Фотография и мааааалко Фотошоп 15

  • 17 423
  • 603
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 909
джем, изпрати муна негонимката, а на мен пича.

Много готин и супер си го направила? Имаш ли още?
Ми аз му я изпратих още същия ден, той много се е харесал.  Joy bowuu
Пича го имам на още две пози, но зад него минават хора и не вършат. Тази е първата и най-добрата. Това е на гарата и тогава просто бъкаше от народ.
Надявам се да мога пак да го снимам, имам много идеи за двамата приятели заедно - ако се навият, де. И зависи как изглежда второто момче.
Помолих го да ми изпрати своя снимка, за да се подготвя с идеи. Така по мейла звучи много оптимистично и отворен към идеите ми, да видим кога ще го направим.  Mr. Green

Миме, дай снимки, да гледаме де  Hug

# 526
  • Мнения: 1 117
geminarius , много е изразителен пича. ама и снимката ти е супер - има момент, настроение, пък като разбрах, че е правена на грарата - още повече ми хареса.
Trislon   снимките на дъщеря ти са страхотни отново. абе моделът си е страхотен. и капките и те

# 527
  • Мнения: 2 109
джем, изпрати муна негонимката, а на мен пича.

Много готин и супер си го направила? Имаш ли още?
Ми аз му я изпратих още същия ден, той много се е харесал.  Joy bowuu


джеми, ама и аз много го харесах

# 528
  • Мнения: 6 472
Да бе какво съвпадение и аз го харесах Joy Joy Joy

# 529
  • Мнения: 2 109
Да бе какво съвпадение и аз го харесах Joy Joy Joy

винаги съм била уверена в перфектния ти вкус и вроден усет за красивото Wink

# 530
  • Мнения: 4 915
Пак съм аз.  Simple Smile

Може ли някой при желание да погледне характеристиките на този фотоапарат и да каже какво мисли?  Rolling Eyes Какъв клас е?

# 531
  • Мнения: 1 909
Ееее, ми вие го изкарахте на БИС момчето Simple Smile Ще има продължение фотосесията, мисля  Joy
Ще ви организирам една Ladie's Night накрая  Mr. Green  chef само се молете и другият да е готин - да има и за двете ви, че да не ви разтървавам  Crazy

Free Soul  , колко струва този апарат?
Четири неща ме "притесняват" основно и по-надолу не дочетох:

1. малък екран
2. марката не я познавам - ми ако се развали, в България къде е сервизът, който ще извърши ремонта?
3. SD-card up to 512 MB - това значи, че трябва да купиш няколко карти, вместо една. Досадно е, все трябва да си ги търсиш, да прехвърляш снимки...
4. ISO 50, 100, 200 . ISO е ниско, снимките на тъмно, ако светкавицата е по-далеч от обекта, ще са тъмни и шумни.
Светкавицата може да метне до максимум 3 метра, т.е. нощни снимки на град забрави да правиш. Три метра са малко по-малко от две човешки дължини, направи си сметката.

Аз за този повече от 100 лева не бих дала. Даже и те са много.
Кажи с какъв бюджет разполагаш, ще намерим по-добро за тези пари.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 23:03 от geminarius

# 532
  • Мнения: 1 639
Е,  той може да е  издръжлив и да не се стиска..... Mr. Green

Free Soul , нисък клас компактен апарат.  Simple Smile За какво би го ползвала?

# 533
  • Мнения: 6 243
Нямаше ме тия дни, но не мога да не се изкажа по въпроса за пича на Джеми: ми бравос! Напомня ми на Джон Малкович.

Искаме още! Искаме още!

# 534
  • Мнения: 1 909
Е,  той може да е  издръжлив и да не се стиска..... Mr. Green

Free Soul , нисък клас компактен апарат.  Simple Smile За какво би го ползвала?
Mr. Green
Дръжте се прилично, моля ви! Тук се пускат снимки на малки деца, вие на разврат го избивате  Joy
Ще му преведа изказванията ви, после вие да му мислите!  Mr. Green Stuck Out Tongue

# 535
  • Мнения: 1 909
Нямаше ме тия дни, но не мога да не се изкажа по въпроса за пича на Джеми: ми бравос! Напомня ми на Джон Малкович.

Искаме още! Искаме още!

Абе какво ви става, бе, вие се държите като изпуснати гимназистки - аз такива не ви познавам!  Crazy Mr. Green
Момчето няма много общо с Малкович, съвсем друга му е физиономията, но тук така гледа и наистина има прилика.
Доколкото помня момчето е младо, около 27-30, нищо, че косата липсва. Светли големи очи, високичък към 180 + Simple Smile
Аз от фотосесията не знам какви пари ще изкарам, ама от вас ще паднат със сигурност  Mr. Green tooth

# 536
  • Мнения: 2 961
Джеми нали няма да пропуснеш да му споменеш за добрата стара amber  Wink Кажи на приятелчето му че мога да им спретна един диптих  Joy

# 537
  • Мнения: 1 909
Джеми нали няма да пропуснеш да му споменеш за добрата стара amber  Wink Кажи на приятелчето му че мога да им спретна един диптих  Joy
ХАХАХАХАХА  Joy Mr. Green
Аз ще му разкажа как е предизвикал фурор и разтрогването на около 20 брака  Joy

# 538
  • Мнения: 2 109
Джеми!
днес е 15 септември. как очакваш да се държим, освен като гимназистки на 15 септ? ?

освен това аз не съм жененна Simple Smile Simple Smile
описанието съвпада с идеала ми за мъж. и това му го кажи Simple Smile

# 539
  • Мнения: 2 961
И аз не съм омъжена  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт