Форумни интриги

  • 9 044
  • 228
  •   1
Отговори
# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не си общувам аз с форумки, които не харесвам.  Crossing Arms

Това ме засегна право в сърцето....  Confused

# 46
  • Мнения: 27 524
Не си общувам аз с форумки, които не харесвам.  Crossing Arms

Това ме засегна право в сърцето....  Confused

Мен не  Joy

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм от отбора ти, Бу. И на Кифлата. Имам някой и друг контакт на Кю, който май е за изтриване, ама сърце не ми дава...
Колкото до обясненията... Вече няколко пъти се обяснявам явно на Волф, обаче ответ...тц. Оставам неразбрана и безутешна.

# 48
  • Мнения: 7 837
Много малко са ми форумските контакти на кю. В Скайп-а пък са само 2.
Доскоро кю-то ми беше видно, но след толкова любовни обяснения, реших да премина в нелегалност.
Не лицемернича... За сметка на това много неща се научават от форумските среди и то от т.нар. "приятелки". Много злоба, много пошлост...

# 49
  • Мнения: 2 212
Тъй де, ама както Кифлата веднъж каза, егати егото имам щом и сега си мисля, че аз съм от тез досадните  Crazy Laughing

# 50
  • Мнения: 27 524
Много злоба, много пошлост...

Подкрепям  Tired

# 51
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Бу, ти не общуваш с хора, а с котки.

Аз не общувам с хора, които ме дразнят.

Ако някой ме дразни, нямам против да го знае.
Поне си осигурявам спокойствието.

Ако дразня някого, държа да ми го каже.
Ако го премълчи, за негова сметка си е.

С мен затова ли не общуваш  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 568
Не,никои не ме дразни тук!Честно!  Naughty

# 53
  • Мнения: 25 685
Дотук само аз си признах, че имам такива хора в списък Grinning Които може и да не бих избрала аз за общуване, но те са ме избрали. Аз пък - нали съм бяла и добра - не бих им го признала никога. И си общувам, ей така Grinning

Никой досега ли не ти е казвал, че си мазохист?  newsm78
Не ми приличаш на човек, който не може да отсвири някого елегантно.  Thinking

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Никой досега ли не ти е казвал, че си мазохист?  newsm78
Не ми приличаш на човек, който не може да отсвири някого елегантно.  Thinking
Е...аз за моженето, мога - и елегантно и не чак толкова. Но както казва Де Ваня - сърце не ми дава... Но понякога действително ограничавам общуването, особено в по-натоварени дни - кю листа ми е огромен (за мен) и не всякога съм в настроение да поддържам куртоазен разговор.

Това е темата кой не ви кефи във форума, но със загладени ръбове. И понеже е пусната от теб, вярвам ще има живот  Mr. Green
Е, не съвсем Grinning Ако някой просто не те кефи отникъде, надали би общувала с него на първо място.

# 55
  • Мнения: 25 685
Откажи се от кю-то!  Mr. Green

# 56
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да имам, не че не ги харесвам или са ми неприятни, просто не са от типа хора, с които по принцип общувам или си импонирам като мислене, не само тук, но и в реалния живот. Смятам, че е въпрос на възпитание, не бих ги обсъждала или коментирала зад гърба им, нищо лично нямам против тях, просто е въпрос на пасване и нагласа, все пак не можеш да си паснеш с всеки. Не мисля, че е лицемерно това мое общуване, не става въпрос да се прегръщаме и да се кълнем във вечна любов, просто общуване.

И аз съм така. Не бъркам възпитанието с лицемерието.

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Е как! Там имам още две групи: приятелите ми и съфорумци, на които аз съм се обяснявала в либоф Crazy

# 58
  • Мнения: 25 685
Е как! Там имам още две групи: приятелите ми и съфорумци, на които аз съм се обяснявала в либоф Crazy

И на които на свой ред досаждаш, нали?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сериозно, ако си изтриеш кюто, в началото ще се чувстваш кофти, но като мине абстиненцията, ще оцениш свободата, с която си се дарила сама.  Laughing
А има и друг начин - правиш си още един акаунт само за приятелите и...   Whistling

# 59
  • Мнения: 3 447
Ахахах, гледам, че другарките, които ме кефят, са все лицемерки Mr. Green Пишете ме и мен в тоя списък, та червеят на съмнението да загризе и вас  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт