Новата Мис Варна

  • 7 953
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46
Мис Медия, Варна е готина ...от този конкурс става въпрос...

Наистина е готина. И има страхотно излъчване. В момента работи на автосалона във Варна. Ето я:




Има и още няколко хубави момичета... Но, като цяло, ще си спестя коментарите, че много грубо ще прозвучат. А изборът на журито ме остави просто без думи!
на фона на почти всички мнения направо ме  достраша да ви кажа, че това е моята племенничка за мен тя е красива и с невероятно излъчване. Ходих да я гледам на един от конкурсите на които се явява и трябва да ви кажа, че на живо почти всички момичета изглеждат доста по-добре.  Наскоро спечели конкурса мис Планет меджик и второ място на мис Лайвстайл. Благодаря на тези, които са я харесали   bouquet

# 106
  • Мнения: X
Хубаво е момичето, спор няма, ама на много конкурси се явява бе, направо като спорт. И без да се заяждам ще попитам защо е с бяло бельо под черната рокля, като полягва така да се снима ?

# 107
  • Мнения: 730
Няма да питам кой ги ебе тия,
щото знам, че има отличници.

Еее,Лиске,разби ме  Joy

# 108
  • Мнения: 2 952
То мани ами фотографа  е страшен , ми не й  снимай гащите бе.

# 109
  • Мнения: 2 952
Чай че  забравих  Simple Smile нещо

снимал , снимал ама ги и публикувал  Crazy

# 110
  • Мнения: 636
То мани ами фотографа  е страшен , ми не й  снимай гащите бе.

Там е еротиката бе Party Не ги разбираш тия работи. Wink
Какво по -секси от Лолитка по бели гащички до голяма кола. Размазва ги кандидат купувачите просто. Laughing

# 111
  • Мнения: 4 371
И показаната миска до колата е дете. Сладко дете. За мен няма нищо сексуално в тези снимки и излъчването й, освен за някой...извратен може би.
Явно конкурсите трябва да се правят от 21+
Деформирана ли съм нещо не знам, но според мен по-зрелите жени си играят ролята по-добре. Сещам се за Ирен Онтева и Лия, която май на по-късен етап стана манекенка.

# 112
  • Мнения: 599
И показаната миска до колата е дете. Сладко дете. За мен няма нищо сексуално в тези снимки и излъчването й, освен за някой...извратен може би.
Явно конкурсите трябва да се правят от 21+

 Peace
Да,но на организаторите и журито им трябва по-крехко месце.

# 113
  • Мнения: 121
Само на мен ли Мис Варна от снимката в Rozali ми прилича на травестит... И на 3-те момичета са им направени прически ала тетка Мара! В сайта на www.missvarna.com миската не ми харесва особено в лице (като тяло е една от фаворитките ми), но определено не изглежда толкова ужасно като на снимката в Rozali...

# 114
  • Мнения: 4 392
Наистина е готина. И има страхотно излъчване. В момента работи на автосалона във Варна.
Симпатично е момичето, но позира толкова аматьорски и по детски.. Laughing

# 115
  • Мнения: 3 268
Отдавна спрях да се ядосвам на конкурсите за красота и за това,че най-хубавите,изобщо не се класират.На тези конкурси става ясно не коя е най-хубава,а на коя любовникът е най-влиятелен.

# 116
  • Мнения: 2 673
Пред Жълто или ГОрещо, предпочитам да изгледам един конкурс.. по-голяма жълтения - НЯМА!

# 117
  • Мнения: 5 462
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162348&photo=6
Това ще да е Мис Анорексия !!!!!!!!!Ужас !!!!!!!!!!!!!!!

# 118
  • Мнения: 2 309
От сега изглеждат изконсумирани и повехнали,какви ли Ще са на наШите години Thinking?

# 119
  • София
  • Мнения: 1 105
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162348&photo=6
Това ще да е Мис Анорексия !!!!!!!!!Ужас !!!!!!!!!!!!!!!

 Shocked верно бе! Ебаси скелета Sick

Общи условия

Активация на акаунт