Полицайте ми върнаха ресто

  • 5 343
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 589
Aааа, аз в МОЛ-а не ходя  Flutter Там многУ елит - многУ нещо..... къде ти ще се мешам с него


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 106
  • Мнения: 5 370
2. На магистрала "Хемус" една , хм, дама, реши най=неочаквано да изпреварва камион от средната лента, преминавайки в крайно дясно с.....90 в час. Ние се намираме отзад с поне 120/ч., това е крайно дясно, все пак!!!!! И тя не разбра какво е сторила, вперила поглед единствено във волана си и НАПРЕД!!!!

Ъъъъъ..... вие какво правите в крайна дясна лента със 120 км в час Shocked Крайна дясна е аварийна лента. И от дясно НЕ се изпреварва!!!
Абе лява бе, обърках се, тюх. Нали си ме знаеш. ooooh!

# 107
  • София
  • Мнения: 13 206
А защо просто не си понесе последствията?! Как така "карам си в насрещното" Shocked Shocked Shocked Баси!!! Аз ако го бях направила нямаше да го пиша тук, че да се излагам!! Аман! Пищите, че има корупция, ама вие сте здраво в схемата! #Cussing out

# 108
  • Мнения: 63
2. На магистрала "Хемус" една , хм, дама, реши най=неочаквано да изпреварва камион от средната лента, преминавайки в крайно дясно с.....90 в час. Ние се намираме отзад с поне 120/ч., това е крайно дясно, все пак!!!!! И тя не разбра какво е сторила, вперила поглед единствено във волана си и НАПРЕД!!!!

Ъъъъъ..... вие какво правите в крайна дясна лента със 120 км в час Shocked Крайна дясна е аварийна лента. И от дясно НЕ се изпреварва!!!
Абе лява бе, обърках се, тюх. Нали си ме знаеш. ooooh!

А, какво точно е сбъркала дамата? Най-лявата лента не е ли също така за изпреварване? Изисква ли се минимална скорост за навлизане във въпросната най-лява лента?

# 109
  • Мнения: 5 370
Дариа, писала съм в предишния постинг-тя си предприе изпреварване на камиона с такава скорост, сякаш си се вози на...разходка. Без ДА ПОГЛЕДНе КОЙ ИДЕ ОТЗАД и с каква скорост. А обикновено тази лента е, за да "избягаш" бързо от бавнодвижещ се , нали? newsm78

# 110
  • Мнения: 911

Колко от вас ако полицая им предложи да почерпите ще се възпротивят и ще поискат АКТ да им съставят? newsm78

Аz, макар че досега ми е е случвало само веднъж.

А ето това е телефонът zа подаване на сигнали zа корупция:

982-22-22 или директно на сайта на МВР  http://nocorr.mvr.bg/

п.п. Сигналите могат да бъдат подадени и анонимно.

# 111
  • Мнения: 63
Хванах се за постинга ти, защото като едното нищо дамата може да съм аз била аз. Когато шофирам спазвам правилника за движение, знаците за ограничение на скоростта и карам със скорост с която се чувствам комфортно да шофирам и която според мен е съобразена с пътната обстановка. От страни може и да изглежда, като на ... разходка Wink Никога не гледам кой иде отзад - шанса да е някоя от дружките ми е малко вероятен, пък и да е познат едва ли ще отбиваме да си разменяме любезности. С каква скорост се движи също рядко ме интересува. Лентите за изпреварване са за изпреварване на по-бавно движещ се автомобил не за да избягаш бързо от бавно движещ се. Ако се опитваш да кажеш, че тя не е имала дистанция за изпреварване е различно нещо. А, това че вие сте карали със 120 съвсем не означава, че тя трябва да се движи със 70, защото с 90 не се изпреварва в най-лявата лента на магистрала "Хемус".  Peace

# 112
  • Мнения: 5 370
Ако се опитваш да кажеш, че тя не е имала дистанция за изпреварване е различно нещо. А, това че вие сте карали със 120 съвсем не означава, че тя трябва да се движи със 70, защото с 90 не се изпреварва в най-лявата лента на магистрала "Хемус".  Peace
Да, Дариа, и това го имаше. Малко по-горе писах вече, че предприе изпреварването БЕЗ ДА ПОГЛЕДНЕ встрани. Даде си  мигач и рязко тръгна. На разстояние, което не позволява на задния кой знае какви маневри.....просто си гледаше право пред себе си и това е. За мене лично, като нешофьор, това е просто......лудост. Как така няма да погледнеш кой се движи в крайно ляво, все пак, е ясно, че движещите се там предпочитат да е с по-висока скорост.

# 113
  • София
  • Мнения: 10 825
Никога не гледам кой иде отзад - шанса да е някоя от дружките ми е малко вероятен, пък и да е познат едва ли ще отбиваме да си разменяме любезности. С каква скорост се движи също рядко ме интересува. Лентите за изпреварване са за изпреварване на по-бавно движещ се автомобил не за да избягаш бързо от бавно движещ се.

Ти ме разби. Никога не гледаш назад Shocked Защо мислиш, че са огледалата? Не за да си проверяваш грима и фризурата, а точно за да гледаш кой идва зад теб. Не защото съществува вероятност да ти е дружка, а за прецениш дали е възможно да направиш маневрата, която ти се иска - било то изпреварване, престрояване, завиване, паркиране и каквото още ти хрумне

# 114
  • Мнения: 63
Никога не гледам кой иде отзад - шанса да е някоя от дружките ми е малко вероятен, пък и да е познат едва ли ще отбиваме да си разменяме любезности. С каква скорост се движи също рядко ме интересува. Лентите за изпреварване са за изпреварване на по-бавно движещ се автомобил не за да избягаш бързо от бавно движещ се.

Ти ме разби. Никога не гледаш назад Shocked Защо мислиш, че са огледалата? Не за да си проверяваш грима и фризурата, а точно за да гледаш кой идва зад теб. Не защото съществува вероятност да ти е дружка, а за прецениш дали е възможно да направиш маневрата, която ти се иска - било то изпреварване, престрояване, завиване, паркиране и каквото още ти хрумне

Написах, че не гледам кой идва зад мен, а не че не ползвам огледалата. Може и да моя е грешка на речта, но кой идва зад мен е Петър, Стоян, Драган. Червен автомобил, мотоциклет, стадо овце и т.н са какво има/идва/кара зад мен.

# 115
  • Мнения: 5 370
Как така няма да погледнеш кой се движи в крайно ляво, все пак, е ясно, че движещите се там предпочитат да е с по-висока скорост.

Мнооооого съм зле бееее, КРАЙНОДЯСНО!!!!!! #Cussing out

# 116
  • София
  • Мнения: 10 825
Мнооооого съм зле бееее, КРАЙНОДЯСНО!!!!!! #Cussing out

Ляво, Жозефина, ляво! Грешката беше вярна!

Написах, че не гледам кой идва зад мен, а не че не ползвам огледалата. Може и да моя е грешка на речта, но кой идва зад мен е Петър, Стоян, Драган. Червен автомобил, мотоциклет, стадо овце и т.н са какво има/идва/кара зад мен.

Да, кара зад теб. Но когато той кара в ляво със значително по-висока скорост и ти му изскочиш, ей така, без да гледаш защото не те интересува кой с каква скорост се движи щом е зад теб, той може и да успее да намали, но може и да не успее и да те отвее - в буквален и преносен смисъл.

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Колко от вас ако полицая им предложи да почерпите ще се възпротивят и ще поискат АКТ да им съставят? newsm78


АЗ !!! познавам хора, които са го правили - например баща ми!

Мъжът ми, не прави "почерпки", иска акт, пишат му го, плаща.
Моят мъж най-редовно дава пари на катаджиите с което много ме дразни, защото ако спазва правилата с тези пари ( последният път 20лв, защото искаха да му вземат книжката за 6 месеца) можехме примерно да отидем на кино, но той се прави на отворен и явно сме много богати за да плащаме за грешките си

# 118
  • Мнения: 2 952
Абе да   забравиш колана  е  едно - само себе си  застрашаваш , ама да караш в насрещното  е  друго.

# 119
  • София
  • Мнения: 4 423


Буболина не съм си купила книжка но много отдавна съм минала курсовете Thinking.Даже наскоро видях знак който нищо не ми говори.Нямаше го преди в листовките.Та ми се наложи да попрегледам на една приятелка листовките защото сега кара курсовете и там го видях.Ами нападат не знам защо въпреки че още преди 1. 2 страници написах че си давам сметка.Но нали знаеш кое се чете тук  Peace
Малко хора биха прегледали листовките си, което говори много добре за теб Peace

Общи условия

Активация на акаунт