докога се стерилизират шишетата?

  • 4 617
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Първият месец стерилизирах след всяко хранене.До 3-ти месец всеки ден по веднъж.
След 6 месец веднъж в седмицата.

# 76
  • Мнения: 34
Стерилизирах редовно месец и нещо, защото в началото се опитвах  да правя всичко по книжка. После ми писна и започнах на два-три дни, през останалото време миех хубаво с четка и вряла вода.

# 77
  • Мнения: 4 784
След като навърши 6м започнах да ги стерилизирам веднъж седмично. До преди това след всяко хранене.

# 78
  • Мнения: 781
За водата като направи 6 месеца спрях да стерилизирам, а за АМ още стерилизирам, но вече прескачам.

# 79
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Стерилизирам все още само шишетата от АМ, останалото само мия с топла вода и веро.
Ще продължавам да стерилизирам шишета докато пие АМ.
Peace

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Никога не съм стерилизирала.

 Peace
И аз така съм решила! Въздуха, който ще диша да не би да е стерилен  newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 1 423
Стерилизирах някъде до 6-тия месец  Peace

# 82
# 83
  • Мнения: 4 447
Никога не съм стерилизирала.

 Peace
И аз така съм решила! Въздуха, който ще диша да не би да е стерилен  newsm78

Именно, за това веднъж на 10 дни до 3м. е напълно достатъчно за серилизиране.  Peace

# 84
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Стерилизирах до 4-5 месец някъде. После започнах в седмицата веднъж, а сега и това не правя Naughty. Бях се зарекла да гладя и да стерилизирам до годинка, ама реших, че е абсолютна глупост.

# 85
  • Мнения: 1 367
Бях се зарекла да гладя и да стерилизирам до годинка, ама реших, че е абсолютна глупост.
Защо гладенето е глупост? newsm78

# 86
  • Мнения: 1 800
Ами аз стерилизирах докато пиеше адаптирано мляко от шише, но не помня точно, някъде около 1г6м.

# 87
  • Мнения: 1 006
До 6-тия месец стелиеизирах.След това нямаше смисъл,защото пъхаше всичко в устата си.

# 88
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Защо гладенето е глупост? newsm78
Гладенето, целящо стерилизация имах предвид. Сега гладя рядко, в случай, че някоя горна дрешка му е измачкана или лятото примерно ризка, панталонче...

# 89
  • София
  • Мнения: 15 222
Бях се зарекла да гладя и да стерилизирам до годинка, ама реших, че е абсолютна глупост.
Защо гладенето е глупост? newsm78

Оооо, аз гладих дълго и продължително дрешките и отвън, и отвътре. Така "трябвало". Сега гладя само отвън.  Laughing
Но не го намирам за глупост. Не харесвам неизгладени дрехи. Грознеят ми някак..

Общи условия

Активация на акаунт