Германската Нова Медицина на д-р Хамер

  • 127 656
  • 884
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 761
Колкото до бюста - действай, че иначе може да заформиш някой конфликт и да избие кой знае къде Simple Smile

Ами...малко гири4ки,гимнастика за бюст и плуване.Никакви операции.

# 841
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Мога да ви пратя линк към описанието на др. Хамер с абсолютно точни подробности как протече последната фаза от раковото заболяване на татко. Как е можел да го знае, ако не е прав????? Това напълно ме убеди в правотата на ГНМ!!!!
Пусни линк моля те!

Намерих една статия за Хамер в списание TheScientificWorldJOURNAL .Ето я : http://cgi.thescientificworld.co.uk/cgi-bin/processHtml.pl?Id=20 … ormat=Dreamweaver

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 14:59 от Milena

# 842
  • Мнения: 8 769
Ами...малко гири4ки,гимнастика за бюст и плуване.Никакви операции.
По колко часа дневно, за да станат такива каквито бяха преди да родя? Wink
Иначе по принцип си права за спорта, но ще трябва да спра да работя Flutter

# 843
  • Мнения: 598
Цитат
Това означава ли, че една майка с хепатит С, може спокойно да кърми детето си без да се притеснява, че чрез кърмата може да предаде хепатита(щом не е вирус, няма заразяване)?

Случайно намерих тази статия, според която "Почти 5 процента от бебетата, родени от майки с хроничен вирус на хепатит С (HCV) се заразяват. Как и кога се получава тази инфекция не се знае. Но група изследователи наскоро са изключили кърменето като начин на предаване на инфекцията, окуражавайки майки, инфектирани с хепатит С, да кърмят бебетата си."

# 844
  • Мнения: 2 652
Гледахте ли Кременски при Цветанка Ризова? За генетичните болести и за изследванията на човешкия генотип.

# 845
  • Мнения: 415
Всяко температурно сьстояние е сьстояние на реШен конфликт.

Christian, искам да те попитам за какъв конфликт говори ниската телесна температура- под 35,5 С?

# 846
  • Мнения: 4 150
Цитат
искам да те попитам за какъв конфликт говори ниската телесна температура- под 35,5 С
?
Не zная.Знам,че има хора,които я поддьржат като нормална телесна Т.
Ще погледна и ако намеря неЩо Ще пиШа.

# 847
  • Мнения: 19 296
Christian, можеш ли да ми кажеш къде да прочета какво казва ГНМ за сънищата. От много време сънувам все едно и също и ми е много неприятно.

# 848
  • Мнения: 4 150
Не сьм среЩал описания zа сьниЩата.ИмаШе само zа една комбинация от конфликти,които имат "симптоматика" сьниЩа с летене.
Ако сьнуваШ едно и сьЩо неЩо,zначи около него имаШ конфликт.

# 849
  • Мнения: 753
Гледахте ли Кременски при Цветанка Ризова? За генетичните болести и за изследванията на човешкия генотип.

Гледах го и честно да си кажа много се озадачих-"човек е роден за да създаде и отгледа потомство и с това се изчерпва ролята му на земята"-идеята му беше,че на човек генетично му е отредено да живее до към 50-60 години,а това че някои доживяват до 80-90 или повече е едва ли не заслуга изцяло на медицината Shocked Shocked ShockedСъвсем ме разби този човек!Той май не е чувал за столетниците в Родопите,Тибет и т.н. ,които не са виждали доктор през живота си...И още нещо -как генното инженерство е шанс за по-добър живот за човечеството,нямам думи просто...

# 850
  • Мнения: 2 761
Ами то генното инжинерство направо 6те измести ролята на 4овека да създава потомство.
Ей този папардак 6те създава ДНК-балкански 4ип.На вси4кото отгоре пи6ел и по форумите.Трябва да се издири къде и да го  #2gunfire

# 851
  • Мнения: 4 392
Ами то генното инжинерство направо 6те измести ролята на 4овека да създава потомство.
Ей този папардак 6те създава ДНК-балкански 4ип.На вси4кото отгоре пи6ел и по форумите.Трябва да се издири къде и да го  #2gunfire

"Папардак" Joy
По-скоро предател или глупак или и двете. Лошото е, че дори да откажеш ДНК- материал, могат да  го извлекат без твоето съгласие. Чисто теоретично и не толкова хипотетично. Twisted Evil

# 852
  • Мнения: 3 506
Кременски пише в Бъдещи и настоящи майки на dir.bg. Има закована тема. Може и в зачатие.орг да пише, не съм гледала наскоро...

# 853
  • Мнения: 4 392
Относно сънищата: сетих се, че имам един наръчник за символите и има описания, как да се тълкуват някои сънища, но не знам, доколко може да му се вярва.
За летенето пише, че им амного тълкувания, но са са дадени само две от тях / на Фройд и ма Юнг/, затова и не им вярвам особено Confused.
Фройд вижда в това символ на оргазма/ типично по фройдистки/, а Юнг- желание да решиш някои проблеми и да преодолееш някакви препятствия.

Мария, благодаря.   bouquet Относно горния ти постинг/ все забравям да ти отговоря Embarassed/ : Не си мислете, че цял ден седя и чета ГНМ. Въобще не съм веща в материята/ все пак не съм лекар/, затова и не се обаждам. Просто съм един предавател. Laughing

# 854
  • Мнения: 3 506
Амарена, в момента имам други грижи и не се сещам кой точно постинг имаш предвид. Ама ако е един, дето те бъзиках да ни спретнеш нощен on-line курс - имах предвид курс по немски, не по ГНМ. Пък после с дружни усилия ще четем ГНМ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт