Искам да си купя тези ботуши !Но искам да ви питам и вас харесват ли ви?

  • 7 570
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 952
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.

# 121
  • Мнения: 1 243
Най-важно е ти да се харесваш, за да се чувстваш добре с тях - това сигурно 100 пъти са ти го казали, не прочетох цялата тема.
Лично на мен изобщо,ама изобщо не ми харесват. Дори и да ми ги подарят, няма да ги сложа, не само, че не са мой тип, но ми се струват грубовати и мъжки. Но ако си ги купила, честито и със здраве да си ги носиш  Wink

# 122
  • Мнения: 917
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.
може би за Вашето село говорите ....... "компетентна"
жената си пита за мнение и всеки споделя - такова е моето, ако не питаше нямаше да си го кажа, да ама пита

# 123
  • Мнения: 160
На мен ми харесват ботушките. Peace  Но ми се виждат доста скъпи. Обичам спортния стил на обличане и не нося токчета!

# 124
  • Мнения: 160
Чак сега прочетох, че си ги купила!  Peace
Честити да са ти и да си ги носиш със здраве! Hug

# 125
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
с такова нещо и до кофата за боклук няма да отида

Особено ако кофата за боклук е накрая на селото.


Малеееее  ooooh!

# 126
  • Мнения: 1 420
Честити обувчета! Да си ги носиш със здраве. Изглеждат гот  Wink

# 127
  • Мнения: 294
Моля модератор да заключи темата.Мисля че всякакви коментари са излишни.Кофи за боклук та обиди.Спрете се бе мацки.Пуснах тема не за да обиждате а за да получа и малко допълнително мнение но чак обиди не съм си представяла че ще има за един незначителен и невинен съвет от ваша страна.Меко казано съм потресена.The same myself  не прави такива изявления никога повече не е възпитано   bubi4ko и за теб важи същото.Аз нямам повече какво да напиша изводите са за вас избора на ботуши също си е за вас защото в крайна сметка аз вече си взех. Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 4 777
Моля модератор да заключи темата.Мисля че всякакви коментари са излишни.Кофи за боклук та обиди.Спрете се бе мацки.Пуснах тема не за да обиждате а за да получа и малко допълнително мнение но чак обиди не съм си представяла че ще има за един незначителен и невинен съвет от ваша страна.Меко казано съм потресена.The same myself  не прави такива изявления никога повече не е възпитано   bubi4ko и за теб важи същото.Аз нямам повече какво да напиша изводите са за вас избора на ботуши също си е за вас защото в крайна сметка аз вече си взех. Peace
Носи си ботушките със здраве и не се впечатлявай от подобни коментари  Hug Те говорят сами за хората, които са ги направили и за възпитанието им.

# 129
  • Мнения: 1 952
Невъзпитано е да се казва, че с такива обувки не би отишла и до кофата за боклук.
И невъзпитано е меко казано.... не съм обиждала никого.

# 130
  • Мнения: 74
не са в мой стил newsm78

# 131
  • Мнения: 1 318
Никак не ми харесват... въпреки че за спортен стил са идеални - с дънки newsm78

# 132
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ей, честито ти казвам! Да си ги носиш със здраве!  Hug
Мен много ме кефят! Супер са!  Peace

П.П. Чакаме снимките, да не забравиш!  Wink

# 133
  • Мнения: 6 038
В крайна смитка....Честито за ботушките, на мен може да не ми харесват, на това е въпрос на вкус... Със здраве да си ги носиш

# 134
  • Мнения: 72
Честито и от мен за ботушите. Със здраве да се носят.

Общи условия

Активация на акаунт