Фотография и мааааалко Фотошоп 15

  • 17 428
  • 603
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 909
Джеми!
днес е 15 септември. как очакваш да се държим, освен като гимназистки на 15 септ? ?

освен това аз не съм жененна Simple Smile Simple Smile
описанието съвпада с идеала ми за мъж. и това му го кажи Simple Smile
Калинке, да ти дам ли мейла на Романо?  Mr. Green Ама като мине сесията, нека първо се състои. Може Романо да ми благодари после  Heart Eyes
Мен ако питаш, изчакай да видим как изглежда и Доминик (второто момче) - помолих го да ми прати своя снимка, за да си направя асоциации някакви.  Joy
Вие събирайте идеи за диптихи там... каквото се сетите.
Аз днес си мислих, че би било интересно да ги снимам двамата заедно. Нещо ми се върти в главата черно поло, черен фон и яко цигарен дим.  Mr. Green
Този Романо със сигурност би бил интересен така. Обаче това по-натам, ако се стигне дотам, де Simple Smile
Доминик иска с различни и интересни фонове да го снимам, сега трябва да си спретна един списък с места и да направя маршрута  newsm78 Joy

# 541
  • Мнения: 2 109
ммм.. и какви романтични имена само... романоо... доминик.... мммммм

да бе... с поло... ушанки няма ли да им сложиш?!?!????
и това ми било приятелка.

ако се чудиш как, рали беше ходила на един курс и беше снимала едни неща.... Mr. Green Joy hahaha

сори за спама.
венци преди малко ме пита на какво толкова се хиля, като за някви тъпи снимки си говорим там....

# 542
  • Мнения: 2 961
ммм.. и какви романтични имена само... романоо... доминик.... мммммм

да бе... с поло... ушанки няма ли да им сложиш?!?!????
и това ми било приятелка.


 Joy Joy Joy
Калина направо ме разсипа  Mr. Green Опасна си Simple Smile)))

# 543
  • Мнения: 2 109
амбър:  smile3521

# 544
  • Мнения: 1 630
И аз не съм омъжена  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз не съм  Mr. Green
И също ми харесва 

Давай го насам
Така или иначе стои на гарата, да вземе да се поразходи  Joy

# 545
  • Мнения: 1 639
муахаха  Twisted Evil
 Всичко ще си кажете вие!  Mr. Green

Джем , идеята на Калина е страхотна.  Simple Smile

# 546
  • Мнения: 4 915
Горска фея, фотоапарата мога да го ползвам за упражняване на композиции и впоследствие подобряване на Фотошопски умения.  Laughing Това е моят фотоапарат, след вчерашния ден се убедих в това.  Tired Благодаря ти.

Сори за спама, продължавайте в оня 15-то септемврийски дух.  Mr. Green

# 547
  • Мнения: 1 909
ммм.. и какви романтични имена само... романоо... доминик.... мммммм

да бе... с поло... ушанки няма ли да им сложиш?!?!????
и това ми било приятелка.

ако се чудиш как, рали беше ходила на един курс и беше снимала едни неща.... Mr. Green Joy hahaha

сори за спама.
венци преди малко ме пита на какво толкова се хиля, като за някви тъпи снимки си говорим там....
Помня аз на Рали снимката Simple Smile Ма Калинке, ние по улиците ще ги правим тия снимки, да не искаш да ни опандизят заради едната му голотия? Сега сигурно и само по белезници си го представяш  hahaha
Като направя студио, ще дойдеш да си го снимаш както ти позволи Simple Smile  Mr. Green
Ох, горкият, ако знае какво го чака  Whistling hahaha

Free Soul , ти вече го имаш този апарат, така ли?

# 548
# 549
  • Мнения: 1 258
Джеми нали няма да пропуснеш да му споменеш за добрата стара amber  Wink Кажи на приятелчето му че мога да им спретна един диптих  Joy

Амбър, Joy

Джем,ами тооо...,и аз не съм омъжена.Има много секси поглед момчето.Ноооо,пуши лошо.И това му кажи.
А на този Доминик за какво му е да го снимаш напред-назад,по разни места.Казал ли ти е?
Да се пазиш!

Да ви питам как в flickr да си добавям някъде любими автори,които искам да следя?Знае ли някой?Джем?

# 550
  • Мнения: 1 909
Джеми нали няма да пропуснеш да му споменеш за добрата стара amber  Wink Кажи на приятелчето му че мога да им спретна един диптих  Joy

Амбър, Joy

Джем,ами тооо...,и аз не съм омъжена.Има много секси поглед момчето.Ноооо,пуши лошо.И това му кажи.
А на този Доминик за какво му е да го снимаш напред-назад,по разни места.Казал ли ти е?
Да се пазиш!

Да ви питам как в flickr да си добавям някъде любими автори,които искам да следя?Знае ли някой?Джем?
Нищо не е уговорено още, не ми е писал. Аз си мислех да го снимам някъде из града, къде другаде?  newsm78 У тях няма да ида, в нас няма да го доведа - в града има хиляди места, може в някой бар... където иска Simple Smile
Иначе задължително ще го влача на езерото, на гарата, пред разни цветни къщи - нали иска разнообразни фонове Simple Smile

Във Фликр отиваш на ника на човека, оттам на   Profile , add ... as a contact и избираш от падащото меню дали е само контакт, приятел или член на семейството.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 13:09 от geminarius

# 551
  • Мнения: 1 258
Ясно,мислех,че контактите са за по-близки. hahaha

# 552
  • Мнения: 2 109
hahaa... а според калоян контактите се продават в магазина за играчки.

вижте кво, снимки така или иначе не пускам, ми поне да оспамвам от време на време, виж колко весело се получава.

Джем, елате у нас бе Simple Smile

# 553
  • Мнения: 1 909
Какво ще кажеш за този тук :



Sony DSC-W1 Cyber-shot Digitalkamera (5,1 Megapixel)

към него има :
Lowepro-чанта, много добра изработка, подплатена, със специално отделение за батерии или карти
4 карти : 256 MB (Magic Gate), 128 MB, 64 MB (Magic Gate), 32 MB = общо 480 MB.

Abmessungen (BxHxT) (mm): 91 x 60 x 33  (ширина, височина, дълбочина)
Auflösung [pixel]: 123000
Maximale Auflösung: 2592 x 1944
Aufnahmedistanz: Makro: 6 cm - 50 cm;Normal: 50 cm - unendlich
Aufzeichnung: EXIF 2.2;JPEG
Batterie: 4 x AA NiMH Batterien
Belichtungsmessung: TTL
Belichtungszeit (Sek): 30 - 1/2000
Bildschirm: TFT-LCD
Bildschirmdiagonale (Zoll): 2.5
Bildwandler (Chip): 1/1.8'' CCD
Brennweite (mm): 38 - 114
Eingebauter Blitz: Ja
Ledertasche: Ja
Speicherkarten-Einschub: Memory Stick;Memory Stick PRO
Filmempfindlichkeit (ISO): 100;200;400
Funktionen: Aus;Auto;Langzeitsynchronisation;Rote Augen
Gewicht (kg): 250
Histogramm: Ja
Kameratyp: Sucherkamera
Megapixel: 5.1 Mio.
Autofokus: Manuell
Selbstauslöser: 10 Sek
Serienaufnahmen: Ja
Sucher: Optisch
USB: USB 2.0

Мой е, опитах да го продам в eBay, но не се продаде на цената, която исках.
Подарявам ти го, ако го харесаш. Simple Smile

Trislon в какъв смисъл "за по-близки"?

Калинке, какво ще го правиш, ако ти го доведа?  Party
Сладурана  Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 1 258
Trislon в какъв смисъл "за по-близки"?

Ми ей такива като нас тука  Wink,дето са си казали поне две-три приказки.
А там аз искам да си слагам разни автори,дето никога нищо може да не им кажа,само да им следя снимките от време на време.
А какво количество групи има,може да полудееш.Още ми се струва,че не знам всичко интересно,дето може да се знае за там.Споделяйте разни хитринки и новинки.

Калина,ти па у вас.На това му се вика photo session и се прави поне сред природата.

Общи условия

Активация на акаунт