Германската Нова Медицина на д-р Хамер

  • 127 766
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 897
За страх не я е било страх точно, а може би по-точно ядосване заради отношението към него - скандали и караници. След като се разделиха има по-скоро облекчение, че тормоза свърши. Тормоз по-скоро психологически, не физически.
  bouquet

# 811
  • София
  • Мнения: 12 241
  Може ли и аз да се запиша да следя темичката? Признавам си че съм изчела засега само началото и края има интересни неща за мен, но като цяло все още не мога да смеля тази идея напълно и определено не съм убедена изцяло. Незнам на какво се дължи това, определено не вярвам сляпо в традиционната медицина, дори и в хомеопатията, но и това ми идва в повечко.
  Например основно наистина не мога да повярвам че рака може да премине от само себе си. Още имам спомени за това в какви мъки почина дядо ми от рак на костите, като по онова време не се прилагаше никакво лечение на болеста, освен към края обезболяващи и въпреки всичко изобщо не е настъпило подобрение.
  В момента и двете ми мадами са леко хремави и определено не мисля, че е от някакъв конфликт, а най-обикновенна лека пролетна настинка, заради променливото време и лекото облекло. Разбира се не правя нищо по въпроса, освен да бърша нослета и съм сигурна, че до няколко дни всичко ще си мине само. За вдигане на температура изведнъж без нищо, мога да повярвам, че се дължи на някакъв скрит конфликт, но просто не вярвам всичко да може да се обясни с ГНМ, както някои беше писал, не вярвам напълно на неща, който твърдят че могат да обяснят всичко.
  Определено обаче ми е интересна темата и се надявам като продължавам да я следя да успея да си изясня колкото се може повече от идеята  Simple Smile

# 812
  • Мнения: 2 761
4етох една книга за Ванга и там пи6е6е,4е тя е страдала години наред от рак на гърдата,без да се лекува.Малко преди да по4ине са я приели в болница и там лекарите установили,4е рака е калциран(не знам какво е това то4но).Запо4нали да я лекуват,не пи6е как и след няколко дни тя по4инала.Не се знае дали е било от ле4ението или просто и е до6ло времето,6тото тя си е знаела то4но кога 6те настепи този момент.

# 813
  • Мнения: 3 211
здравейте, изчетох цялата тема, разпечатах си доста неща, трудно ми е да осмисля материята, толкова различно, но логично е всичко.
имам въпрос, тъй като не видях разрешение на проблема за нощното напикаване: моята дъщеря беше много стресирана в яслата, много строго ги държаха, имаше едно дете, което я тормозеше, там й махнаха памперса на 1г.и пол., а според мен не беше готова за това. на 2год. вече беше и без нощен памперс до 3 годишна възраст, когато се премести в детска градина, където отношението беше съвсем друго, беше много по-спокойно детето и няколко месеца след това към 4 год.възраст започна да се напикава всяка вечер и оттогава е така. може ли напикаването да се появило като разрешение на конфликта й - ясла и това означава ли, че само ще премине и колко време ще преминава това Rolling Eyes

# 814
  • Мнения: 8 769
ПП  СьниЩата zа летене са приzнак zа определена констилация на конфликти,които предпаzват индивида от по тежки болести.Хамер го нарича "Щастлива комбинация".
Леле, аз изключително често сънувам подобни неща! Особено като бях по-млада, когато бях малка-сега осъзнавам множеството конфликти, които съм имала...и явно това по някакъв начин ме е предпазило... Thinking
Искам вече отчаяно да зная немски, за да чета нещата в оригинал...хъх, късмет....

Разбира се, че нова тема, когато има ще се закове. Амарена, съмняваш ли се? Wink Sunglasses

# 815
  • Мнения: 4 392
ПП  СьниЩата zа летене са приzнак zа определена констилация на конфликти,които предпаzват индивида от по тежки болести.Хамер го нарича "Щастлива комбинация".
Леле, аз изключително често сънувам подобни неща! Особено като бях по-млада, когато бях малка-сега осъзнавам множеството конфликти, които съм имала...и явно това по някакъв начин ме е предпазило... Thinking
Искам вече отчаяно да зная немски, за да чета нещата в оригинал...хъх, късмет....

Разбира се, че нова тема, когато има ще се закове. Амарена, съмняваш ли се? Wink Sunglasses
Хих, не, разбира се.. Grinning
И аз като малка много често сънувах , че летя.. и си мислех за смъртта. /Виждах себе си или най- близките си в ковчег #Crazy Crazy и страдах от тези видения, по- скоро мисли/ . Странното е, че насън, винаги , когато изпитвах страх от летенето, изведнъж някаква сила ме смъкваше рязко долу и се събуждах.  Впоследствие  започнах д аосъзнавам, че го правя съзнателно, знаех, че спя и си налагах да си събудя..

# 816
  • Мнения: 3 506
Aila, замислих се за моя дядо, който почина от рак на черния дроб, като до края не си знаеше диагнозата - лъжеха го, че има някакви проблеми със стомаха ли беше, та с червата ли (не помня вече) - но не го лекуваха за рак, той щеше да откаже и всички го знаеха. Всъщност, ако се зачетеш подробно, ще видиш, че не всички "раци" представляват разрешен конфликт, дори обратното. Повечето се получават и нарастват, докато конфликтът е активен. Тоест ако нашите дядовци не са си разрешили конфликта, то е нямало и как да се излекуват от рака, със или без лечение. Рака на костите мисля, че беше активен конфликт, свързан със самоуважението (или нещо такова), а фазата на излекуване (когато се реши конфликта) - левкемия.

За хремичката, какво да ти кажа... Аз лично не вярвам грам в настинката поради леко облекло, но и на мене това ми е най-мътната точка, даже цяла тема бях пуснала да си говорим по въпроса.

Доня, и аз така с немския, много езици съм захващала и мога да си ги възстановя на работно ниво за два-три месеца, само не и немски. В последната година така се ядосвам от това, че... Crazy

Странното е, че насън, винаги , когато изпитвах страх от летенето, изведнъж някаква сила ме смъкваше рязко долу и се събуждах.  Впоследствие  започнах д аосъзнавам, че го правя съзнателно, знаех, че спя и си налагах да си събудя..

И аз имах навремето много такива сънища. Само че мен не ме беше страх от летенето, а точно от силата, която ме смъкваше рязко надолу и предстоящото падане... Странното е, че и сега имам разни страхове, а отдавна не съм сънувала такива неща... Поредното нещо, което си записвам в списъка "Искам да прочета", ако някога науча немски........

Амарена, що не вземеш да ни спретнеш един on-line курс от два до три през нощта. Я колко сме мераклийки тук  Simple Smile

# 817
  • София
  • Мнения: 12 241
   Аз пък в протичане на носле от леко простудяване определено вярвам, но в повечето вируси и тн определено не  Simple Smile Точно затова казвам и че още тази теория ми е странна до известна степен. Някакси винаги си мисля за почти първобитните хора и определено там също е имало настинки и всякакви подобни болести. Мисля че лекуването с билки също е ок до известна степен, въпреки че тогава доста се е наблягало и на внушението, шамани и тн, което е до известна степен май свързано с разрешаване на конфликта. Тоест при тях винаги е било свързано лекуването на душата и тялото...
   Благодаря ти за обяснението за рака, но доколкото си спомням дядо, всички го уважаваха и именно проблем със самоуважението не ми се струва да е имал, но аз тогава бях много малка...
   Може ли да попитам плевмониите, разрешаване на какъв конфликт са?

# 818
  • Мнения: 660
   Например основно наистина не мога да повярвам че рака може да премине от само себе си. Още имам спомени за това в какви мъки почина дядо ми от рак на костите, като по онова време не се прилагаше никакво лечение на болеста, освен към края обезболяващи и въпреки всичко изобщо не е настъпило подобрение.
 

Aila, замислих се за моя дядо, който почина от рак на черния дроб, като до края не си знаеше диагнозата - лъжеха го, че има някакви проблеми със стомаха ли беше, та с червата ли (не помня вече) - но не го лекуваха за рак, той щеше да откаже и всички го знаеха. Всъщност, ако се зачетеш подробно, ще видиш, че не всички "раци" представляват разрешен конфликт, дори обратното. Повечето се получават и нарастват, докато конфликтът е активен. Тоест ако нашите дядовци не са си разрешили конфликта, то е нямало и как да се излекуват от рака, със или без лечение. Рака на костите мисля, че беше активен конфликт, свързан със самоуважението (или нещо такова), а фазата на излекуване (когато се реши конфликта) - левкемия.


В цитата, който не съм превела в предния си постинг, се казва, че ако в организма липсват бактериите, които са необходими за разрушаване на тумора, той (туморът) ще продължи да функционира, независимо от това, че конфликтът е намерил решение.
В таблиците за всяко заболяване е дадено и кой бактерий е необходим, за да го спре.

# 819
  • Мнения: 439
Здравей Айла,

радвам се да те засека тук, след като вече не пиша в августовския форум Laughing
Пневмонията се появява обикновено в оздравителната фаза на белодробния рак, който пък от своя страна се предизвиква най-често от възприета смъртна опасност. И тук идва трагиката на събитията, защото при много пациенти с рак на белия дроб се появава пневмония (вируси) или туберколоза (бактерии), което е ХУБАВ ЗНАК, но традиционната медицина се опитва да острани по познатия начин с антибиотици, смятайки че помага на пациента... И при татко се изрази цялата симптоматика, както го е описал Хамер, само че тогава не бях още толкова навътре в нещата, нямах необходимото време да му обясня всичко това и да го накарам да повярва!
Айла, чети и питай хората тук, които са вече много навътре в материята, няма нужда от толкова много разум, защото човешките инстинкти са достатъчно силни, за да ни накарат да повярваме в тази теория! Защото тя не прави нищо друго освен да възпроизведе човешката ни природа от вътре навън, нещо, което в хода на цивилизацията и социализацията все по-рядко успяваме сами да направим, защото отдавна сме спряли да се вслушваме в собствените си инстинкти.
 

# 820
  • Мнения: 4 150
Цитат
В цитата, който не съм превела в предния си постинг, се казва, че ако в организма липсват бактериите, които са необходими за разрушаване на тумора, той (туморът) ще продължи да функционира, независимо от това, че конфликтът е намерил решение.
Това не е сьвсем така.По скоро е иzключение zа някои тежки случаи,които дори не правят и 1%.
При липса на бактериите туморьт в 99% от случаите се капсулова и не пречи.Но остава нераzграден.Което не оzначава,че Ще ни
умори.При реШение на конфликта спира и натрупването на маса.Ако имаме 1 месец конфликт,после Ще имаме около 1 месец растеж на тумор (напр само),после Ще спре сам.


Цитат
туморът) ще продължи да функционира
Какво zначи един тумор да функционира? Присьствието му ли?

ПОвечето хора имаме всички бактерии.Обикновено според конфликтите на дадена област сме обкрьжени и с необходимите бактерии.

Органиzма се лекува сам.Никакви билки и тн не лекуват.Те само могат да облекчат симптоматиката.НиЩо друго.
Не е нужно да се вярва в ГНМ.Може лесно да се докаже и да се види.

# 821
  • Мнения: 8 769
Тъкмо пусках цитат на Кристиян от малко по-горе на същата страница, и той ме е изпреварил.
Хора, съветвам ви да четете по-внимателно Grinning  bouquet

# 822
  • Мнения: 2 761
Никакви билки и тн не лекуват.Те само могат да облекчат симптоматиката.НиЩо друго.

Един вид съзнанието ти,4е прави6 не6то ти помага,така ли?


 Доня ,темата е доста голяма и дори за 4овек,който я 4ете, не6тата се забравят,особено за болести,като не го засягат.

# 823
  • у дома
  • Мнения: 708
Простете че пиша за нещо по тривиално тук, но не виждам по-подходяща тема...

Върнаха ни днес от градината - сестрата обяви детето с конюнктивит  newsm78 че му било зачервено оченцето, да сме го водели на доктор и щяло да зарази цялата група.
Нямам идея какво е това конюнктивит и не помня да съм боледувала някога от такова.  newsm78
Убедена съм, че ще му мине на детето, още повече че днес е в пъти по-добре от вчера зачервеното оченце. Просто правя промивки с минерална вода.

Как сега да им обяснявам, че според мен няма нужда от допълнителни лекарства и че не вярвам да зарази някого и че организмът сам си върши работата  newsm78

В случая просто се подчиних на системата - ще го водя на доктор, ще купувам лекарствата и ще лъжа че ги ползвам и като се оправи ще взема бележка, че вече е излекувано и не е 'заразно'.

Ще се радвам да споделите как процедирате в подобни ситуации след като вече сте запознати с ГНМ...

# 824
  • Мнения: 4 150
Някьде по надолу бяхме обсьждали zа конюнктивита...
Дльжнили сте да купувате лекарствата?


Цитат
Един вид съзнанието ти,4е прави6 не6то ти помага,така ли?
НЕ.Ведньж включила ли се е "програма zа реставрация" не можеШ да я контролираШ."Подсьzнателно" става,zаложено е биологично,генетично и както там искаШ...Както диШането и биенето на сьрцето ти.

Общи условия

Активация на акаунт