Форумни интриги

  • 9 051
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 603
От форума няма такива хора. Като не ми харесва някой, просто не пиша с него.
Извън форума обаче, не стоят така нещата. Налага се да общувам с хора, приятни или не...

# 61
  • Мнения: 1 629
Ооо, каква мила тема  Grinning
Ванче, мен ли ще триеш  Cry
Дон0, записах си, ще те цитирам някой ден  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 62
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз не съм толкова активна в скайп-а, а кю-то не го включвам изобщо. Така, че и да искате не мога да ви досаждам!
На мен рядко ми досаждат. Но аз запазвам хладнокръвие.

# 63
  • Мнения: 14 502

има някой и друг потребител от който съм си изразила възхищението на лс. има една която намирам за тъпо парче. имаше и други които намирах за тъпи парчета, но после като ги поопознах от постингите им си ги харесвам. предполагам че тъй ще стане и с последното тъпо парче.
общо взето не се вживявам чак толкова на тема кой кой е и какво е казал в еди коя си тема

# 64
  • Мнения: 5 577
 Tired О да, имам такива случаи, някои са трагични.

Появиха ми се на кю хора, да ми споделят и говорят (незнам защо продължават да го правят  Shocked ), и да ми търсят съвети, които ама грам не ме засягат.  Blush

От една страна хубаво - значи щом ме търсят ме харесват, и ме имат за опитна и компетентна  Crazy, но от друга страна информацията ми идва много.  Sick

 Добър човек съм иначе, обожавам да съм сред хора и да общувам, да ми споделят и да споделям без притеснение, но имам достатъчно реални и виртуални контакти в тази насока, и тормоза на кю от странични хора не ми допада особено.  Close  Rolling Eyes Но не мога да и го кажа, че не искам да си говоря с нея, ще изчакам да се сети.
Бу, сестро, разбирам те - междудругото теб аз те намерих на кюто, и ти пиша  понякога, дали нямаш в предвид мен?  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 9 905
Много малко са ми форумските контакти на кю. В Скайп-а пък са само 2.
Доскоро кю-то ми беше видно, но след толкова любовни обяснения, реших да премина в нелегалност.
Не лицемернича... За сметка на това много неща се научават от форумските среди и то от т.нар. "приятелки". Много злоба, много пошлост...

ее, добре, махам те от листа тогава.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 105
Абе май нямам такива съфорумки. Ако не ме кефи някой или си казвам в удобен момент или му давам пълен игнор. "Любовни'' обяснения не съм получавала, не съм и пращала.

# 67
  • Мнения: 183

има някой и друг потребител от който съм си изразила възхищението на лс. има една която намирам за тъпо парче. имаше и други които намирах за тъпи парчета, но после като ги поопознах от постингите им си ги харесвам. предполагам че тъй ще стане и с последното тъпо парче.
общо взето не се вживявам чак толкова на тема кой кой е и какво е казал в еди коя си тема


Всички са тъпи парчета до доказване на противното.
Харесва ми.

# 68
  • София
  • Мнения: 18 679
Като гледам накъде върви темата, май аз не съм разбрала въпроса правилно Thinking Доколкото схванах, идеята беше дали имаме някой познат, с когото общуваме, въпреки че ни е направил някой път неприятно впечатление Rolling Eyes В смисъл - прекъсваме ли общуването след такова впечатление или не. И отговорът ми беше - да,има. Ако става дума за някого, който чак пък дразни - не, естествено, не се затормозявам да общувам с дразнители. Но само затова, че някой си не ми е идеалната сродна душа, не значи, че нещо му има на човека - просто не е мой тип и толкоз. Съответно не се срещам с него всеки ден. Ама чак пък да му кажа по кюто - моля, не ме притеснявай повече, не си ми симпатичен - тъпичко е някак си Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 3 423
Моля ви, уведомете ме на лични,
когато в тази тема наистина се
появи някоя интрига, щото така
само си губя времето да чета, че
всички се обичат, пък, ако не се,
то остават истината зад зъбите.
Бла-бла. Дори в Германия хората
са по-конкретни при разговор. Пфу.

# 70
  • Мнения: 3 091
аз пък нямам кю  newsm78

като ме кефи някой - казвам си му!

не контактувам с такива, които ме дразнят или не ми допадат... даже и темите не им чета  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 113
Когато не харесвам някого въобще не го оторизирам на Кю или Скайп. Личните контакти пък с форумци си ги подбирам доста внимателно.
И ЛС с любовно съдържание не съм получавала.

Та, к`во каза Бу, коза ли ме нарече?  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 25 764
Не я знам Бу-то що я пусна темата, ама бас държа, че тази, която има предвид, изобщо няма да се усети.   Mr. Green
Само дето хвърли в размисъл такива като мен, дето даже и кю не ползваме...  Thinking
 Joy

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бу, сестро, разбирам те - междудругото теб аз те намерих на кюто, и ти пиша  понякога, дали нямаш в предвид мен?  #2gunfire
А  Shocked Вержи, само ти ще си. Съжалвам  Tired

# 74
  • Мнения: 25 764
А  Shocked Вержи, само ти ще си. Съжалвам  Tired

И аз за нея се сетих...  Mr. Green
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт