Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 540
  • 378
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
zizi top, аз...ти се радвам бе...ти пък...нали къдрева искаше...ето ти къдрева
Ама аз с най - добри чувства Hug Мрънкам си за дължината само, иначе мъжът ми е очарован, а никой от роднините (дори майка ми) не ми вярват че нямам фризьорска намеса- трайно къдрене и боядисване. "Айде добре, от маска било, знаем. Сега си признай защо се накъдри, а цветът ти беше толкова хубав светъл, защо се боядиса?! Ама така ти отива, да.." ooooh!  Mr. Green
Сама ли си правиш маойнезата,или с купешка?
Цвета го докарах,дължината-още 15 см ,ако и майонезата действа-и къдриците ще докарам Mr. Green
И с домашна и с купешка съм пробвала. Резултат - почти идентичен (за купешката не мога да кажа - снощи сложих само една чаена лъжичка на Краси. newsm78)
Аз също дължината искам - къдрици имам Flutter
Иначе  от тривитаминола се накъдрих Crazy

# 286
  • Мнения: 351
zizi top , косата ти е повече от прекрасна! Точно по същия начин бих искала да изглежда и моята, но за сега е само чуплива, стои накъдето си иска и няма никаква форма. Бих искала да те попитам какво използваш след шампоана за измиване, балсам, готова маска, кристали, стилизанти за оформяне?

# 287
  • Мнения: X
zizi top , косата ти е повече от прекрасна! Точно по същия начин бих искала да изглежда и моята, но за сега е само чуплива, стои накъдето си иска и няма никаква форма. Бих искала да те попитам какво използваш след шампоана за измиване, балсам, готова маска, кристали, стилизанти за оформяне?
Мерси Blush И моята тръгна от чуплива и щръкнала ooooh!
След шампоана слагам балсам Глис с арган и ший, няколко капки кристали или 1-2 капки масло от жожоба, разтрити между дланите и само леко "опипвам" връхчетата. На снимката съм след маска (снощи) шампоан, балсам и нищо повече  Simple Smile

# 288
Zdraveite na vsi4ki!V moq grad nqma trivitaminol,a Vialiton!Nali nqma da ima golqma razlika kakvo slagam!Temata e mnogo hubava pozdravleniq i blagodarq!Ve4e sam si kupila vs neobhodimo i mislq da q probvam!Dano ima dobri rezultati! Praynig

# 289
  • Мнения: 4 496
Здравей!  bouquetДобре дошла!Пиши на кирилица,че по-лесно се чете HugУспех!

# 290
Аз неведнъж съм казвала - зизи страхотна ти е станала косата, незнам може нещо да не и е било наред на първата снимка която съм ти виждала, там косата е като перушинка(дано не се обидиш, не го казвам злонамерено), а след това и сега........плътна, здрава, гъста!!! Ти си жив пример за това, че с упоритост и постоянство всичко се постига! Мен лично много ме амбицира, дано скоро и аз постигна поне малко от твоя успех. Поздравления, със здраве да си я гледаш и пу  Whistling  пу   Hug

# 291
  • Мнения: 351
Добро утро, дами!
В чуденето си как да пооформя моята никаква коса, снощи реших, че вече ще преминавам на натурална козметика. Купих си от аптеката масло от жожоба и карите. След измиване с шампоан сложих малко само на връхчетата от маслото от карите /то е твърдо, но като го разтрих в дланите си се стопи/. Резултата е в пъти по-добър от всякакви балсами и кристали. Косата ми е мека, пухкава и не загуби формата, която и бях придала със дифузера.
Следващия път ще пробвам жожобата и ще видя как е с него. Учудващото е, че изобщо не омазнява косата.

# 292
  • Мнения: X
Следващия път ще пробвам жожобата и ще видя как е с него. Учудващото е, че изобщо не омазнява косата.
Жожоба е много подходящо - има ефекта на кристалите (ако сложиш няколко капки наистина не омазнява косата, но ако се увлечеш е друга картинка) и е изцяло натурално. Карите използвах преди време, но именно защото е твърдо предпочитам жожоба Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 351
Аз сложих съмсем малко, колкото грахово зърно. А дали трябва да ги държа в хладилник маслата, на тях пише срок на годност след отваряне 3 месеца, едва ли ще мога да ги изразходя и двете за това време.

# 294
  • Мнения: 893
Аз сложих съмсем малко, колкото грахово зърно. А дали трябва да ги държа в хладилник маслата, на тях пише срок на годност след отваряне 3 месеца, едва ли ще мога да ги изразходя и двете за това време.

Ако правиш маската с тривитаминола можеш да добавяш и там, за да не мине срока, а ти да си на половината шише..
Не ми е ясно защо жожобата е 30 мл, другите масла са по 55. А цената е двойна...
И аз имам както жожоба, така и карите, и др масла, но не съм слагала след баня...Сега ще пробвам Simple Smile)

# 295
  • Мнения: 4 496
На думата "карите"къде е ударението,че да не се излагам в аптеката? Embarassedа само пред вас

# 296
  • Мнения: 351
На думата "карите"къде е ударението,че да не се излагам в аптеката? Embarassedа само пред вас
каритЕ, в скоби пише ший, на Икаров струва 1.90лв.

# 297
  • Мнения: X
каритЕ, в скоби пише ший, на Икаров струва 1.90лв.
карИте Thinking

# 298
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бе най-добре кажи че искаш масло от ший... Grinning...аз си купих от складовете...добре, че там не ми се налага да говоря с никой  Grinning

# 299
  • Мнения: X
Бе най-добре кажи че искаш масло от ший... Grinning...аз си купих от складовете...добре, че там не ми се налага да говоря с никой  Grinning
Мани, освен ший и шеа му викат. Иди се оправи после с продавачките. ooooh!
Да живеят складовете Party

Общи условия

Активация на акаунт