Червената коса - подържане

  • 16 269
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Чувала съм много добри отзиви за Лонда Вулкано.Пробвай с нея.

# 16
  • Мнения: 4 496

Боята е Вела - Колестон, а номера 7744
  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 563
Аз използвам боя Wellaton и съм наистина мн доволна от нея, преди това съм пробвала други, но тази най ми харесва. Номерът и е 66/46 , мисля, че се водеше черешово червено или нещо подобно   Peace

# 18
  • Мнения: 4 496
Ще ме извините за невежеството и ....може би тъпия въпрос, Embarassedно Вела и Велатон едно и също ли е?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 563
Ще ме извините за невежеството и ....може би тъпия въпрос, Embarassedно Вела и Велатон едно и също ли е?

ами Wellaton е продукт на Wella  Peace

# 20
  • Мнения: 3 647
преди години ходех с червена коса и ти препоръчвам боята СЕРИ , но не помня кой номер беше - става страхотен цвят Peace
да , много е " добра" тази  боя - има  малко повече блондор и се получава яркото червено
 Twisted Evil
 аз съм с  доста  тъмно пигментирана коса и с  нищо  друго не можех да постигна същия ефект
Чувала съм много добри отзиви за Лонда Вулкано.Пробвай с нея.
добри са, но  при  мен се получи доста по- тъмно от очакваното

# 21
  • Мнения: 31
Мисля че СЕРИ е на светлинни години от Wella Koleston  или Wellaton ,.Аз работя със Wella Koleston perfekt и мога да ти кажа че е божествена и 77/44 и 66/46 , но те са само за употреба във фризьорски салон. Не се стреми на всяка цена от първия път да придобиеш наситен червен цвят, ако има боя която да го направи , то това означава че е доста агресивна спрямо косата ти. Бъди търпелива и ако не успееш да отидеш на професионалист , то тогава си вземи Wellaton. Червения цвят го поддържай със специални шампоани и маски за червена коса. Успех   bouquet

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Майка ми от 30 год е с червена коса. Преди с къна и като започна да побелява с боя се прави. Всички бои пробва и на фризьор ходи,но цвета, за който каза " Това е моят цвят" е L'oreal Feria с 3D ефект .Цвета мосля,че е Spicy. Страхотен цвят се получава и много траен. Peace

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 10:18 от nadi_mishi

# 23
  • Мнения: 263
аз преди години се боядисвах с ЛОНДА, черната опаковка  Peace
п.п. косата ми беше тъмно- кестенява.
И аз години наред се боядисвах с Лонда, черната серия, тя е само червени нюанси. И от Крамер бях доволна.

# 24
  • Мнения: 5 476
Майка ми от 30 год е с червена коса. Преди с къна и като започна да побелява с боя се прави. Всички бои пробва и на фризьор ходи,но цвета, за който каза " Това е моя цвят" е L'oreal Feria с 3D ефект .Цвета мосля,че е Spicy. Страхотен цвят се получава и много траен. Peace

  Тъкмо щях да пиша същото и за моята майка. Wink Hug
 

# 25
  • Мнения: 3 622
Мисля че СЕРИ е на светлинни години от Wella Koleston  или Wellaton ,.Аз работя със Wella Koleston perfekt и мога да ти кажа че е божествена и 77/44 и 66/46 , но те са само за употреба във фризьорски салон. Не се стреми на всяка цена от първия път да придобиеш наситен червен цвят, ако има боя която да го направи , то това означава че е доста агресивна спрямо косата ти. Бъди търпелива и ако не успееш да отидеш на професионалист , то тогава си вземи Wellaton. Червения цвят го поддържай със специални шампоани и маски за червена коса. Успех   bouquet

yasi моята фризьорка ме боядисва с Wella Koleston 7744 вече няколко години и съм много доволна и вообще не съм си помисляла да я сменям.  Wink Разликата между професионалните бои и тези за масова употреба които ги продават е много, много голяма. 

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Майка ми от 30 год е с червена коса. Преди с къна и като започна да побелява с боя се прави. Всички бои пробва и на фризьор ходи,но цвета, за който каза " Това е моя цвят" е L'oreal Feria с 3D ефект .Цвета мосля,че е Spicy. Страхотен цвят се получава и много траен. Peace

  Тъкмо щях да пиша същото и за моята майка. Wink Hug
 
Hug За това и разликата в цената с  масови бои е толкова голяма,но пък ефекта е страхотен.

# 27
  • Мнения: 170
Нали съм бърза - веднага се спуснах по магазините и купих Лонда Вулкано, цвета е гореща лава, но вече боята е в червена опаковка.Питах и за Сери, но продавачката ми каза, че била много силна и ще ми изгори косата, а за шест месеца я обезцветявах два пъти и не мога да си правя повече експерименти, че   Cry Обаче още не съм се боядисала, моя позната аптекарка ми препоръча лосион за побелели коси -  "Lady grecial", който връщал естествения цвят на косата /пуснах и тема за него/, но като ви гледам червените коси, ми идва да се  #2gunfire
и ще взема да се боядисам пък ако не стане с Вулканото, ще пробвам с тези които сте препоръчали. Тази на L`oreal с 3D ефект какво червено е?

# 28
  • Мнения: 4 496
Успех!Качи после(ако имаш възможност)снимки.Заинтригувах се от Вулкано-то.  bouquet
Не мога да намеря темата за лосиона ... newsm78

# 29
Аз две години се боядисвах с Вулкано и косата ми се изтощи. Смесвах два цвята и ставаше супер червен цвят точно какъвто исках, но се оказа доста силна боя.

Общи условия

Активация на акаунт