Секс - до кога?

  • 2 396
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 258
С първата бременност - до последно  Blush (преносих с 5 дни).
Сега нещо обаче много ни пречи корема, а и нещо ни е страх за бебо (шантава работа, при положение, че с първата не сме имали никакви проблеми).

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Докото ти е хубаво  Peace
Ако няма изрична забрана на доки де  Simple Smile
Докато се чувстваш добре. Ако няма проблем разбира се!  Hug
newsm10 newsm53 smile3534

# 47
а някой да е наясно дали може да се ползва вибратор? Embarassed Embarassed EmbarassedНали има и самотни майки все пак ,а хормоните са страшно повишени?така че просто питам Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 677
Докато имаш желание, изпитваш удоволствие и няма медицински противопоказания.

# 49
  • Мнения: 195
Бе и ние си го правихме до последно и като че ли това ми улесни раждането. А също и многото ходене пеш, но това е друга тема.  Laughing

# 50
  • Мнения: 344
Последния път когато правих секс докато бях бременна беше в началото на 9 месец.Тогава трябва да е много внимателно.Наистина по този начин може да се предизвика по-ранно раждане.Някои майки които са преносили правят секс с надеждата да родят по-бързо.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Докато тръгнеш към родилното   Laughing /ако няма забрана от гинеколога, естествено/

# 52
  • София
  • Мнения: 17 592
Ако не ти забрани доктора и не го е страх татито - до последно може.

# 53
  • Мнения: 724
Докато се чувстваш добре и имаш желание за това.

# 54
  • Мнения: 102
а някой да е наясно дали може да се ползва вибратор? Embarassed Embarassed EmbarassedНали има и самотни майки все пак ,а хормоните са страшно повишени?така че просто питам Embarassed
Тоя пък.....

# 55
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Докато се чувстваш добре, по-принцип. Ако не си проблемна няма никакъв проблем да си правиш секс до края, дори помага по-лесно да се роди. Успех и леко раждане!
Peace Тъй си е  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 90
Ние правихме до началото на деветия-после вече много ми тежеше коремчето:lol:

Общи условия

Активация на акаунт