А съобразявате ли се с вкуса на децата си?

  • 2 374
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 404
Съобразявам се,преди време бях чела един пост на Сакри по темата-беше много убедителен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 29
Мама belinda ,мисля че сте постъпили правилно,аз също се съобразявам с детето,особено за обувки,ами представи си че не са му били удобни например,мисля че не бива да се налагаме,макар и малки и те си имат право на мнение я Wink.ама и твоя сладур какви само приказки казва Joy,като голям човек...пу пу да ти е жив и здрав  и много да те радва Hug

# 47
# 48
  • Мнения: 60
Жорко, не е претенциозен. Показвам му нещо и той се съгласява.
Питам го, за да му подскажа, че и той има право на мнение, но без резултат.
newsm78 Дали е нормално?!?!

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Показвай му две неща и го карай да си избере.

# 50
  • Мнения: 2 784
Калина има една оранжева рокля, дето, ако я оставиш, само нея ще носи. Поокъся и малко, ама все нея иска. Понякога се налагам, ако видя, че нещо не е според сезона или няма да е удобно за даден повод. Но по-често я оставям сама да избира. Обувки купувам само с нея, там се налага, вика не, тръшка се, но дрехи купувам без нея. От известно време настоява да носи чанта на разходките, слага вътре "шапито" и "пачо"(прасчо е любимата играчка за разходки) и поемаме, нищо, че носи чантата само първите 10 метра. Rolling Eyes Mr. Green

# 51
  • Мнения: 315
Аз се съобразявам все пак детето ще ги носи и важното е и на него да му харесват

# 52
  • Мнения: 503
Показвай му две неща и го карай да си избере.
А аз правя така, за да стесня кръга от желания. Grinning

# 53
  • Мнения: 1 464
избирам дрехи без нея,ако не иска да ги носи се съобразявам Peace

# 54
  • Мнения: 250
Да аз се съобразявам с вкуса на Габи .Още от малък оценявах неговото мнение независимо за какво става дума-за него или за някой друг. Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Показвай му две неща и го карай да си избере.
А аз правя така, за да стесня кръга от желания. Grinning
Така е и с наказанията, предложи му надетет ода си избере от кое да го лишиш и все ще е правилно.

За дрехите - никакви претенции. Радва се на нова дрешка.

А за храната, големият например никак не обича картофи, в никаква форма, не го карам да яде. От време на време проверявам дали не е променил вкуса си и на въпрос: "Искаш ли картофки?", често отговаря:"Не, благодаря!". hahaha

Общи условия

Активация на акаунт