Скоро АВГУСТ ще отмине, нека всяка мама гушне свойто пиле!

  • 11 837
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 70
Голяма молба:Донесоха ни капки "Лефакс" от германия, обаче цялото упътване е на немски. С риск да стана досадна някои знае е ли каква е дозировката и кога се дават. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ защото ще откача от тези колки.

# 256
  • Мнения: 564
Здравейте момичета  Hug
Аз се загубих, защото си мислех, че са ми спрели нета, тъй като не съм го платила, а се оказа, че имало малка повреда точно за 5 часа...а аз въобще не съм си пускала компа... Blush Много ми стана смешно...
Ние с бебко сме много добре, почнаха ни колики, но за сега нищо кооой знае колко страшно..
Поздравявам всички вас и малките човеченца   bouquet

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета имам спешен въпрос към майките на момченца.абе чурчето на Иван има много малка дупчица имам чувството че не трябва да е така вие правите ли нещо с него че аз не съм го забелвала да не би аз да съм виновна.

# 258
  • Мнения: 4 546
Мира, не знам колко голяма трябва да е дупчицата. по принцип забелването се препоръчва след първия месец, така че едва ли е нещо от незабелване.

# 259
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
прати ми листовката да ти я преведа.
мира и ние сме така,и аз се 4удя,даже дуп4ица не виждам,но в сряда ще питам
хери браво на юнака,и аз нямам търпение да го претеглим нашия,ама бая е порасъл като го гледам.
аз в най голямата жега ще ходя да плащам нета и да взимам детето на кумовете.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е благодаря ви че аз със баткото нищо не правих ама съм забравила.сега се опитвах нещо да направя но само му се зачерви мястото и спирам че да не направя някоя по голяма беля.
Марианка я виж какъв хубав вятър е вънка може да не е много топло.А ти немския от къде го знаеш да не си завършила немската.

# 261
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
мира немската и после немска филология,даже съм госпожа по немски.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
мира немската и после немска филология,даже съм госпожа по немски.
E значи позначвай моята майка Томова по физическо,не че много държа някой да я познава де ама съм писала за нея и ако я познаваш няма да повярваш че е такъв човек нали?

# 263
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
ами познавам я .старшна пи4ка беше.любимата ми у4ителка.ама защо така се държи с теб,тя на вси4ки ни беше като майка.много яоби4ахмеи страдахме когато последните години ни беше онова 4удовище ганев.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ами познавам я .старшна пи4ка беше.любимата ми у4ителка.ама защо така се държи с теб,тя на вси4ки ни беше като майка.много яоби4ахмеи страдахме когато последните години ни беше онова 4удовище ганев.
А на видя ли скрита лимонка на всички беше приятел само на мен не.

# 265
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
не се коси,нали си имаш добър мъж и свекърва.майка ти най много губи.а щях да забравя 4естита годишнина!пожелавам ви безкрайна любов и разбирателство!

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря Мариянка   bouquet
Енти недей мила да прявиш всеки път нови 100мл не е нужно,аз примерно го държа 2 дена ако не го изпие правя нов.
Херка за Пентаксима аз имам един аптекър тука много точен пич ще го питам дали има проблм с доставките защото наистина 180 лв са си доста.
Аз да се оплача нашта тъпа счетоводителка чак сега мие занесла болничния който и дадох на 10.07 и аз чакам пари ама няма и сега чак септември който иска.

# 267
  • Мнения: 70
marianamama къде да ти я изпратя или по точно как мога да я снимам , но къде да я пусна?

# 268
  • София
  • Мнения: 430
Мира: благодаря !   bouquet

И да искам съвет от вас, нашата педи още не е казала да давам вит. Д. А следващата консултация е чак на 13. септември, той тогава ще е на 35 дни, няма ли да е късно ?

# 269
  • Мнения: 998
loni_0902 , все ведно говориш за моята Калина, и нея сякаш я боде нещо в леглото и изобщо не обича да спи там. Взела съм един шезлонг и като я сложа в него няма проблем. Друго, което много мрази е да е завита или с чорапи, докато не ги изрита не мирясва  Laughing

Гита, само за тази на Нивеа се сещам. Иначе може някоя обикновенна, не специално бебешка.

Enti, мисля че няма да има проблем за няколко дни. Аз съм ги купила, но още не съм давала, че все забравям сутрин  Embarassed. А пък има майки, които изобщо не дават, така че няма страшно.

П.С. ние от утре ли трябва да се местим в родени 2007

Общи условия

Активация на акаунт