Отговори
# 75
  • Мнения: 99
Хекси много се радвам че си гушкала Алекс макар и за малко. Дано скоро ти го дадат и да си гоо заведеш вкъщи. Другия път да го нацелуваш от нас:)
А за размерите, аз не съм се шашнала, каквото се роди, такова. е някои от дрешките може и да не му станат, но нищо.
Хекси ти трябва ли сега да ходиш  при нашата любима лекарка или вече не трябва да я виждаш след раждането?

Sungirlaug дано съм ти  била полезна и да си намериш каквото ти трябва от магазина:)

Анири ти кой размер нощница си взе?

# 76
  • Мнения: 194
Лека и спокойна нощ момичета!!!Дано утре има още много хубави "бебе"новини!!!  Praynig  Hug   bouquet сладки сънища!!!

# 77
  • Мнения: 116
 Hug  на всички  Hug

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТИК-ТАК   bouquet  bouquet  bouquet ДА Я РАДВА И ДА Й НОСИ ЩАСТИЕ МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ  smile3525

Еййййййй тоя форум цял ден не щя да се отвори.........  smile3511 Тъкмо си мислех че проблема е в моя нет иии  hit

Момичета Бабаитка още ли не се е похвалила  newsm78 Аз чаках да е първа днес с новинката, а тя Тик-так я превари  Joy

Камелия, от къде си купи стерилизатора и за колко парички? Може и на лични да пишеш, както и дали си го пробвала с други шишета, че и аз съм в чуденка да купувам ли такова животно, ще го ползвам ли въобще ???????

Хекси шишетата на Авент от малките ли се събират в стерилизатора, или и големите стават?

# 78
  • София
  • Мнения: 6 259
Катрин, мерсаж за инфото за магазина. И аз ще гледам да го посетя, щом има и сутиени за кърмачки (имам един, но ми се ще още един по-големичък да взема за първите седмици).

Мами и мен ме почнаха болежките, от няколко часа ме боли ниско долу като пред цикъл, взех но-шпа, ама няма особен ефект. Не че боли толкова, де, по-скоро ми е некомфортно, но имам едно наум, че с Емко така ми започнаха болките. Ноооо рано му е още на бебо, да минат още поне 2 седмици. Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 229
Хекси ти трябва ли сега да ходиш  при нашата любима лекарка или вече не трябва да я виждаш след раждането?
За трябване, не трябва. Доколкото разбрах, след раждането един месец се водиш пациент на родилното отделение и лекарите, където си раждала. Ето, днес ходих на спешен преглед там. А после вече ще си ходя на частно при един лекар, който е леко по-циничен, отколкото ми харесва, но поне е професионалист и върши работа. А и нали се оказа, че при него на частно платените изследвания са даже по-евтини, отколкото при нашата любимка!
Между другото, Полимед сега се местят в нова база и може да започна да ходя пак там, но при Праматаров. Много хубаво впечатление ми направи в единствения път, когато ме е преглеждал.

# 80
  • Мнения: 174
Моми4ета, някой от вас писал ли е Родилен план? (това в Бг практикува ли се изобщо?)

Аз сега мъдря моя и ме е страх да не изпусна нещо важно...  newsm78 та ако някой има опит...помагайте моля...

# 81
  • Мнения: 229
Нани, прости ни невежеството, ама какво е туй чудо родилен план??  #Crazy newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 6 259
Май никой не те пита за такова нещо в БГ, поне не съм чувала някой доктор да се съобразява.

# 83
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Да се включа в отбора на невежите "Що е то родилен план"? Embarassed Embarassed Embarassed

# 84
  • София
  • Мнения: 320
Включвам се и аз в новата тема, докато се наканя, но като съм по цял ден с малкия просто не ми е възможно да влизам особено често.
И аз да кажа за размерите, че и на мен с първото ми казваха, че ще е супер голямо, 100% над 4 кг, а той се роди 3450 гр. Така че сега каквото и да казват, аз много не им вярвам.
Мисля и аз още утре да посетя този магазин на Македония след училището на 9 месеца.
Ох, че съм заспа направо...  ooooh! Забравих да честитя бебенцето на tic-tac. Да е живо, здраво и много да слушка.

# 85
  • Мнения: 174
Ами по тез географски ширини отиваш в болницата с цял ферман с желания... от каква музика искаш и дали да ти е затъмнена стаята...кой да е до теб (и в кой момент да го/я изгонят ако предпо4иташ), какъв мониторинг искаш за бебето (подвижен или стационарен сензор)...искам/ не искам епидурална...категори4но не искам епизиотомия освен ако дребното не е в дистрес...кога да ти го дадат (веднага или изкъпано)...да му дават ли АМ или биберон...при теб ли да спи... такива неща.

Естествено ако положението се заку4и, и тук те режат без да се обясняват, но ако нещата са горе долу ок се мъ4ат да ти улеснят живота доколкото могат...

# 86
  • Мнения: 319
Честита радост на Тик-Так  bouquet

# 87
  • Мнения: 17
Беринче, честита ти къща на разположение без гости- ура, ура.
Хекси, супер е, че си гушнала бебока. Аз сигурно и нямаше да се сдържа да го нацелувам.
Гледам за стерилизаторите си говорите- ние купихме парен на Чико за 60 лв. Събира 6 шишета всякакъв размер и е супер. Вече го пробвах- готов е за 15 мин. И се изключва автоматично. Не че е евтин, но за парен друг на тези пари не съм виждала. А и няма деления за шишетата, така че всички би трябвало да се събират.
Нани Ог, ткива екстри не вярвам да ги предлагат в някоя държавна болница. Аз където ще раждам – въобще не практикуват даже епидурална упойка. Най- близо на 150 км. Оттук. Така че не се мъча с такива планове, а би ми се искало.
Момичета, какво стана с тази наша Бабаитка? Май нямаме никакви вести? Дано поне утре се реши да драсне 1 смс да не я мислим дали е ОК. Дано.
Лека нощ и целувки от мен.

# 88
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета извинявайте за нахлуването във вашата тема!
Имам познати тук та надничам  Embarassed Embarassed
Да са живи и здрави всички бебета и да донесат много щастие на всички които ги чакат с любов и нетърпение!  bouquet  bouquet
На мамите 2в1 пожелавам леко и безпроблемно раждане и бързо възстановяване!

Ани - Бани е добре, но притеснена. От АМ Влади има запек. Днес е плакъл от коремче милия. Аничка го е разнасяла повече от 3 часа, за да се успокои. Имат и проблеми с кърменето. Нали 2 дни е бил на АМ и хранен с шише с огромна дупка(такава е практиката тук. Няма такова животно - родилен план!!Ех колко хубаво звучи...родилен план, никой не те пита тук за нищо #Cussing out #Cussing out)
Влади има и малко по - тежка жълтеничка и това още повече затруднява кърменето.
Иначе Ани е добре. Уморена, но щастлива!
Липсвате и! Мечтае да иде у дома и да влезе в крак с ритъма на живот с малкия - голям човек!

# 89
  • Мнения: 690
Nanny Ogg, за показателите - само това ми пише... Кой ги знае нашите доктори какво си съкращават  newsm78
За родилен план - в България не се практикува  Naughty Аз лично съм питала в едно от големите АГ-та, те не знаеха какво представлява  newsm78 Какъв родилен план - те гледат да ни изритат колкото се може по-бързо  Mr. Green
Mimito, поздрави и целувки на  Ани Бърборани и на Влади  Hug Вдъхни й кураж и от нас - всяко начало е трудно, но тя ще се справи  Hug Дано ги изпишат по-бързо, за да се климатизират вкъщи  Hug
Хекси,  дано малкия Алекс да си е вкъщи  по-скоро, че да се поуспокоиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт