъда различна. Hug  bouquet
със здраве да си тропкаш с тях.  bouquet

# 120
  • Мнения: 1 952
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.

# 121
  • Мнения: 1 243
Най-важно е ти да се харесваш, за да се чувстваш добре с тях - това сигурно 100 пъти са ти го казали, не прочетох цялата тема.
Лично на мен изобщо,ама изобщо не ми харесват. Дори и да ми ги подарят, няма да ги сложа, не само, че не са мой тип, но ми се струват грубовати и мъжки. Но ако си ги купила, честито и със здраве да си ги носиш  Wink

# 122
  • Мнения: 917
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.
може би за Вашето село говорите ....... "компетентна"
жената си пита за мнение и всеки споделя - такова е моето, ако не питаше нямаше да си го кажа, да ама пита

# 123
  • Мнения: 156
На мен ми харесват ботушките. Peace  Но ми се виждат доста скъпи. Обичам спортния стил на обличане и не нося токчета!

# 124
  • Мнения: 156
Чак сега прочетох, че си ги купила!  Peace
Честити да са ти и да си ги носиш със здраве! Hug

# 125
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.


Малеееее  ooooh!

# 126
  • Мнения: 1 420
Честити обувчета! Да си ги носиш със здраве. Изглеждат гот  Wink

# 127
  • Мнения: 294
Моля модератор да заключи темата.Мисля че всякакви коментари са излишни.Кофи за боклук та обиди.Спрете се бе мацки.Пуснах тема не за да обиждате а за да получа и малко допълнително мнение но чак обиди не съм си представяла че ще има за един незначителен и невинен съвет от ваша страна.Меко казано съм потресена.The same myself  не прави такива изявления никога повече не е възпитано   bubi4ko и за теб важи същото.Аз нямам повече какво да напиша изводите са за вас избора на ботуши също си е за вас защото в крайна сметка аз вече си взех. Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 4 765
Моля модератор да заключи темата.Мисля че всякакви коментари са излишни.Кофи за боклук та обиди.Спрете се бе мацки.Пуснах тема не за да обиждате а за да получа и малко допълнително мнение но чак обиди не съм си представяла че ще има за един незначителен и невинен съвет от ваша страна.Меко казано съм потресена.The same myself  не прави такива изявления никога повече не е възпитано   bubi4ko и за теб важи същото.Аз нямам повече какво да напиша изводите са за вас избора на ботуши също си е за вас защото в крайна сметка аз вече си взех. Peace
Носи си ботушките със здраве и не се впечатлявай от подобни коментари  Hug Те говорят сами за хората, които са ги направили и за възпитанието им.

# 129
  • Мнения: 1 952
Невъзпитано е да се казва, че с такива обувки не би отишла и до кофата за боклук.
И невъзпитано е меко казано.... не съм обиждала никого.

# 130
  • Мнения: 74
не са в мой стил newsm78

# 131
  • Мнения: 1 318
Никак не ми харесват... въпреки че за спортен стил са идеални - с дънки newsm78

# 132
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ей, честито ти казвам! Да си ги носиш със здраве!  Hug
Мен много ме кефят! Супер са!  Peace

П.П. Чакаме снимките, да не забравиш!  Wink

# 133
  • Мнения: 6 020
В крайна смитка....Честито за ботушките, на мен може да не ми харесват, на това е въпрос на вкус... Със здраве да си ги носиш

# 134
  • Мнения: 72
Честито и от мен за ботушите. Със здраве да се носят.

# 135
# 136
  • Мнения: 3 647
Naughty мммм не бих дала, но виждам че теб те кефят
 със здраве да си  ги  носиш  Peace

# 137
  • Мнения: 2 407
Не ми харесват хич!

# 138
  • Мнения: 76
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace

Преди две седмици моя приятелка си ги купи от Варна от магазина на Miss Sixty za 200 - имаше намаление.Ако ги има още можеш да ги мернеш там и да решиш.Доста са претенциозни от към комбинация с други дрехи, но ако си фен на марката ще има с какво да ги комбинираш пък и парите за марката не са много.

# 139
  • Мнения: 2 936
ами то момичето си ги купи вече,но много не прочитат цялата тема за да разберат  Rolling Eyes важно е да се отговаря...

няма ли кой да заключи тази тема.... Crossing Arms

# 140
  • Мнения: 2 674
ами не са мой тип, ама Честито!

# 141
  • Мнения: 294
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace

Преди две седмици моя приятелка си ги купи от Варна от магазина на Miss Sixty za 200 - имаше намаление.Ако ги има още можеш да ги мернеш там и да решиш.Доста са претенциозни от към комбинация с други дрехи, но ако си фен на марката ще има с какво да ги комбинираш пък и парите за марката не са много.
Дрън дрън за 200лв друг път.Не виждаш ли и цената в сайта еднаква е на всякъде.И понеже е миналогодишен модел е намален на 300лв ще ти се да е 200лв  #Crazy АМАН  #CrazyВЕЧЕ #2gunfire

# 142
  • Мнения: 294
Помощ има нужда от МОДЕРАТОР моля че темата стана ужасс Shocked

# 143
  • София
  • Мнения: 1 176
Пиши до някой модератор  да заключи темата.

# 144
  • Мнения: 1 715
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace

Преди две седмици моя приятелка си ги купи от Варна от магазина на Miss Sixty za 200 - имаше намаление.Ако ги има още можеш да ги мернеш там и да решиш.Доста са претенциозни от към комбинация с други дрехи, но ако си фен на марката ще има с какво да ги комбинираш пък и парите за марката не са много.
Дрън дрън за 200лв друг път.Не виждаш ли и цената в сайта еднаква е на всякъде.И понеже е миналогодишен модел е намален на 300лв ще ти се да е 200лв  #Crazy АМАН  #CrazyВЕЧЕ #2gunfire
За да не се стига до излишни спорове защо не се заключи темата вече.Разбрахме,че момичето си е купило ботушите и със здраве да си ги носи.

# 145
  • Мнения: 4 451
Ааа, и аз да се разпиша преди да заключат темата. Laughing
Честито на притежателката на ботушките! Grinning Важното е на теб да ти харесват, вкусове всякакви.
 Хубави са, но аз нося прекалено официален стил дрехи и обувки и бих казала, че просто не са в мой стил. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 1 715
Информирах модератора

# 147
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ЕЙЙЙЙ НЕ СПРЯХТЕ ДА СЕ ДРАЧИТЕ  ooooh!

# 148
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Невероятно е едни ботушки какви неща могат да причинят на толкова много хора.
Лека нощ на всички.

Общи условия

Активация на акаунт