Тупате ли персийски килими и губери ...

  • 2 654
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Нямам такива обзавеждания дома Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 15 465
Май тупвам само покривката да изпадат трохичките оставали от вечеря  Wink

А да, имам една съседка отгоре, най-редовно ми засипва главата с трохи.Като я питам защо не поглежда преди това дали има някой  , тя ми отговаря: Еее, какво от това , само трохички са!Иначе лоста за тупане е до нас и най-редовно рано-рано в събота и неделя  някой млати с тупалката.Нищо не тупам  мързел съм, а и нямам какво да тупам.И тупалка нямам.

# 17
  • Мнения: 25 610
Имам килими, но и прахосмукачка, все пак.  Mr. Green
Горките ми килимчета, не са тупани никога в този си живот. Което лееееко ме комплексираше в началото на брачния живот - другите жени какви работни мъже са си взели, надпреварват се кой повече и по-силно ще тупа събота и неделя, само моят дремеше пред телевизора!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 212
Имам килими, но и прахосмукачка, все пак.  Mr. Green
Според теорията на добрата домакиня прахосмукачката е вятър работа  Grinning Друго си е ръка да пипне и то в 6 ч. сутринтта в събота и неделя. #Cussing out

Смей се ти, смей се... много смешно .... пожелавам ти някой да ти тупа в 6 ч. сутринтта на главата да видим тогава колко ще ти е смешно  Twisted Evil

# 19
  • London, baby
  • Мнения: 800
Смей се ти, смей се... много смешно .... пожелавам ти някой да ти тупа в 6 ч. сутринтта на главата да видим тогава колко ще ти е смешно  Twisted Evil
[/quote]Тупали са ми, кърти ли са ми, прахосмучели са ми на главата, но в един момент когато видиш, че си безсилен те избива на смях Simple Smile Да живеят гадните съседи, защото без тях живота ни няма да е същият!!!

# 20
  • Мнения: 2 309
Не тупам килими,не слагам ролки...
Ина4е имам друг проблем...До спалнята,кьдето летувам има залепена тоалетна...сьседния апартамент.УсеЩам,4е ми пикат на главата и като пуснат водата,все едно ме премиват Close

Що не й кажеШ,викай полиция,пусни жалба,покани я на среЩа,но без ролки Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 353
  Луда работа е това.

# 22
  • Мнения: 3 537
Ами губери отдавна нямам,а персийския го махнах миналата година,само на ламинат сме.Та нямам какво да тупам. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 420
Нищо не тупам аз. Само мъжо ако не слуша от време на време  Twisted Evil

шегувам се де

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Не разполагам с чеиз от персийски килими, родопски одеала, губери, мильо-та и тем подобни  Mr. Green
Имаме един единствен килим и когато се наложи да се почиства, прибягваме до услугите на фирма за почистване. А одеялата ми са съвсем олекотени и няколко леки изтръсквания са досатъчни.

# 25
  • Мнения: 8 999
Като бях дете вкъщи имахме такива глезотии, но никога не сме ги тупали - прахосмукачка, пералня, винаги сме се справяли по цивилизован начин с подобен текстил. Майка ми беше много фин човек, с превъзходно възпитание и през ум не можеше да й мине да тупа каквото и да е с тупалка. Винаги се е възмущавала, ако някой съсед се разлумка на разсъмване на лоста в двора. Откакто имам свой дом, изхвърлих всякакви такива прахосъбирачки - нито китеници, нито губери, нито килими, нито родопски одеала търпя. Олекотени завивки и памучни шалтета, които се перат, друго нямам. Мъжът ми също е голям враг на домашнотъкани красоти. Баща ми пък, като видя от мен колко лесно се поддържа един дом, в който няма подобни красоти, също ги захвърли и при това ми е много благодарен.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Все едно за моята съседка иде реч.Тая жена, вече на преклонна възраст, не спира ежедневно да си тупа чергите.....

Даже съм й подвиквала от балкона, ама - никаква реакция.

# 27
  • Мнения: 1 250
Боре, аз каква съседка имам, твоята не може да й се опре на малкия пръст. Когато и да погледна навън тя все е на терасата и все тупа. Е, не знаех, че табуретките могат да се тупат, нито саксиите с изкуствени цветя, но и това видях. Луда жена. Сваля нещо от гърба си и бегом на терасата да го тупа, обувки, маратонки, найлонови торби, абе...лудница. По едно време взех да си мисля, че имат въшки.
На въпроса - не тупам. Нямам килими, губери, китеници...и да имах, пак не бих тупала.

# 28
  • Мнения: 3 268
Губери,персийски килими,тупане....ти ме върна в 70-те години,бе човек.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Срам! Какви домакини сте! Не тупали... Shocked
Всеки ден тупам. Всичко тупам! Но най-обичам да тупам ковьорчето с "Шильонския затворник".  Flutter
Първо го отковавам от стената, после го тупам (към 5'30 - 6 сутринта) и после пак го кова на стената. Бум! Бум! newsm75
П.П. Ламята Неспаска не обича да тупа. И затова завъди гъби (светещи и говорещи, както си спомняте). Така че тупайте!

Общи условия

Активация на акаунт