Мами от Самоков 2!

  • 9 315
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
 Ох, направо съм капнала - от умора и яд! #Cussing out
 Два дни ходя на София, а лекции нямаме! Познайте защо???? Преподавателите не знаят, че трябва да ни преподават и са си в отпуск хорицата! #2gunfire Та в крайна сметка издириха единия индивид и той благоволи да дойде и да се "смили" над нас да ни преподава от утре!
 И това се случва в най-"елитния" университет в България! Кой да го интересува, че всички сме от различни краища, взели сме си отпуск, платили квартири и т.н. Абе, направо, думи нямам! ooooh!

 Лили, браво за изпита! Все така ще ти стискам палци! Виж, че има ефект! Laughing

 Отивам да спя, че трябва да ставам в 5:30! #Crazy

# 61
  • Самоков
  • Мнения: 563
Здравейте момичета, от днес моето синче тръгна на ясла и съм много притеснена. Пък и аз съм свикнала постоянно да сме заедно и сега като съм сама в къщи не мога да си намеря масто. Rolling Eyes
Директорката на детската градина ми каза, че няма дете което да не е свикнало, обаче има несвикнали родители, дано да не се окажа от тях.  Confused
Ели, колко дни ти продължават очните? Какво реши ще започваш ли работа?

# 62
  • Мнения: 674
 Нели, сигурно ти е много гадно! И аз съм почти така и знам! Confused Но си мисля, че се свиква все пак! Praynig
 А моята работа ще е по-различна, в смисъл, че няма да съм по цял ден, а когато мога или събота и неделя като има кой да гледа Габи. С бившата ми шефка ще се занимаваме заедно с магазините, дето има (и аз ще съм шефка вече - ха-ха), а иначе други жени ще си работят там. Ама още не сме готови с разните ремонти и зареждане.
 Дано се справя, че сега като почнат и изпитите.... Sick
 Ти, Нели, сега не ходиш ли на работа? Може по-лесно да свикнеш с липсата на Бубчо!? newsm78 Той как приема нещата? Хареса ли му или си иска при мама?

# 63
  • Самоков
  • Мнения: 563
Аз съм на работа от понеделник. Нарочно го изпратих няколко дни по-рано, за да може ако има проблеми да реагирам веднага, а и първите дни ми казаха, че е добре да го взимам по-рано. Иначе вчера малко е поплакал като се е усетил, че сме го оставили и сме духнали. Whistling Обаче сутринта всичко беше наред до мига, в който не му прибрах обувките и раничката в шкафчето и той разбра какво следва и като нададе един рев.  ooooh! Учителката почти го завлече навътре, а той се опъваше като магаре и през това време аз се ометох. Crazy И сега пак ми е много притеснено  Confused, дали се е успокоил?
Ели я разбрахме къде се губи, ами вие останалите къде сте? newsm78
Жане, пиши как сте с бебчо?  Grinning

# 64
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ето ме и аз съм тук.
В Пз съм и трудно се вреждам на РС-то от брата.
Опитах се да ви пиша преди да замина ама нещо не ставаше.
Маги благодаря ти мн, но за момента си купих някой неща от тук, все пак ще ги видя къде се тези магазини.
Нели не се притеснявай няма детенце което да не е свикнало, ще му трябва обаче време.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Качих ви една снимка да видите какъв шишо съм станала hahaha

# 66
  • Самоков
  • Мнения: 563
Силве, ти на това ако му викаш шишо, та ти имаш само малко коремче. Много си сладка. smile3521

# 67
  • Мнения: 674
 Леле, Силве, как не те е срам да се придвижваш по улиците с това наднормено тегло! Joy

# 68
  • Мнения: 674
 Откъде купувахте буйки на децата? newsm78 Аз не мога да открия на Габи. Все са й големи, поне с 2 пръста! #Crazy
 Вече се изправя в креватчето на крачета и май скоро ще започна да припкам подир нея! Crazy
 А какви трябва да са обувчиците, че има с мека и твърда подметка?

# 69
  • Самоков
  • Мнения: 563
Обувките за прохождане, трябва да бъдат с твърда подметка и да държат здраво глезена, което значи твърда пета и малко по-високи. А най-добре е когато детенцето ходи повече босо. Тук във форума има много такива теми. Буйките не стават за тази работа, те са колкото да не е с боси крачета като я извеждаш. Иначе знам, че има в магазина за детските храни в "Самоково" (който май ти е твърде далеч), "Сюрприз" и този на ъгъла до м-н "Браво" на булеварда (от него съм купувала най-свестните обувки на детето). Flutter

# 70
  • Мнения: 674
 Мерси, Нели, още днес ще проверя. Дано намеря, че все са й големи!
 Аз днес съм си вкъщи. Няма кой да ни преподава днес, понеже жената си била в чужбина! ooooh!

# 71
  • Самоков
  • Мнения: 563
Ели, те трябва да са и малко по-големи, отпред трябва да има разстояние някъде около 1 пръст.

# 72
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пак съм тук, прибрах си се в Сл. Бряг Laughing
Габи има ли нови обувки вече Laughing?
Да знаете толко е топличко и приятно тук Laughing
Да ви питам във ваше отсъствие мъжете ви разхвърлят ли мн newsm78. Аз всеки път като се прибера след отсъствие 2-3 дена все едно бомба е паднала #Crazy, добре че не отсъствам за по-дълго време, после сигурно седмица ще ми е нужна да отправя Thinking

# 73
  • Самоков
  • Мнения: 563
Силве моя разхвърля, не само когато отсъствам. Tired
Аз пък да ви кажа днес срещнах Габи  Grinning, ама не можах да и обърна много внимание, че моето синче ме вадеше от кожата минути преди това, а и носех 105 чанти, а мъжът ми както се сещате нито една (поне държеше детето де). Rolling Eyes
И не вярвайте на Ели, че не изглежда добре. newsm10

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 18:05 от nelly_d

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да ама като си там и оправяш след него не е толкова видимо Confused
А тя Ели само се измъква да не ни прати снимки и затова само на Габи на праща.

Общи условия

Активация на акаунт