Новата Мис Варна

  • 7 938
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 392
Аз пък се чудя, кой тоз фотографин и с какво ХапаратчИ е снимал.. hahaha
То бива бива аматьорска работа, ама...

# 136
  • Мнения: 1 503
Честно казано на мен никоя не ми грабна окото Thinking!А и как позират....Това манекенки ли са или просто "красавици"решили да се пробват?
Какво ще рече "красивата българка"?Жената или е красива или не?Красотата не се раздава по географските ширини Mr. GreenИ все пка,трябва да имат реална представа за себе си децата.И аз искам да съм Тайра,ама не съм!За това си вися вкъщи и си гледам детето,а не се вихря по ревюта и кастинги за красавици!

За краката на Росица Иванова....Ами то момичето хич не е за манекенка!Тя е има-няма 160!Да,има изразително лице,но....!А когато стана Мис  Бг,ами аз знаех поне 3 месеца по-рано от един общ нам познат Naughty.Кой ли я ....(бута-че да не използвам друг лаф.То е ясно просто за какво става дума) newsm78

# 137
  • Мнения: 46
защо всички се хващат за това, че тези момичета са професионални манекенки - не са например моята племенничка не е - нито е професионален модел. Смятам, че е красива яви се на кастинг одобриха я и така отиде на финал. В едно от мненията пишеше, че е позирала аматьорски да аматьорка е, а в друго мнение, че била  с твърде невинен вид, ами какъв трябва да е видът й щом е снимана до скъп автомобил мръснишки или някакъв друг. Съгласна съм че всички момичета доброволно се явяват и показват и е нормално да бъдат коментирани обаче някои от коментарите са направо много злобни. Някои от вас са майки помислете си дали ще ви бъде приятно да видите подобни коментари за детето си. На моето Поли майка й също пише и чете тук в този форум.  Ако видите Поли на улицата висока, слаба и  усмихната /много рядко не е усмихната/ ще си кажете какво хубаво момиче, а понеже участва в конкурс ги гледате под лупа. Разликата в снимките на  професионалните модели и на тези момичета е че просто снимките им не са обработени с  фотошоп.   bouquet

# 138
  • Мнения: 2 099
Изобщо не ми харесват, а и изглеждат доста по-възрастни. Мис Медия е наистина сладка.
По улиците ни има сто пъти по-красиви момичета, а и във форума съм виждала страхотни момичета и майки, които определено биха ги заслепили.

# 139
  • Мнения: 4 392
valka76  , аз го казах. Не разбирам, защо се обиждаш. Не е ли истина? Thinking
Защо не ме цитира, като казах, че момичето е симпатично?
Имам дъщеря, но не бих подкрепила участието и в подобни конкурси..така , че не ме включвай в онова число. Stop

# 140
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Когато за пръв път се сблъсках с конкурсите "Мис" - в началота на тийн годините ми,  знаех, че на такива конкурси се избират момичета с перфектни тела, т.е. конкурсът е за фигура, а лицето е в допълнение.

Дали са се изменили критериите в годините?!

Тези убавици като не са убави, поне фигурите им да са перфектни ...  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 3 782
newsm78 Хм.... Много ми се искаше да кажа нещо хубаво за момичетата. А подгласничките изглеждат на по 30, не знам за какви 18,19год се говори. Shocked

Иначе за бг манекенки не съм на същото мнение, пълно е с прекрасни момичета.
Peace

# 142
  • Мнения: 46
valka76  , аз го казах. Не разбирам, защо се обиждаш. Не е ли истина? Thinking
Защо не ме цитира, като казах, че момичето е симпатично?
Имам дъщеря, но не бих подкрепила участието и в подобни конкурси..така , че не ме включвай в онова число. Stop

не се обиждам, защото всеки има право на мнение и ако нещо се харесва  на мен то не е универсално, но не твой коментар ме подразни, а тези открито обидните. За сведение не харесвам подобен род конкурси и ако моите момичета решат един ден да участват не знам как бих реагирала. Искам само да кажа, че за някои това е просто честен начин за печелене на пари. Имам приятелка  на която синът й две лета се издържаше така участваше в конурси за мистър. Сега е фитнес инструктор. Поли работи цяло лято и междудругото се явява на конкурси. Не си е поставила на този етап от живота си да стане професионален модел или манекен. А все сещам за случая със Сидни Кроуфорд, която излезе на корицата на голямо и известно списание без пъп, докато са оправяли снимките са го махнали, така че ако някой бе седнал да ги обработи тези снимки други щяха да са коментарите.   

# 143
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ама защо се засягате? Нали на хубавото , казваме-хубаво, а на грозното и несиметричното-да си кривим душите! По-добре тези момичета и техните майки и лели да си сменят приоритетите?Но ако по този начин само се забавляват , защо пък не! Thinking

# 144
  • Мнения: 2 673
някои трябва да се явяват на таквиз конкурси без глави  Tired

# 145
  • Мнения: 2 978
някои трябва да се явяват на таквиз конкурси без глави  Tired
hahaha

# 146
  • Мнения: 985
някои трябва да се явяват на таквиз конкурси без глави  Tired
или поне с чували върху тях... Tired

# 147
  • Мнения: 6 993
някои трябва да се явяват на таквиз конкурси без глави  Tired
А според мен някои и без крака....

Общи условия

Активация на акаунт