Имате ли познати които ...

  • 2 124
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 775
Едни от най-близките ми приятели имат компютър у тях, но не и нет, казват, че не им е необходим. Веднъж в месеца нося у тях лаптопа да ги заредя с филми или да им запиша снимките на дискове. Ако им трябва някаква информация из нета, просто ми звънят да проверя или ми идват на гости. Много са си добре без нет даже - имат време за книги, разходки, барберкю на двора.

# 46
  • Мнения: 27 524
Имам. Отличават се най-вече с това, че са или твърде заети за подобно нещо, или просто са над тези неща. Както споменах няколко пъти по подобни поводи, редовните тук сме с някаква липса. Не може да си зает, да имаш време, през което вместо да ходиш в парка, да играеш с детето си, да работиш или просто да се отдадеш на хубава книга или нещо друго, да киснеш почти денонощно във форум и да пишеш и четеш едно и също, да не говорим да се разписваш компетентно навсякъде  Rolling Eyes Искам да кажа накратко, че редовно пишещите и разписващите се навсякъде не се славят явно с много якъл или просто са самотни, това е  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 952
Ми нямат време , това е  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 8 999
Аз бях такава позната допреди 6 месеца. Много си ми беше гот - занимания извън чатенето, дал Господ. Откакто се зарибих в този форум, малко трудно насмогвам да върша всичко онова, което правех преди, и освен това да пиша и тук. Познавам много други хора, които общуват с другите по телефон, или просто се срещат. Не намирам нищо странно в това.

# 49
  • Мнения: 2 180
Да, познавам такива, но нямат интернет вкъщи.  Laughing Имат си компютри без интернет.
О, и приятелят ми - влиза в нета само за да разглежда обяви за коли, телефони, за работа....
Никога не е чатил и не е писал във форум - не му е интересно и ....да не ви споделям какво мисли за този вид общуване...

ти да не живееш с моя мъж newsm78 Laughing Laughing
Ами няма да се учудя. Той и без това си търси някоя, която да му роди дете, а и се прибира по малките часове и излиза преди да съм станала. Виж твоя дали забягва след полунощ след като си заспала и ще спретнем интригата.  Laughing

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Да, познавам такива, но нямат интернет вкъщи.  Laughing Имат си компютри без интернет.
О, и приятелят ми - влиза в нета само за да разглежда обяви за коли, телефони, за работа....
Никога не е чатил и не е писал във форум - не му е интересно и ....да не ви споделям какво мисли за този вид общуване...

ти да не живееш с моя мъж newsm78 Laughing Laughing
Ами няма да се учудя. Той и без това си търси някоя, която да му роди дете, а и се прибира по малките часове и излиза преди да съм станала. Виж твоя дали забягва след полунощ след като си заспала и ще спретнем интригата.  Laughing

вярно, лягам си понякога преди него и  не знам къде "забягва" из широкия и-нет свят

Общи условия

Активация на акаунт