"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 258
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 613
Ха, привет и от мен  bouquet
Момичета, как во е ядене бе newsm61
Аз съм даже на гости, от маса на маса и пак съм диетична все пак, опитвам се да ям най-вече салата  Mr. Green
Ама защото успях да си вляза в едни толка тесни дънки, дето никога не съм мислела, че пак ще мога, само остава още малко да са ми по-свободни, ама и това ще стане smile3521 smile3521 smile3521 Само в едни дънки не можах да се напъхам, ама от 4 клас rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly Ама там няма и да се надявам, защото все пак съм жена!
Желая ви лека вечер, ак мога ще пиша пак newsm51 newsm51

# 361
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Смайл,не знаех че си толкова мъничка WinkЗа работата винаги ще има време,правилно са ти казали,сега учи щом имаш възможност Peace
Мис каприз,ти хубаво си наготвила,но как ще издържиш на вкусотиите Crazy Crazy Crazy
Далалче,успех ти желая!Аз обикновенно на морето свалям по 2-3 килограма за 10 дни без диета Party

# 362
Здравейте момичета,
Аз малко се позагубих, че децата изкараха гадния вирус. Диетата на Скарсдейл я спрях още на 3- тия ден, но сега учудващо съм -2 кг. Може и от притеснения да  е , но и спрях сладкото, е почти де, а също намалих и тестените.
Утре заминаваме на море, а там не мисля да диетувам. Дано само си запазя сваленото!
Ето и мерките за табличката:
65кг
гр.об. 100
талия 81
ханш 100
бедро 58
прасец 36

# 363
  • Мнения: 1 975
Добро утро поспаланки  Laughing

Хайде на кафето, че скоро няма да се разсъните иначе

Днес кантара е благосклонен към мен 50.00 при все, че още не съм посещавала WC-то /5дни #Crazy/, но както и да е. Поне няма какво да ми тежи толкова  Wink

Малка стъпчица браво за резултата  Peace

ral4e:) желязна си браво на теб, и за масите и за вмъкването в дънките - не сем се съмнявала никога в теб  Hug

valeria81 и аз спортувам точно като теб, но моите тренировки са оле-мале. Ние бягаме и познай за какви гонки става въпрос  hahaha Ама то и твоето си стои, докато сте в количката е супер, после - прибираш се капнала от разходките  Wink е това вече е фитнес Laughing

Ангелина приятно гостуване в Русе и после снимки smile3509 с Миранди   Hug

Skorpi хапна ли снощо или издържа стоически  Wink

ReGe как върви почивката - диетично, или не много  Hug Hug Hug

Миранди гостито как мина   newsm78  bouquet

Еманоелита май от много време не е писала и Crazy_tikva също, къде се губят тези хора newsm78

Целувам ви всички и ще мога да пиша чак в понеделник, но ще си мисля за вас   remybussi

# 364
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен! Галюшка поспаланки ами как не - от 7 часа съм се спретнала закуски да творя   Mr. Green че имах специална поръчка от щерката какво иска да закусва днес ама то не става бързо  Crazy Иначе на хапването издържах - сутринта кантара дава с половин килце надолу - хубавото е че продължават устремно да ми пада % на мазнините и се увеличават тези на водата - кеф!
Хей другите мацки вие още спинкате ли  Heart Eyes Аз след малко отивам на фризьор малко да ми пооправи руното, че коса имам повече отколкото трябва и сутрин се събуждам рунтава, рошава абе нали помните стария лаф -не стреляй мамо аз съм  Joy Joy Joy
Чао до по-късно!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 861
Привет!

Пия си второто кафенце след половин часова тренировка тае-бо. Бях забравила колко чудесна и тонизираща е. Момичета, горещо я препоръчвам като лек срещу лошо настроение и като стимул за нов здравословен живот. Сега мисля моите си тренировки с тежести да ги редувам с тае-бо. Понеже не съм я правила от година и половина за сега съм на basic но мисля след месец да мина на advanced. Малко ми е лош записа, но това е положението. Поне докато някой познат не излезе зад граница да му поръчам да ми купи оригинален диск.
Вчера ядох грозде през деня, но вечерта пазарувахме в Пикадили и похапнах доста забранени неща, обаче за последно  Peace. Обещавам си. Днес кантарът не отчете повишение. Сигурно няма накъде  Laughing или просто като свикне организмът да се храни не реагира така остро. Но днес чакам с нетърпение новата тема с новото весело и стимулиращо заглавие. Наистина е време да спра да ям НЕПРАВИЛНО. От днес съм на разделно хранене обещавам без глад и без преяждане Момичета, наистина страшно съм щастива, че ви открих. Hug
Сега свалям хавлията, намазвам се с нещо антицелулитно и отивам към центъра, че днес съм дежурна да проверявам факса и мейла в офиса. Ще се поразходя с децата, ще пием някъде кафе с приятелка и сестра ми. Приятен ден на всички и до нови срещи в новата ни темичка  Heart Eyes!

# 366
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Снощи ми се бе прецакал нета незнайно защо и сега си е добре  Laughing Ще пусна темата довечера, а сега отивам да пия едно кафенце и се връщам да ви прочета, но бързах да ви пиша, ако има притеснили се нещо да докладвам какво става...  Wink

# 367
  • Мнения: 936
ЗДравейте.
Миранди, остави ме със старите мерки. От много ядене съм се подула и ме е срам вече да се меря.
От днес реших да се стягам, защото корема ми пак щръкна напред. Обядвах картофена салата с домат. Дано довечера не правя глупости.

# 368
  • Мнения: 636
 55 55 55
Не съм влизала във форума от сряда и сега докато четях и си мислех как пак съм пропуснала даването на мерките. И на края видях Миранди, че е писала и сега ще дам мерки и дано не е късно.  baby_neutral
Килограми - 54
талия - 68
ханш - 93
бедро - 53
прасец - 33
ръка - 26
Наистина дано не е късно!
Днес с детенце бяхме малко на пазар и аз си купих 2 панталона - черни, с ниска талия и леко стесняващи се надолу крачоли. Продавачката като ми ги показа и аз и казвам - не, на мен такъв модел не ми стои, много ми е голямо дупето. Но все пак тя ме убеди поне да пробвам. Аз не много убедена си взех и 1 чифт дънки за пробване, защото бях сигурна, че тези панталони не са за мен. Обух ги и много се харесах - няма стърчащи паласки, няма меса по бедрата. Много се харесах - толкова много, че двата чифта си купих. Много, ама много е готино като човек сам си се харесва! И сега след това - как да ми се яде, хич не ме блазни храната. Сега малко грозде хапнах и съм много доволен. Исках да ви се похваля и да ви кажа, че аз съм тук - не пиша често, защото момента при мен сега е такъв, че съм затрупана с работа (и сега трябва да работя). Обаче чета всичко, което пишете - натрупва ми се по много, но ми е интересно!
Поздрави на всички и до новата темичка!

# 369
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Ето временната таблица:



Аз съм се писала 79 кг., но съм 80 в момента  Embarassed Това ми е като стимул, да започна с плодовете тия дни и да видя пак 7 на кантарю  Praynig

...

През новата тема ще видя кои ще се отчитат и ще изчистя пак част от таблицата, защото има някакво разминаване пак сякаш...  newsm78

# 370
  • София
  • Мнения: 701
А съвсем случайно попаднах на мерки от 59 кг - ето да видите разликата:
Кг преди 64     64
след 50           59               
свалени 14     5
бюст   88        91/-3/
талия 62         70 #Crazy/-8/
ханш  88         97 #Crazy/-9/
бедро 47        54 Embarassed/-7/
ръка   26        28/-2/
прасец 36      39/-3/

Галче, това са страхотни мерки! Браво за успеха! В най- добрата си форма и аз имах такива (без гръдната, деее  Blush )

Аз пак се освиних...  Blush Направо нямам спирачки.... Ужаааас!!!

# 371
  • Мнения: 1 254
добър вечер, само за секунда минавам докато мъничето не си е поискало внимание Simple Smile
Днес ми беше долу горе диетичен ден като изключим един сладолед който омахах, ама го пиша раделно щото си го ядох съвсем самостоятелно Simple Smile
Валерия, ама аз си готвя диетично бе Simple Smile за мъжа същото+мезе  Mr. Green
например пилешки дробчета със задушени зеленчуци или пиле с ориз (последното го ям на едно ядене само ориза на другото само пилето) така хем вълкът сит, хем агнето цяло

Галя супер резултати, колкото повече ги чета, толкова повече се убеждавам че са невъзможни за мен Simple Smile  Hug
Скорпи, за прическата и аз съм така ама нямаше часове при фризиорката ми и ... си останах с рошава грива

Наумих си да се опитам да похапвам разделно, че нещо не ми се занимава с диети
Чао за сега

# 372
  • Мнения: 463
Здравейте. Днес мина изпита, не се получи май, ама ще видим като излязат резултатите.
Миранди, не съм ти пращала мерки, щото са си същите, ЗАСЕГА. За другата тема ще са намалели.

# 373

Общи условия

Активация на акаунт