Мами от Самоков 2!

  • 9 302
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ейййй Жана съвсем изчезна от лицето на Земята.
Лили и ние ли ще сме така с теб newsm78

# 46
  • Мнения: 307
 Nature Snowman Честит първи сняг! Гледам, че върховете са побелели.

# 47
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честит да е! Не само върховете а и пистите са бели.
Лили какво стана с изпита, нищо не казваш?
Ели, пиши преди да отидеш на очни.

# 48
  • Мнения: 674
 Леле, откога не съм включвала компютъра! ooooh!
 Утре съм на очни, ама само от 1 до 4 - много тъпо - да се разкарвам само за 3 часа! Ама ще ходя, поне да си запиша програмата.
 Вие какво правите? Нищо не разказвате! Rolling Eyes
 Маги, нанесохте ли се? Тръгнахте ли на училище?  party006
 Ние от няколко дни сме на печка вече, че направо си замръзваме. Как опазвате децата от печката? Има ли някакви предпазни решетки или нещо друго? А и за ръбовете и за шкафчетата откъде купувахте предпазители?
 Купихме на Габи проходилка калинка Joyи тя има огромно желание да пипне навсякъде! #Crazy
 Свалихме и нивото на креватчето, че щурчо се изправя, навежда се напред над решетките и се опитва да се претрепе! 1crib

# 49
  • Мнения: 307
 Ели, най-добре пусни тема в "На пазар". Имам  спомен, че някъде съм виждала да се продават решетки за печка, но открих само за врати:
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=18426&df=35581&dflid=3
 На Мария бях купила проходилка на Чиполино "Самолетче". Тя е доста обемиста, но пък крилете на самолета не и позволяваха много да разпипва.

# 50
  • Мнения: 674
 То и нейната проходилка е големичка настрани, ама който си иска да пипа - не можеш да го спреш! Crazy
 Сигурно в Пиги'с хаус има такива работи, ама аз пък хич не се сетих като ходихме за проходилката, да погледна! Пак ще изнудвам Здравко да ме води там май! hahaha
 
 И искам снимки! Crossing ArmsЕли и Маги - имате поредна черна точка! Поне на дечицата! Praynig
 Мен ме е срам само Габи да си показвам!

 Нели, Габи видя снимките на Бубчо и виж какво стана! Да не е по-назад и тя се пропи! beer (виж в албума)

# 51
  • Мнения: 307
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27791&photo=66
Аз ще се отчета с Мария. Сега като гледам някои пози ми е много смешна.
Ели, какво ми трябваше да ти казвам, че второ дете се гледа по-спокойно  newsm73 Rolling Eyes Толкова се бях изплашила преди почивните дни! Клепачите на Мария се подуха и докато направим изследванията да видим бъбречен проблем ли е или алергия не знаех къде се намирам от притеснение. Слава Богу изследванията са добри, но не разбрах от какво и е алергията  Sad

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ето ме и мен да се обадя, че брат ми ми беше на гости, после и наще, бе няма докопване до РС-то направо, все едно у нас нямаме РС Crazy
Виждам, че само Елитата се вясват тук по време на празниците Laughing
Другите сигурно са хванали пътя за почивните дни newsm78

# 53
  • Мнения: 1 840
Ехо, и аз съм тук чат-пат!  Laughing
Ще изпратя снимки при първа възможност. Embarassed Много ми е кът свободното време. С тоя ремонт вече се побъркахме. Още не сме се преместили в новия апартамент - имаме още доста работа. Но вече имам плочки в кухнята и банята и стените вече са шпакловани. Трябва само да изсъхнат и да ги боядисаме, да сложим ламината и вратите. До 1-2 седмици трябва да сме свършили (надявам се).
Жана, как е бебчето, слушка ли?
Ели, продължи ли си отпуска по майчинство за още 1 година? Кога беше рождения ден на Мимито?

# 54
  • Мнения: 674
 Маги, поправка - мислех, че утре е 17 и вече сте ученици, а то било 10-ти! ooooh! Съвсем изкуках напоследък! ku-ku

 Ели, то притеснения си има и при първо, и при второ, то е ясно, ама друго си е все пак като знаеш вече, че бебето като кихне, не значи, че е болно от пневмония или като му пада косичката, не значи, че ще е плешиво цял живот и т.н. и т.н.
 Радвам се, че всичко е наред вече при вас! Peace 

 Силве, при теб как е времето, че тук си е зима!?

# 55
  • Самоков
  • Мнения: 561
Не мога да разбера, защо им харесва толкова на малките деца бирата? newsm78 Ели, много е сладка Габи с тази бутилка, почти колкото нея. Grinning
Ние добре, че не сме с печка иначе сигурно нищо нямаше да ни спаси, нито решетка, нито каквото и да е. А иначе парното от вчера бумти с пълна сила, то не се трае, егати студа. cold

# 56
  • Мнения: 307
 Маги, ще ходя на работа до 15 септември и после ще взимам отпуска- платена, неплатена.
То откакто работя Мария не престана да плаче за мен и да боледува. Пък и Демитър ще е в ново училище, с непознати съученици и много учители. Сега децата ми имат голяма нужда от мен и ще си остана вкъщи. После и да искам няма да мога.
 Мария е родена на 23 септември.

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При нас времето е още поносимо. Даже днес съм по потник (е само за вкъщи де). Слънчево е, но духа.
Но утре си заминавам за Пз и ще си подновя гардероба с по-топли дрешки, че 4 дена се мотах из Бургас, ама не намерих магазин за бременни newsm78
Нещо май искам да се разболявам обаче - излезе ми избивка на устата, чувствам се леко отпаднала.....дано ми се размине.

# 58
Здравейте на всички Partyвече и аз съм по-свободна да пиша.
Да ви се похваля,че си взех изпита в сряда и съм много щастлива,защото иначе нямаше да мога да си запиша следващата уч.година.Благодаря ,че всичките тук ми пожелахте успех Hug
Ели-аз си знам,че ти всеки път ми стискаш палци,ти кога имаш изпити,лекции?
Какво стана с това време-полудя нещо,на Боровец в петък валя сняг-ужас ooooh!
Вече си извадих зимните дрешки и летните отидоха на тяхно място-въобще не искам толкова отрано да започва зимата cold
Жане-къде се изгуби-няма те-дали и ние със Силвето ще сме така като ни се родят бебоците??
Лека и успешна седмица на всички Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 840
При нас времето е още поносимо. Даже днес съм по потник (е само за вкъщи де). Слънчево е, но духа.
Но утре си заминавам за Пз и ще си подновя гардероба с по-топли дрешки, че 4 дена се мотах из Бургас, ама не намерих магазин за бременни newsm78
Нещо май искам да се разболявам обаче - излезе ми избивка на устата, чувствам се леко отпаднала.....дано ми се размине.

Още ли си в Бургас? Виждала съм там на 1-2 места дрешки за бременни. Едното е в подлеза при операта, на ул. "Ботева" там дето се пресича с "Фердинандова". А другият е в един безистен при редакцията на "Труд" и "24 часа" - на ул. "Богориди". Не знам дали още ги има, но миналата година съществуваха.

Общи условия

Активация на акаунт